Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tam zaczynałem od legendarnej Nokii 3310.. :cool: Przetrwała stoczenie się pół piętra w dół po betonowych schodach - nie było żadnego śladu :twisted:

 

Chociaż wiem, że już czasy nie te, to jednak wracam do mojej Nokii z sentymentem :mrgreen:

 

Co do modelu, pomyśl może nad jakimś Sony Ericssonem. Ja np. mam teraz K750i i jest prosty w obsłudze, ma sporo funkcji (jednak) i bateria długo trzyma.

Godny rozważenia, chyba nawet bardziej, byłby K550 :cool:

 

Co do karty - może Orange?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karte musisz dobrać zgodnie z siecia w jakiej ty masz telefon. po pierwsze tansze połączenia i łatwiejsze doładowania aczkolwiek moje dziecko ma akurat abonament bo wydaje mi sie że taniej wychodzi taki mix w orange niz stałe doładowywania co kilka tygodni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posłuchaj starszego kolegi. byle telefon czy jakiegos soniacza to może mic kazdy a 5800 tylko wybrani. Tomir potwierdzi ze fajny modny telefon więc sie nawet nie zastanawiaj. wez najtańszy abonament i spraw dziecku frajde i miło niespodzianke na wakacje. w koncu to mała kobietka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w telefonie u dziecka najważniejsze są gierki :roll: :lol:
racja coś trzeba robić na zajęciach w szkole :razz:

 

też taki zdolny jesteś, że się na lekcjach nudzisz :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym 5800 darował Sobie jak prezent dla dziecka 7 lat. Wyświetlacz będzie po miesiącu do wymiany bo glebe zaliczył. Czy będzie zainteresowana dotykowym ekranem ? I pytanie zasadnicze, telefon za 1000 zl dla dziecka ktore ma 7 lat to kawior , ktorego dziecko nie doceni.

 

Szukaj jakiegos prostego modelu Xpress music i juz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś do czynienia z takowym sprzetem jak Nokia 6210 Navigator ?

Bede przedluzal umowe w Playu i wlasnie nie wiem co wybrac :roll:

jakie inne propozycje? zalezy mi na nawigacji mi glownie na nawigacji a pozatym telefon ma dzwonic :mrgreen:

aha, czy przy wlaczonej nawigacji w powyzszej nokii trzeba sie laczyc z netem czy mozna wczesniej sciagnac mapy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś do czynienia z takowym sprzetem jak Nokia 6210 Navigator ?

Bede przedluzal umowe w Playu i wlasnie nie wiem co wybrac :roll:

jakie inne propozycje? zalezy mi na nawigacji mi glownie na nawigacji a pozatym telefon ma dzwonic :mrgreen:

aha, czy przy wlaczonej nawigacji w powyzszej nokii trzeba sie laczyc z netem czy mozna wczesniej sciagnac mapy?

 

predzej szukaj E66, jest lepiej wyjkonana(metalowa) Navigator jest z plastiku po kilku tygodniach obudowa jzu trzeszczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W ubiegłym tygodniu moja E90 wróciła z serwisu. Oddałem ją, poniewaz kończy mi sie gwarancja, a Nokia wymienia we wszystkich pierwszych E90 klawiatury wewnętrzne, które "odciskały" się na wyświetlaczu.

Przy okazji "naprawy" wgrano nowy firmware (miałem wersję z przed 3 miesięcy).

I tu niesamowita niespodzianka! "Zimny" start GPS to max 15 sekund :shock: Wiadomo wszystkim, że odbiorniki GPS stosowane w telefonach Nokii były krytykowane za długi czas pierwszego logowania. Zaskoczony jestem, ile dała zmiana samego FW. Teraz Nokia loguje sie szybciej niz mój pancerny Garmin 60Csx z SirfIII na pokładzie :mrgreen:

Wszystkim uzytkownikom telefonów Nokia z wbudowanymi odbiornikami GPS polecam taki upgrade :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie mogę zmienić telefon, patrząc na ofertę Play mam do wyboru któryś z tych (wybrałem wśród wszystkich z oferty :P):

 

Samsung S7350 (199zł)

Samsung S7220 Ultra Classic (199zł)

Samsung i550W (199zł)

LG KU990i (99zł)

Nokia 6220 Classic (49zł)

Nokia E63 (149zł)

Nokia N73 Music (1zł)

Nokia E51 (99zł)

 

W sumie najbardziej zależało by mi na możliwości wgrania jakiegoś fajnego GPS'a (z pokazywaniem śr. prędkości itp. bajerów :D) i na całkiem niezłej jakości zdjęć - zdjęcia z imprez/z ulicy - tego typu sytuacje, gdy nie ma się pod ręką prawdziwego aparatu fotograficznego :)

 

Co polecacie?

Ew. mogę wziąć któryś z w/w, sprzedać na Allegro a potem kupić kolejny na Allegro, jeżeli są jakieś lepsze po za ofertą Play ;)

 

Pozdro :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...