Jump to content

Rajdowe dyskusje - sezon 2017

Recommended Posts

• Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dla nas sezon 2017 się skończył oficjalnie w piątek, więc "dwa słowa" na koniec.    Dysponując jednym ze słabszych samochodów w stawce MOTUL HRSMP, nie mogliśmy ryzykować walki za wszelką ce

Nasza reprezentacja gotowa na trasy WRC Niemiec  

I po Świdnickim w jednym kawałku w domu    Wielkie gratulacje dla zespołu SPRT za wspaniały debiut dla Mikołaja i Marcina, trafili pod najlepsze skrzydła i widać, że chcą swoją szansę wykorzy

Posted Images

Neuville po prostu tak to [ edycja Moderatora ] ze az szkoda gadac.Jak Ogiet wsiadzie do mocno konkurencyjnego auta w przyszlym roku to taka szansa moze sie juz nie poworzyc.

Z drugiej strony ciesze sie ze Msport zgranie wszystko w tym roku.Nalezy sie Malkolmowi na prawde.

Do rzetez bylo zibaczy Meeka w dobrej formie.Jak wszystko gra to wynik jest.Mam nadzjeje ze distanie szanse w przyszlym roku.

Kajto wycofal sie z rajdu. Rozbil sie helikopter, na ktorym byli ludzie z jego teamu.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Straszna tragedia , nie żyje mój kumpel , Wacek założyciel SJS walczy o życie ....... Masakra !!! :(

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
34 minuty temu, carfit napisał:

Straszna tragedia , nie żyje mój kumpel , Wacek założyciel SJS walczy o życie ....... Masakra !!! :(

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No nie fajna sprawa.

:(

Godzinę temu, carfit napisał:

smutna sprawa, Wacka znam - super facet, oby wszystko się dla niego dobrze skończyło 

brawa dla Meeke !

przestańcie narzekać na Ogiera i Kajto ! 

już tu kilka osób Hanninena zwalnia z Toyoty a on jest 4 na mecie.

39 minut temu, pegi napisał:

Media podają, że to Paweł Jagniątkowski zginął, szef Toru Kielce...

[*]

niestety to prawda , mega człowiek , Wacek K. założyciel SJS walczy o życie ...... mega smutny dzień .

Kurde ale kanał :( Współczucia dla rodzin i przyjaciół oraz oczywiście trzymajmy kciuki za Wacka!

Edited by Paweł_P
3 godziny temu, elmo napisał:

Kto pozwolił na kibiców w tym miejscu? :facepalm:

To raz a dwa kto stawia w takim miejsca dzieci....wiadomo co z ta dziewczynka ? 

Tak się zastanawiam... SPRT i tak jeździ w Open i tak to... czemu nie najnowszym STI ? Zdaje się ,że jakąś to tam homologację rajdową posiada... na rajdzie Wielkiej Brytani w ostaniach latach zdaje się jechał Higgins jako zerówka.

[im7360_DHiggins-RallyGB-2015_528_896x504.j