Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2017


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, bmarcin napisał:

Albo brak dobrych testerow w zespole. Albo jedno i drugie...

Kierowcy sa rozni.Jedni jak musza mieć wszystko prefekt inni po prostu wsiadają i niedomagania sprzętu / ustawień nadrobią sami.Troche to dziwne ze Kris nie potrafi sie uporać z autem bo przeciez to inżynier z wyksztaucenia wiec powinien umieć sie komunikować z reszta zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieciekawie to wygląda w Citroenie. Decyzja o zaangażowaniu Loeba do testów to już moim zdaniem desperacja. Nie rozumiem jak mając taki potencjał, budżet i doświadczenie można aż tak rozczarować. 

Do tego Kris Meeke żali się, że w wywiadzie, że czuje się niekochany i niewspierany, do tego wylewa żale na samochód. KLIK I z tego braku miłości nie ukończył 4 z 7 rajdów, zdobył tylko 27 pkt i w np. Argentynie dzwonił dwa razy w ciągu weekendu. Tracę resztki szacunku dla niego. Zamiast wziąć winę na siebie, że jedzie powyżej limitu auta i dzwoni, opowiada farmazony, że nie czuje się komfortowo. Niepoważny jest chyba.
Coś czuję, że drogi Krisa i Citroena powoli się rozchodzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris tymczasem pokazuje prędkość na Shaedownie, Ott daleko. Już nie mogę się doczekać najlepszego rajdu w sezonie.

Mam nadzieję, że Meeke dojedzie w okolicach pudła, bo przyszłość jego jest niepewna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynamy na razie Tanak góra w przebiegach ale aż ciezko kogoś typować.JML ma mega ciśnienie bo to i jego domowy rajd jak i domowy Toyoty. Neuville MUSI znow byc przed Ogierem.Tanak znow mocno wyglada.Ogier nie ma żadnych wymówek bo tu nie ma czyszczenia wiec albo czob albo lipa.Suninnen i Lappi tez mogą namieszać wiec zapowiada sie jak zwykle mega rajd ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2017 o 12:48, Simon WRC napisał:

A ja jestem ciekawy jak na tle tej mocnej konkurencji wypadnie nasz lider RSMP Filipek :).

 

przyjedź i oglądaj na żywo :)

 

 

 

15 minut temu, tamer9 napisał:

jak na razie pierwszy odcinek dla Tanaka, Neuville drugi, Ogier trzeci, a Breen czwarty

 

to tylko 2,3 kilometra. jutro pierwszy os staruje o 6:12 :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O  07:12

 

Ogladalem konferencje prasowe.Bradzo wymowne flustracja Krisa na zespół i samochód.Ogolnie wygląda to tak ja w przypadku Roberta czyli kierowac ma uwagi co zmienić i oprawić ale są ludzie co wiedzą lepiej.......

BTW jeżeli ktoś się zastanawia jaki jest najbardziej niezniszczalny samochód na świecie odpowiedź jest tylko.Volvo S60 z M-sport:D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się dzieje na Filnlandii. Ogier urwane koło, Paddon dzwon , Tanak duże plecy na os4

Edytowane przez Bobej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie fiński rajd ;)

Ogieer odpadł, to Tierry ma ułatwione zadanie, tylko nie wygląda na to, żeby kontrolował sytuacje, z 9 miejsca tego się nie robi. 

Ciekawy jestem jak mocno będzie cisnął Ott po serwisie. No i potwierdza się słabość Cytryny, Meeke mówi, że nie ma wyczucia....szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale OS wygrał Suninen Fordem :-)

 

Do końca daleko, ale Finlandia dawno nie była tak zdominowana przez Finów.

 

Ogier i Tanak rozczarowali, ale Hyundai też w potężnych opałach.

Paddon out, a najszybszy Hultaj na P9 póki co.....i po serwisie jakoś nie przyspieszył

Breen szybszy od Meeka, same zaskoczenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toyota jest mega mocna na tych domowych oesach.

neuville musi sie wsiąść do roboty zeby wykorzystać prezent ktory mu dzis Ogier sprawił ale na razie tempo Zero zeby to delikatnie powiedzieć.Zeby tu cos ugrać musi byc co najmniej P5 a ztym tempem to droga bardzo daleka......

Jezeli Latvala utrzyma P1 to ma jeszcze szanse liczyć sie w walce o mistrza w tym roku no chyba ze Lappi zrobi wszystkim niespodziankę i bedzie debiut wszech czasów i P1 na koniec w 3 występie w WRC :) w kazdym razie opcji na interesujący rajd jest masa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...