Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Czy ktoś tutaj miał lub może użytkuje HTC One E8 - zastanawiam się na d kupnem bo stary galaxy s2 za czesto się wiesza i w ogóle coś nowego bym przygarnął. Czytałem mnóstwo pozytywnych opinii ale chętnie poczytam więcej jeśli ktoś tutaj chciałby się podzielić swoimi spostrzeżeniami. Interesuje mnie przede wszystkim czas pracy na baterii, ogólna płynność przy multitaskingu oraz ciekawi mnie czy te głośniki boomsound są na prawdę tak dobre jak je opisują ? Często oglądam różne filmy lub transmisje dla przykładu twitch.tv dlatego jakość tych głośników tez mnie interesuje. Z góry dzięki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

nowa polityka cenowa Google odnośnie nexusa jak i jego gabaryty skutecznie mnie odstraszyły (i dalej siedzę w N4). 

 

 

A miałeś okazję pomacać gdzieś N6? Rozmyślam nad nową słuchawką i patrzyłem na testy, wypada fajnie, tylko jakiś wielki faktycznie się zrobił, a ciężko go namierzyć w sklepach do pooglądania (jak to zwykle bywa z nexusami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Czy ktoś tutaj miał lub może użytkuje HTC One E8 - zastanawiam się na d kupnem bo stary galaxy s2 za czesto się wiesza i w ogóle coś nowego bym przygarnął. Czytałem mnóstwo pozytywnych opinii ale chętnie poczytam więcej jeśli ktoś tutaj chciałby się podzielić swoimi spostrzeżeniami. Interesuje mnie przede wszystkim czas pracy na baterii, ogólna płynność przy multitaskingu oraz ciekawi mnie czy te głośniki boomsound są na prawdę tak dobre jak je opisują ? Często oglądam różne filmy lub transmisje dla przykładu twitch.tv dlatego jakość tych głośników tez mnie interesuje. Z góry dzięki. 

 

Ja mam ten wcześniejszy model i jestem bardzo zadowolony.Zdaje się,że kolega Szamot ma ten sam.Mogę tylko podejrzewać,że E8 będzie lepszy ;)

 

Przy okazji chciałbym zapytać czy znacie sposób,żeby fotki zrobione tym akurat telefonem bezpośrednio móc wkleić na Forum?Być może to raczej sprawa Androida niż telefonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałeś okazję pomacać gdzieś N6?

Nie miałem okazji, ale po kilku filmach w sieci o telefonie doszedłem do wniosku, że jedyne kieszenie jakie by go u mnie zmieściły to może w kurtce i marynarce - w obu za często nie chodzę (OK, kurtkę w zimie noszę - ale nie po biurze) :)

 

@@ALEX, Ten rysik w Note fajna sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No jest moc :huh:

Teraz muszę to tylko przyswoić :P  :biglol:  :facepalm:

 

Normalnie dałbym Ci zielone,a tak to masz jedynie moją dozgonną wdzięczność ;) Dzięki :)

Alex,chyba jednak potrzebuję tapatalka,czy jak mu tam :krecka_dostal:

No dobra spróbujmy....

BINGO!!!!!!!!!! :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

post-7717-1420401036,8179_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od wielu lat jestem użytkownikiem jabłek i zawsze byłem pełen podziwu dla tej firmy za ergonomie i przemyślane rozwiązania techniczne, ale w Ip 6 totalnie się nie popisali. Odebrałem to wiosło tuż przed świętami i wszystko jak zwykle mistrz, nawet do wielkości się przyzwyczaiłem ;) ale umiejscowienie przycisku wyłączania to jakiś dramat. CO ZA DEBIL ZMIENIAŁ COŚ CO BYŁO SUPER :evil2::evil2::evil2::evil2: Przenieśli ten guzik na prawą stronę telefonu vis a vi przycisków głośności. :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: Teraz jak chcesz zmienić głośność np. oglądanego filmu z YT i masz obrócony tel. to zazwyczaj po prostu przypadkowo drugim palcem naciskasz guzik i "usypiasz" telefon. Totalna porażka :toobad: :toobad: :toobad: No ale po za tym to i tak super telefon i innego już nie chcę ;):biglol: :biglol:

P.S Kolejny minus Colin nie działa na Ip 6 :( :( :(

Edytowane przez bukmacerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przez tyle lat marzyłem o telefonie, który będzie wyglądał jak ajfon i miał androida ;) I w końcu mam - Samsung Galaxy Alpha. Świetny wygląd (aluminiowa ramka, tylna obudowa nie zalatuje tanim plastikiem) i nie za duży (nienawidzę wielkich paletek w stylu S5). Przesiadłem się z leciwego S2 i jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, czytałem te testy... Jak już się nie ma do czego przyczepić, to bateria i SD...

Ja nie narzekam. Ostatnio pociągnął ponad dobę na jednym ładowaniu. W zupełności wystarczy (jest jeszcze tryb oszczędzania energii). No i ładuje się bardzo szybko.

 

A SD? 32 GB wbudowanej pamięci to mało? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...