Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Czy są jakieś argumenty - poza lansem - żeby wybrać iphone a nie HTC Touch Pro?

 

lata doswiadczen apla w tej dziedzinie i niedoscignione przez konkurencje mozliwosci, rozmiary,

HTC - moze mieć każdy i zawsze bedzie to tylko substytut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Niee, dzięki :P:)

 

Zacząłem przeglądać fora itd. i chyba zdecyduje się na jakąś Nokię z Symbianem, od dłuższego czasu używam niezniszczalnej Nokii 1600, więc pozostanę wierny marce :mrgreen:

 

Teraz kwestia tylko co wybrać - 6220 Classic, N73 ME czy E51...

Skłaniam się ku 6220 Classic, ew. N73 ME :)

 

Jak wygląda sprawa wgrania jakiejś nawigacji do takiego telefonu? Ostatnio na forum chyba Alex wrzucał zdjęcia telefonu z nawigacją, chciałbym takie cuś właśnie mieć wgrane. Trzeba kupować jakieś licencje itp. czy jak to wygląda?

 

Może być na PW :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi, z tym, że E51 ma słaby aparat i chyba najmniejszy wyświetlacz z w/w... Za to plusem jest Wi-Fi, ale Wi-Fi jest mi mniej potrzebne niż aparat :)

2 mega wystarczy, internet chodzi szybko, WIFI super, a co do wyświetlacza- chcesz ładować telefon co 24h ???

 

A tu przykładowe zdjęcie telefonem. :wink: :razz:

 

8db5f30674816cafm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są jakieś argumenty - poza lansem - żeby wybrać iphone a nie HTC Touch Pro?

 

lata doswiadczen apla w tej dziedzinie i niedoscignione przez konkurencje mozliwosci, rozmiary,

HTC - moze mieć każdy i zawsze bedzie to tylko substytut

 

apla też może mieć każdy a raczej każdy celebryta ;-) , a HTC , według mnie może nie jest idealny, już pare lat niose ten krzyż ;-) , ale mnogość oprogramowania to jest to co dodaje skrzydeł , oczywiście dochodzimy do punktu że pożniej i tak nic nie działa ale satysfakcja ... bezcenna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są jakieś argumenty - poza lansem - żeby wybrać iphone a nie HTC Touch Pro?

 

lata doswiadczen apla w tej dziedzinie i niedoscignione przez konkurencje mozliwosci, rozmiary,

HTC - moze mieć każdy i zawsze bedzie to tylko substytut

 

apla też może mieć każdy a raczej każdy celebryta ;-) , a HTC , według mnie może nie jest idealny, już pare lat niose ten krzyż ;-) , ale mnogość oprogramowania to jest to co dodaje skrzydeł , oczywiście dochodzimy do punktu że pożniej i tak nic nie działa ale satysfakcja ... bezcenna.

 

Pewnie masz rację. Ludzie maja różne przyzwyczajenia i każdy chwali to czego uzywa lub uzywal :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa wgrania jakiejś nawigacji do takiego telefonu? Ostatnio na forum chyba Alex wrzucał zdjęcia telefonu z nawigacją, chciałbym takie cuś właśnie mieć wgrane. Trzeba kupować jakieś licencje itp. czy jak to wygląda?

Z sensownych nawigacji na symbianie działa jedynie TomTom. Ponoć pracują nad AutoMapą na te platforme ale to chyba jedynie plotki lub odległa przyszłość :roll:

Razem z telefonem dostajesz Nokia Maps. Przyznam, że tego nie używałem ale być może daje rade lepiej niż TomTom - od razu uprzedzam, że abo na Polske 250 a na Europe 350pln/rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z sensownych nawigacji na symbianie działa jedynie TomTom.

 

Tak jak napisał Alex Garmin a TT to niebo a ziemia.

Mam 3 navi wgrane w E66 i z TT, Garmina i Nokii najlepszy Garmin

Też jestem fanem TomTom-a (używam One XL). Niestety TT do aparatów z Symbianem występuje tylko w starej wersji 6, co powoduje, że można używać tylko starych map (do wersji 685 - a aktualne to 830 - mniej więcej 2 lata różnicy). Z tego co piszą na forach, TT na Symbiana nie będzie rozwijany. Znajomym z symbianowymi telefonami radzę program McGuider - niezłe mapy od Teleatlasa, filozofia programu podobna do TT. Na Nokiach E51, E66 działa bez problemu. :smile:

TT versji 7 z najnowszymi mapami działa za to na telefonach z Windows Mobile (HTC i inne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qóba ja wlasnie ostatnio nabylem w playu 6220 clasic i jestem zadowolony, zdjecie robi bardzo fajne, symbian o dziwo sie nie wiesza, nawigacja nokiowska daje rade, czasami troche dlugo szuka sygnalu, ale z tym to roznie, czasem lapie od razu, a czasem nie chce przez dluzsza chwile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem fanem TomTom-a (używam One XL). Niestety TT do aparatów z Symbianem występuje tylko w starej wersji 6, co powoduje, że można używać tylko starych map (do wersji 685 - a aktualne to 830 - mniej więcej 2 lata różnicy). Z tego co piszą na forach, TT na Symbiana nie będzie rozwijany. Znajomym z symbianowymi telefonami radzę program McGuider - niezłe mapy od Teleatlasa, filozofia programu podobna do TT. Na Nokiach E51, E66 działa bez problemu.

TT versji 7 z najnowszymi mapami działa za to na telefonach z Windows Mobile (HTC i inne)

 

primar - ciekawe informacje... planuje nokie e75 i chcialem na nią wgrac mape ze swojego tomtoma a nawet w ogole nie wiedzialem ze to nie jest kompatybilne :shock: jakis czas temu wgralem ta mape na htc (z windowsem) i chodzi pieknie, myslalem ze ta mapa na nokie tez mi podejdzie a tu rozumiem ze kicha? chyba ze stara mapa z tomtoma sie jednak nada? (to jest tomtom one v.II ma jakies 2-3 lata). moge tez miec oryginalna mape z nowego tomtoma one xl ale taka to juz na pewno na nokie nie wejdzie tak? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GREGG, niestety E75 to Symbian, czyli to co pisałem powyżej. Mapy TT sprzed 2-3 lat, to zasadniczo zupełnie inna bajka niż obecne. Nowa od XL-a do TT ver. 6 nie będzie pasowała. Do Twojego TT One współczesne mapy podejdą, także (po pewnej modyfikacji) te z IQ Routes i Asystentem Pasa Ruchu. Do symbianowego telefonu proponuję więc McGuidera. Z Nokia Maps nie mam żadnych doświadczeń. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji - zapraszam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...