Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Ponieważ to jest pierwszy telefon (chyba) z tym gniazdem

Bez przesady, USB-C ma wiele nowych słuchawek :)

 

Dla tego napisałem "chyba" :P 

W każdym razie nikt z moich znajomych nie ma USB-C. W większości sklepów na samą wzmiankę o takim kablu było o tak:  :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że kable do tego trzeba kupować z rozwagą, bo wiele jest mocno niedorobionych i potrafią puścić z dymem podłączane urządzenia (brak stosownych certyfikacji ze strony konsorcjum trzymającego standaryzację USB). Dostępność też taka sobie, pewnie w ciągu kilku miesięcy sytuacja ulegnie jakiejś poprawie. Tutaj gość robi testy i publikuje wyniki: https://plus.google.com/+BensonLeung/posts/LH4PPgVrKVN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ratinal - sęks, poczytam wieczorem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że kable do tego trzeba kupować z rozwagą,(...) Tutaj gość robi testy i publikuje wyniki: https://plus.google.com/+BensonLeung/posts/LH4PPgVrKVN

Jedne z najtańszych (różnica rzędu kilku groszy) na alledrogo (http://allegro.pl/show_item.php?item=5973482115) zdają się bezpieczne (nie wiem czy szybkie, bo tego nie weryfikowałem, ale mój egzemplarz podłączony do ładowarki 1A z Galaxy S3 nie udaje USB-C 3A).

 

Edit: Już sprawdziłem - wygląda na wolny, choć nie mam pod ręką szybszej ładowarki niż 1A z SGS3, ale GSam Battery Monitor nie pokazuje więcej niż 543mA (przy zużyciu własnym telefonu, bez ładowania, na poziomie 120-215mA) - wydaje mi się, że przy takim zużyciu, nawet na tej ładowarce mogłoby być więcej.

Edytowane przez jpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odebrałem w piątek S7 Edge i muszę przyznać:

 

- wielkość - trochę duży, trzeba sie przyzwyczaić

- wykonanie 10/10

- wyswietlacz 10/10

- szybkość 10/10 (brak brandingu)

- funkcjonalność Edge fajna, będzie jeszcze lepiej jak wejdzie w krew - potencjał jest

- ogólne wrażenia 9/10 przez śliskie szkło z tyłu. Oni to chyba specjalnie robią, by telefon wypadał z rąk i się uszkodził by kupić kolejny ;) Jakaś strukturalna folia na tył bardzo wskazana (np www.dbrand.com) albo case.

 

Ogólnie jak już wcześniej pisałem za oficjalne pieniądze bym nie kupił, tylko w fajnej ofercie operatora.

Edytowane przez Nowicjusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z remontem Galaxy (pęknięta szybka) wróciłem na chwilę do BlackBerry... teraz nie wiem czy wrócę do Samsunga  :huh:

Czemu mi się wydawało, że masz IP?  :huh:

 

A co z tym BB? Co się stało, że nagle jest fajny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaisz... dryń, dryń, zielona słuchawka i gadasz  :huh:

 

Albo wybierasz numer, zielona słuchawka i też gadasz  :huh:

 

I o nic nie pyta, o nic nie prosi, nic się nie aktualizuje co dwa dni, nic nie pika, nic nie truje ciała fejsbookami, mejlami, mesedżami   :huh:

 

Cudo..  ;)

 

Zaraz chyba NOKIe 7110 z szuflady odpalę i będę z banana dzwonił  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche z innej beczki.

 

 

Czy jest jakiś sposób żeby zablokować te durne sms reklamowe z numeru 72203.

Do pewnego czasu mi to nie przeszkadzało, ale dzis jestem oburzony i jesli nie znajde sposobu lecę do operatora. ...

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche z innej beczki.

 

 

Czy jest jakiś sposób żeby zablokować te durne sms reklamowe z numeru 72203.

 

Do pewnego czasu mi to nie przeszkadzało, ale dzis jestem oburzony i jesli nie znajde sposobu lecę do operatora. ...

Można albo wypisać się u nadawcy SMSów ale to raczej trudne. Wiec zostaje tylko operator i blokada treści reklamowych.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

troche z innej beczki.

 

 

Czy jest jakiś sposób żeby zablokować te durne sms reklamowe z numeru 72203.

 

Do pewnego czasu mi to nie przeszkadzało, ale dzis jestem oburzony i jesli nie znajde sposobu lecę do operatora. ...

Można albo wypisać się u nadawcy SMSów ale to raczej trudne. Wiec zostaje tylko operator i blokada treści reklamowych.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

dzis byłem w play i coś tam poblokowali.

 

ciekawe czy skutecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A 8.1?

 

Wysłane z mojego HTC One dual sim przy użyciu Tapatalka

Zostaje, ale będzie tylko łatany. Reszta historii tutaj:

http://www.theverge.com/2016/3/15/11234462/here-maps-support-windows-phone-windows-10

 

 

Dzięki, moją L 640 dałem Babci i jest nim zachwycona. Bardzo szybko ogarnęła system. Robi ładne zdjęcia, wszystko działa jak należy. I tak nie planowałem ugrade do WP10 a teraz to wogóle niech zapomną. Babicia mała starą Nokię nie dodtykowa z symibianem xpress coś tam, potem dotykowa n8 dla aparatu ale drewno straszne. Obawiała się L640 ale okazuje się, że to strzał w 10. No i łatwo jej sie czyta wiadomości, pogodę i pudelka. Generalnie nie chce go zmieniać :)

aha i ma STRASZNE głośny dzwonek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...