Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

nastepny telefon?

nastepna Nokia 6310i :mrgreen:

To jest chyba mozliwe tylko 2x. Pierwszy kupiles, jak sie tylko pojawily, nastepny po 5 latach, jak juz obudowa sie rozlatuje, telefon sie wylacza, a bateria wciaz trzyma poltorej tygodnia, ale jak i drugi sie rozpada, to juz GSM nie istnieje ;-)

 

Ja sie wstrzymalem z kupnem E51 - dostalem taki, jako sluzbowke i nie wiem, czy jest sens posiadania dwoch telefonow. A rozpadajacy sie 6310i jeszcze pociagnie na tyle dlugo, zeby przez 2 lata przesiasc sie definitywnie na inny numer ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wojtek K, masz wew.moduł GPS ale żeby to wykorzystać szukaj GERMINA , tomtom jest spox ale działa z odbiornimiem zew. po bluetooth

nie siedze w tym temacie ale tak jest np. w przypadku N95

chyba że E90 ma jakieś nowe cuda, ale przecie to dalej symbian tyle że 9,2 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze tu glownie o powaznych telefonach-kombajnach wszystkorobiacych, a ja mam pytanie o jakis telefonik maly, zgrabny, jak najcienszy, taki kobiecy. Cena umiarkowana, glownie chodzi o wyglad i wielkosc. I prosze jak najmniej dotykowych ekranikow, wiec zadne tam Prady ;-) Nie znam sie absolutnie a ilosc modeli mnie przytlacza. Jakies typy, bardzo prosze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulinka, ja zmieniłam ostatnio na nokie E51 i jestem bardzo zadowolona - mały, cienki, leciutki i zgrabny, ma dość małe przyciski (takie damskie :wink: ), ale można się szybko przyzwyczaić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulinka, ja zmieniłam ostatnio na nokie E51 i jestem bardzo zadowolona - mały, cienki, leciutki i zgrabny, ma dość małe przyciski (takie damskie ), ale można się szybko przyzwyczaić

Ja z pelna swiadomscia zamienilem N95 na E51 i powiem Wam, ze znow wiem, ze mam Nokie! Bo zapomnialem, gdzie jest ladowarka! :mrgreen:

Bardzo poreczny telefon, a przyciski nazwalbym unisex!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bede myslal o wymianie za ok pol roku - wiec czasu sporo - ale powoli zaczynam zerkac co tam ciekawego na rynku sie pojawilo. Na Nokie 6233 - w sumie nie narzekam - poza jednym tematem - przy odpalaniu wbudowanego aparatu foto albo odtwarzaniu plikow video, regularnie lubi machnac reset. Bialy ekran i za chwile znowu dziala :roll: Poza tym jak na pasztetowe potrzeby - nie narzekam.

 

a sluzbowo wlasnie zabieraja mi Nokie 6151 i wcisneli Sony Ericssona K550... dziwny jakis....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak odpalic GPS na E90 bo mi sie nie udaje? Migadaj te lampki w poszukiwaniu satelit i migaja i nic...

a talerz do anteny zatelitarnej dostal w zestawie? :roll:

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastepny telefon?

nastepna Nokia 6310i :mrgreen:

To jest chyba mozliwe tylko 2x. Pierwszy kupiles, jak sie tylko pojawily, nastepny po 5 latach, jak juz obudowa sie rozlatuje, telefon sie wylacza, a bateria wciaz trzyma poltorej tygodnia, ale jak i drugi sie rozpada, to juz GSM nie istnieje ;-)

 

Ja sie wstrzymalem z kupnem E51 - dostalem taki, jako sluzbowke i nie wiem, czy jest sens posiadania dwoch telefonow. A rozpadajacy sie 6310i jeszcze pociagnie na tyle dlugo, zeby przez 2 lata przesiasc sie definitywnie na inny numer ;-)

PRAWDA. Wymieniłem na "full bajer HTC z GPS", ale stara 6310i zawsze w odwodzie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do Nokia 6120 classic jest jakas bateria lepsza niz ta BL-5B?
gdzieś ostatnio czytałem, że pomaga ładowanie ładowarką AC-3E, (np. od N6103), ładuje ona mniejszym prądem (350mA zamiast 850mA), troszkę to dłużej trwa, ale za to bateria trzyma 5 zamiast 3 dni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak odpalic GPS na E90 bo mi sie nie udaje? Migadaj te lampki w poszukiwaniu satelit i migaja i nic...

Jaka masz wersję firmware? Od jakiegoś czasu jest nowsza wersja i upgrade zdecydowanie przyspiesza fix GPSa, który dla starszych wersji nawet na zewnątrz trwać może nawet kilka minut.

 

[ Dodano: Pon Lut 18, 2008 9:16 pm ]

Wiem ze pewnie bylo, ale poradzcie mi: jaka mape mam wgrac do Nokii E90 Communicator?

Jest jeszcze Route66, które działa na obu ekranach i obsługuje wbudowany GPS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...