Skocz do zawartości

ET35 Blob czy podejdzie bez modu


Barney

Rekomendowane odpowiedzi

 

Czy Felga 18x8, 5x100, ET35 z opona 225/40R18 podejdzie do wrxa z 2004 bez modyfikacji nadkoli?

obawiam się, że nie. Ja miałem felgę 17x7 et 38 i już było prawie prawie. Podobno przy 7,5 et 38 to już trzeba zawijać ranty

 

 

Mam felgi w WRX0'5 17x7,5 ET35 opona 215/45/17, ori. zawias i negatyw i nic nie obciera, ale dużo zależy też od opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz felgę szeroka 8j wiec przy oponie 215 tez będziesz mial problem no chyba ze zawias masz całkowicie seryjny bez obniżeń i będziesz jezdzil sam to będzie ok natomiast przy ostrych jazdach i cieciach zakrętów będzie tarlo z tylu.Jeszcze mozesz zaklepac lub zrolowac ranty z tylu i będzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Dayco, jeszcze wroce do rozmiaru 225/40R18, czy jesli zroluje ranty przy seryjnym zawiasie to bedzie hulac? Ewentualnie rozmiar 215/40R18? Chodzi mi o to aby auto bylo w pelni uzytkowe, tzn  4 osoby w aucie + bagaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając że masz fabryczne zawieszenie i kąty pochylenia kół osi przedniej i tylnej ustawione zgodnie z zaleceniami fabryki to przy oponie 225/40R18 na feldze o ET35 z przodu będzie odległość opony od rantu błotnika 0,3 cm a z tyłu 0,6 cm. Jednym zdaniem: na nierównościach lub przy skręcaniu (oś przednia) będzie obcierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając że masz fabryczne zawieszenie i kąty pochylenia kół osi przedniej i tylnej ustawione zgodnie z zaleceniami fabryki to przy oponie 225/40R18 na feldze o ET35 z przodu będzie odległość opony od rantu błotnika 0,3 cm a z tyłu 0,6 cm. Jednym zdaniem: na nierównościach lub przy skręcaniu (oś przednia) będzie obcierać.

A z ciekawosci jakie sa seryjne nastawy geometrii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kąty pochylenia kół.

WRX sedan przód: -0st 25min

                         tył: -1st 30min

STI              przód: -0st 30min

                        tył: -1st 40min

Zbieżność na 0

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...