Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2017


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, nerd napisał:

Jakby Lappi to wygrał, to byłoby mega

Pamiętaj, że na zwycięstwo trzeba mieć pozwolenie od szefa...

 

 

 

16 godzin temu, Adi napisał:

Coś dzisiaj na TVN 24 słyszałem, że WRC ma być transmitowane na cośtam + . Wiecie coś na ten temat, warto to wykupywać? Chodzi oczywiście o perspektywę.

 

15 godzin temu, Michał Krupa napisał:

już jest transmitowane :)

fajnie się to ogląda :D

Z tego co widzę, są relacje na nsport+ , ten program mam. Ale o uszy mi się obiło, że będzie na Canal+ sport. Nie wiecie jak to będzie? Bo nie wiem czy kupować Canały, czy zadowolić się nsportem.

Edytowane przez Adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem Lappi już liderem i 4 Finów na czele generalki.

Zobaczymy jak będzie jutro, jak chłopaki będą na podobnych pozycjach startowych, dzisiaj JML ma jednak gorzej.

Hanninen coś popsuł ale awansował na P4, oby pojechał dalej.

 

A Neuville poznaje uroki bycia pierwszym na trasie, jutro już będzie mu trochę łatwiej chyba.

 

Breen, Evans i Ostberg też pozytywnie zaskakują.

Ciekawe czy Meeke przejedzie pierwszy czysty rajd w sezonie....

Sordo w czasie rajdu Finlandii powinien sobie robić wakacje, bo rok w rok strasznie tam odstaje od reszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seb konkretnie wydzwonił w drzewo od strony Juliena, tak ze ten musiał udać się na badania medyczne.

Patrząc na wyniki oesów i generalkę to aż przypominają się stare czasy kiedy na Fince lokalesi zawsze dominowali. 

Byloby pieknie gdyby takie podium jak jest utrzymało się do końca rajdu, ale coś czuję w kościach, że ktoś nie wytrzyma i będzie dzwon.

 

Neuville tradycyjnie piątek przejeżdza spokojnie, dzisiaj dodatkowo musiał odkurzać. Jutro pewnie wróci do swojej dyspozycji, ale też nie będzie jakoś szaleć mając z tyłu głowy spory zastrzyk w punktacji nad Sebem. Rajd jeszcze długi i po dzwonach/problemach czołówki może wylądować nawet na podium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dowiozą, to Toyota powinna postawić w Jyväskylä pomnik Tommiego


@4mamut gdzie jesteś ?! :) :) :);)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neuville nadal blado.

Ciekawy wywiad Colina z Krisem.Wygla na to ze znow jest konflikt na lini Meeke / Citroen 

Ok JML dla wyraźny sygnał że jeszcze nie teraz.Lappi musi teraz mądrze zagrać bo jak będzie starał się podpiąć to będzie dzwon.

 

 

Tempo Neuville jest masakrycznie słabe na tym rajdzie 

I mamy toyote na P 1,2,3 w generalne !!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, carfit napisał:

 


@4mamut gdzie jesteś ?! :) :):);)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Jestem śledzę poniekąd rajd co prawda wczoraj na coś tam plus leciał oes ns żywo ale jak jml oraz lappi jechali to zdechł sygnał :(

 

Trudno będzie wygrać z Finami w tym rajdzie. Niewielu zdaje się to udało. Chociaż potencjał c3 wrc na wieczornym oesie świadczy ze coraz lepiej je ustawiają. 

 

Jezeli 3 toyki będą w pierwsze szóstce na koniec sezonu to w wielu zespołach zmieni się kadra . Póki co w tojocie są chyba wszyscy tj angole, japonce, jest francuz , jest Polak , i pewnie inni co daje to ciekawa mieszankę . Jest tez determinacja i świeża krew . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej perspektywy, czyli ekranowego oglądacza, Toyota w tym rajdzie radzi sobie najlepiej. To ich domowy rajd, ale i tak uważam że zaskoczyli wszystkich. M-Sport na przyzwoitym poziomie, choć miałem nadzieję, że Tanak błyśnie. Zastanawia mnie słaba forma Hultaja. W Cytrynie robią co mogą, ale im nie wychodzi :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze na koniec końców auto ma byc ustawione tak zeby kierowca czuł sie komfortowo a nie tak jak inżynierowi wychodzi z tabletek na laptopie i nie ma znaczenia czy te ustawienia kierowcy sa idealne na warunki czy nie bo jak nie ma feelingu to nie ma czasu choć by teoretyczne ustawie było prefekt.

mam wrażenie ze np: w Citroenie tego nie rozumieją bo co im tu jakiś Meeke bedzie mówił jak oni wiedza lepiej bo wczesniej to z Loebem działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najciekawszy rajd w sezonie. Mocno kibicuję Lappiemu. Po 18-tu odcinkach traci tylko 8,5 sek do JML. Ciekawe rzeczy muszą się dziać w głowie Jariego skoro młody Lappi nie odstępuje go na krok i dość mocno go ciśnie. Ciekawe czy wytrzyma i dowiezie wynik do mety. 

Ciekaw jestem jak wyglądałaby klasyfikacja gdyby nie pogrom wczoraj- Ogier, Paddon, Tanak. Nie umniejszam tempa i wyniku Toyoty, ale zwracam tylko uwagę, że część głównych aktorów tego widowiska na własne życzenie wyeliminowała się już w pierwszym akcie. 

 

Neuville rozczarowuje, Sordo to samo. Sytuacja z Meekem i Citroenem jest już mocno żenująca. W przyszłym sezonie pewnie będzie rozstanie. 

 

A, i ciekawe czy potencjalne podium Hanninena da mu posadę na przyszły sezon. 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze na celowniku Toyoty jest zapewne Sunninen i chyba nie tylko Toyoty po tym co pokazuje.

 

odnosnie tych co odpadli to juz na pierwszym Ss Seb nie był zadowolony i tempo było słabe mysle ze dzwon na testowym odcisnął sie troche na przygotowaniu do rajdu.Tanak tak odpadł z walki a.e dzis tempo nie zachwyca i zazwyczaj słabiej od Suninnena.

Hultaj wywieziony na tarzy z tego rajdu zostanie aż nie do wiary ze sa tu tak słabi.

Warto tez zaznaczyć ze Breen znow suwerennie dowozi dobre miejsce samochodu ktory wg Meeke jest bardzo ciężki w prowadzeniu.Mysle ze on na prawde zasługuje na duże brawa po tym sezonie.

Neuville sie obudził w końcu :)

Dzijzas Latvala stoi !

No nie masakra 

Co za dramat 

Niieeee problem z elektryka 

To koniec zaparkowałzaparkował

Sz serce boli jak sie na to patrzy :(

A Lappi dalej ciśnie 3 sek szybciej niz Hanninen na splicie 

Chłopak w innej lidze jedzie

Najszybszy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...