Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2017


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

Też tak uważam. O ile nam rajdu nie zabiorą... Oto fragment wypowiedzi pewnego znanego dziennikarza:

 

Żegnamy Rajd Polski. Mam nadzieję, że nie żegnamy WRC. Nasze miejsce niepewne. Ponoć jesteśmy pierwsi do odstrzału, pogoda trochę nabruździła i niestety nie pomogli niektórzy "kibice" na oesach. Jeśli jeszcze nie wykaże się ministerstwo sportu i sponsorzy, będzie po ptakach, ale nie zapeszajmy. Oby znów wrócili!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, baki napisał:

Też tak uważam. O ile nam rajdu nie zabiorą... Oto fragment wypowiedzi pewnego znanego dziennikarza:

 

Żegnamy Rajd Polski. Mam nadzieję, że nie żegnamy WRC. Nasze miejsce niepewne. Ponoć jesteśmy pierwsi do odstrzału, pogoda trochę nabruździła i niestety nie pomogli niektórzy "kibice" na oesach. Jeśli jeszcze nie wykaże się ministerstwo sportu i sponsorzy, będzie po ptakach, ale nie zapeszajmy. Oby znów wrócili!

 

1 godzinę temu, B-52 napisał:

"Kibice", straż pożarna, inne takie - ciężko będzie....

 

Niby tak, ale.... kurde gdzie zginął kibic w tym roku??? W Polsce???

 

I tak od lat z pozycji żebraka.

Mam nadzieję, że jeszcze przyjdzie czas, kiedy my będziemy dyktować warunki, tak jak powoli się to już dzieje na żużlu.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od głównego tematu. Nie ma ktoś na zbyciu sobotniego daypassa lub dwóch, który jest mu zbędny? Chetnie przydatne gdyż chciałbym sobie na pamiątkę zachować, bo moje wejściówki zgubił inpost i trzeba się było ratować pojedynczymi wejściówki na odcinki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Beavis napisał:

 

 

Niby tak, ale.... kurde gdzie zginął kibic w tym roku??? W Polsce???

 

I tak od lat z pozycji żebraka.

Mam nadzieję, że jeszcze przyjdzie czas, kiedy my będziemy dyktować warunki, tak jak powoli się to już dzieje na żużlu.

 

Żeby nie pozostawić wątpliwości - nie chciałem i nie chcę złorzeczyć. Pewnie, że wolałbym żeby rajd był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce absolutnie tu bronić Rajdu Polskiego i problemów z kibicami , ale w innych krajach też nie jest różowo !!! a byłem na większości rajdów WRC . Mówicie  że w Polsce kibice piją na potęge , proszę pojedźcie na rajd Szwecji , Finlandii ..... zobaczycie co znaczy picie ..... 

W Meksyku , czy Argentynie , tak owszem nie piją , ale jest taka masa ludzi na odcinkach że cięzko sie z nich wydostać , podobnie jest na Kataloni . 

Moim zdaniem najbardziej kulturalne rajdy , to Niemcy i Francja ( oprócz Korsyki ) . Rajd Sardyni to jedna wileka samowolka ( włoscy kibice i burdel na odcinkach ) i też odwołane odcinki . Osobiście uważam że Pani Michel Mouton jest trochę przewrażliwiona na punkcie Rajdu Polskiego i tyle . 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Edmund napisał:

Ale wjazd straży na trasę rajdu albo zderzenie z miejscowym kierowcą to jednak czyjaś wina, na rundach GSMP nie do pomyślenia.

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
 

 

Nie będę zaprzeczał. Błąd ewidentny i to mogła być katastrofa.

Ale w zeszłym roku w Niemczech traktor też wyjechał na OS...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Edmund napisał:

Ale wjazd straży na trasę rajdu albo zderzenie z miejscowym kierowcą to jednak czyjaś wina, na rundach GSMP nie do pomyślenia.

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
 

Oczywiście akcja ze strażą to kompromitacja ....... zderzenie z kierowcą na dojazdówce już nie , takie rzeczy sie zdarzają !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie największym rozczarowaniem była...pogoda ;)

Reszta mi się bardzo podobała. Jak się widzi tych herosów, którzy przed startem przełączają na off przycisk w mózgu, który jednocześnie prostuje prawą nogę, a później bez odjęcia "celują" w całe sekcje zakrętów. Po takim spektaklu, wszystkie potknięcia są niczym. A tak jak Carfit pisał, dziwne rzeczy dzieją się na każdym rajdzie.

 

No i jest jeszcze jedna rzecz, chyba wszyscy jasno zauważyliśmy że Meeke to genialny kierowca. Citroen na tle pozostałych zwyczajnie "nie jedzie" , a ten facet wygrywa nim rajdy...no i wali, bo dla wyniku wyciąga z cytryny 110%. Albo być przeciętniakiem, albo błysnąć, jak wyda. Meeke wybierał drugą opcję, wiadomo, szkoła Colina ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dexter4127 napisał:

... bo moje wejściówki zgubił inpost i trzeba się było ratować pojedynczymi wejściówki na odcinki. ;)

 

W takiej chwili korzystać z InPostu?????? :( Problemy na własne życznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki,choć dotyczące Rajdu Polski.

O co chodzi z Wisławskim i jego zwracaniem się do kibiców- BARANY??

Jest w tym jakieś przesłanie,czy po prostu taki "dowcip" Wiślaka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Zodiak napisał:

 

W takiej chwili korzystać z InPostu?????? :( Problemy na własne życznie!

Generalnie nigdy nie miałem z nimi problemów i zdecydowanie bardziej mi pasowało odebrać przesyłkę z paczkomatu niż ganiać się z kurierem. Niestety stało się i reklamacji im nie odpuszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, carfit napisał:

Osobiście uważam że Pani Michel Mouton jest trochę przewrażliwiona na punkcie Rajdu Polskiego i tyle . 

Chyba nie tylko Pani Mouton, może to tylko moje odczucie, ale wydaję mi się, że na RP jest prowadzony jakiś negatywny PR. Nie przypominam sobie by Monte Carlo otrzymało żółtą kartkę za nieogarnięcie kibiców. Nie tylko u nas kibice stoją w niebezpiecznych miejscach i blisko drogi. Tylko u nas jest taki problem, że teren w większości jest otwarty, płaski i nie ma naturalnych barier, dlatego kibice mogą dojść na odcinki z każdej strony. Wystarczy odpalić sobie na WRC+ jakiś onboard z rajdu Argentyny czy Meksyku i zobaczyć jak kibice "ładnie" się ustawiają na odcinkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...