Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2017


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Beavis napisał:

A Wam i tak zazdroszczę :)

 

To teraz pomyśl jak niedługo wystartować ;)

 

Pół nocy nie spałem... nie rozumiałem o czym maras mówił że rajd trwa tydzień z hakiem... teraz już wiem :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, chojny napisał:

 

To teraz pomyśl jak niedługo wystartować ;)

 

Pół nocy nie spałem... nie rozumiałem o czym maras mówił że rajd trwa tydzień z hakiem... teraz już wiem :biglol:

Nooo, teraz walczysz z myślami, a za parę dni z czasem. Albo z jednym i drugim.

Rewelka! :)

Sam chciałeś ;)

 

ps. Trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu taka cisza ? Świdnicki po 1 dniu i mówiąc szczerze jestem trochę w szoku tempem młodzieży w SPRT ! Jak na razie bardzo dobrze , wręcz rewelacyjnie ! . Oby tak dalej ! Widać że auta super przygotowane , i jak znam życie Dyrekcja dała prikaz " spokojnie do mety , bez wygłupów ;) " 

Trzymać kciuki za młodzież ! 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Pierwszy dzień zakończony bardzo pozytywnie. Obydwie młode załogi realizują konsekwentnie program szkoleniowy i zajmują dwa pierwsze miejsca w klasyfikacji Open N ( jadąc regularnymi N-kami :)  ).

Mieliśmy okazję spotkać  tez przesympatyczną Załogę z HRP. Może Państwo tez ich znacie ? :biglol: ( tu zdjęcie w trakcie luksusowego posiłku podczas przerwy)

Ponadto zanotowaliśmy interesujący rekord - najmłodszego kibica Zespołu ( 2.5 miesiąca :)  )

 

IMG_4563.JPG

IMG_4551.JPG

  • Lajk 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Miko pojechał pierwszy odcinek w pętli bardzo ostrożnie - brak doświadczenia w takich warunkach.

Marcin musiał się zatrzymać, aby nie trafić sarny ( w końcu rajd jest zadeklarowany jako pro - ekologiczny), później miał kapcia.

W serwisie reset przed kolejną pętlą :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy ma mecie Nivette, zdecydowanie dzisiaj przyspieszył i pokonał Gabrysia.  Gagacki w debiucie Fabią na 4 miejscu, Marczyk i Słobodzian 7 i 8 miejsca i pewna jazda, brawo :)

Brzeziński wygrywa w ośce.

 

ciekawy rajd, zmienna pogoda i na szczęście obyło się bez wypadku. Kolejny rajd Bałtyku będzie na szutrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, szubaru napisał:

Pierwszy ma mecie Nivette, zdecydowanie dzisiaj przyspieszył i pokonał Gabrysia.  Gagacki w debiucie Fabią na 4 miejscu, Marczyk i Słobodzian 7 i 8 miejsca i pewna jazda, brawo :)

Brzeziński wygrywa w ośce.

 

ciekawy rajd, zmienna pogoda i na szczęście obyło się bez wypadku. Kolejny rajd Bałtyku będzie na szutrze.

Tylko jaki to reprezentuje poziom RSMP.

W tym roku ten tytuł bedzie raczej niewiele wart skoro dwa pierwsze miejsca zajęli biznesmeni sponsorujacy sami siebie zasiadający za kierownica po ogromnej przerwie.Nie ujmując nikomu bo Gabrys był kiedys mega szybki w Nce ale przerwa robi swoje i w swoich sporadycznych startach w zeszłym roku "  jak było z kim sie ścigać " to racze było daleko od pudła.Filip tez tam jakies przebłyski miał ale dalej uwazam ze duzo w prędkości nadrabia brawura na zasadzie wyda lub nie.

ogolnie jak na razie to w czołówce bida z nędza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...