Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2017


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym bardzo podziękować za wspaniałą atmosferę i pomoc, wspólny serwis podczas rajdu Rzeszowiak forumowej ekipie maras, bikert, Harvester oraz pozdrowić Dehnela, który nas odwiedził ;)

 

Harve'y, gratulujemy wyniku!  :thumbup:

 

 

18619932_1501283986561241_41791495234303

 

 

 

  • Lajk 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RSMP zawitały w moje okolice, prawie pod sam dom, wybrałem się z synem pokazać mu jak wyglądają rajdy, a tu taka sytuacja...mieszkańcy zablokowali odcinek testowy. Szkoda bo obawiam się, że drugi raz organizatorzy wybiorą inne miejsce :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2017 o 10:58, nevada napisał:

RSMP zawitały w moje okolice, prawie pod sam dom, wybrałem się z synem pokazać mu jak wyglądają rajdy, a tu taka sytuacja...mieszkańcy zablokowali odcinek testowy. Szkoda bo obawiam się, że drugi raz organizatorzy wybiorą inne miejsce :-(

 

Rzeczywiście mieszkańców np. Czapielska k. Kolbud trafiał szlag, ponieważ odcięte zostały drogi do domów - beż jakiejkolwiek alternatywy dojazdu. Także Twój scenariusz pewnie może się wydarzyć..

 

Swoją drogą, fatalny wypadek na OS Kolbudy Kempy/Grudzińskiego, bele od płotu wbite przez szybę jak w filmie "Oszukać przeznaczenie" :( Mam nadzieję, że pilot wyjdzie z tego obronną ręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą szkoda, że Rajd Polski nie jest na jakiś rozsądnych zasadach (w tym za rozsądne wpisowe) wliczany do RSMP.

Chętnie bym przy tej okazji zobaczył na tych trasach również polską czołówkę.

Nie znam statystyk, ale czy dobrze mi się wydaje, że tak mało polskich załóg w Rajdzie Polskim to jeszcze nigdy nie było (nawet za komuny)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby Andreas sie dostał przykazań i ma jechać na miere możliwości i tego jak sie czuje za kierownica ale mysle ze mozna sie po nim spodziewać bardzo konkurencyjnych czasów bo innego wyjścia raczej nie ma.Zapewne bedzie chciał pokazać ze moze zrobic taka sama lub nawet lepsza robotę niz Meeke bo Lefrebve nawet nie mowię.jezeli mam strzelać to plasuje go na P3.

Ciekawe bedzie tez zobaczyć innego kierowcę za kierownica C3.Mnie sie wydaje ze oni zrobili świetne auto tylko obecni kierowcy poza Breenem nie potrafią go po prostu wykorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

He [Meeke] completes but his Citroen looks in a terrible state. The right-hand side, roof, rear and bonnet are badly damaged. It looks like he's rolled - at least once. Kris does not give any comments at the finish control before leaving for service.

Cytat za ewrc.cz.

 

No to Kris zalicza perfekcyjny sezon. W każdym rajdzie przygoda. Nawet w Meksyku był o włos od katastrofy (wycieczka po parkingu). Nie zdziwię się jak w kolejnym rajdzie to jego zastąpi Mikkelsen. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...