Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2017


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,jesteśmy po pierwszym miejskim oesie. Oes był bardzo ciasny,nawet został poprawiony chwile przed startem,ponieważ nie było możliwe wejść w zakręt bez cofania. Natomiast oes był trudny i mega podchwytliwy,a w miejscu gdzie skończył Meeke mieliśmy mocno podkreślone żeby właśnie nie popełnić takiego błędu.W tym miejscu nie można było wejść w zakręt wcześnie , trzeba było wjechać szerzej bo mogło się to tak skończyć. Bardzo szkoda nam tego kierowcy,bi nie ma lekko w tym sezonie,zwłaszcza jak oczekiwania zespołu są wysokie. Mam nadzieje,ze Go nie skreslą.Rajd jak narazie idzie dobrze wiec mamy nadzieje na dobry weekend . Pozdrawiamy Was serdecznie i jutro kolejna relacja z odcinkow.

  • Super! 1
  • Dzięki! 2
  • Lajk 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, elmo napisał:

Coś jak JML i jego dach w Mikołajkach :unsure:

Chyba raczej beczka w 2009. 

 

Meeke nie wytrzymał ciśnienia. Po tym sezonie ciężko będzie mu znaleźć fotel na przyszły rok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, matros1 napisał:

Swoją drogą to Kopecky pokazał co Skoda potrafi ;) Choć na tym forum to chyba nie dziwi emoji14.png

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
 

 

 

Patrząc na miejsce Kopeckiego od razu nasuwa się pytanie, na której pozycji byłby Robuś?

Edytowane przez wezyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thierry na razie niepewnie jak nie podkreci tempa to raczej ciezko bedzie sie podpiac pod Seba.

BTW George Donaldson is back !!!

Andreas zaczyna cisnac DSa.

 

" the car is realy realy nice........ "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Citroen zmienił amortyzatory z własnej produkcji na Ohlinsa. To plus magia Loeba mogła pomóc, chociaż sam Mikkelsen mówi, że jedzie na granicy ryzyka. 

 

Thierry uszkodził przód i narzeka na brak docisku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem tempa Tanaka, trzymam kciuki żeby wytrzymał to tempo do końca. Mikkelsen pokazuje że Cytryną też można. Walka w WRC2 też ciekawa, Kopecky nieźle ciśnie, ale reszta też nie odpuszcza. No i te dwa polsko-japońskie "zera" ;-) piękny rajd. Przed nim myślałem że Neuville będzie liderem i łatwo wygra, a tu niespodzianka i stawka jest bardzo wyrównana. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znow Nie jestem pod wrazeniem Neuville.Masa bledow dzisiaj to wogle cod ze jest na macie tego etapu.Jezeli chłopak nie ostudzi głowy to bedzie po mistrzu zwłaszcza ze z ta pozycja na drodze w tych warunkach powinien pyc z przodu i to sporo.

Tanak zaskoczy tak jak i Andreas.Bardzo lubię Krisa ale wydaje mi sie ze juz wykorzystał swoją szanse w Citroenie i pora na to zeby ktoś inny ja dostał.Myse ze jezeli Citroen go ze zamieni z Andreasem na przyszły sezon to bedzie głupi.

Mimo prowadzenia Tanaka po obejrzeniu relacji stwierdzam ze bohaterem dnia jest jednak Mikkelsen.W takich warunkach i 0 doświadczenia z tym autem na asfalcie ( za wyjatkiem testów ) wynik po dniu godny uznania.

ogolnie mysle ze Andreas i Breen zrobili by na prawde solidny i punktujący trzon zespołu w 2018.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...