Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...
W dniu 18.09.2023 o 16:42, BladeRunner napisał(a):

Nie ma innych alternatyw?

Mam jakiś czas ajfona 13 mini. generalnie jestem zadowolony, filmy są jako takie, ale zdjęcia już niestety słabe. Zbliżenia to już w ogóle tragedia. 

Dużo słabiej od poprzednika S9 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2023 o 16:42, BladeRunner napisał(a):

Dzięki emoji6.png
Ale nie pomogłeś emoji6.png

Nie ma innych alternatyw?

Jeżeli chcesz mieć dobre zdjęcia, filmy, rysik i zbliżony format - to nie. S23 Ultra mogę z czystym sumieniem polecić. Nie miałem (jak dotąd) lepszego telefonu. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2023 o 12:15, Subaryta napisał(a):

Jeżeli chcesz mieć dobre zdjęcia, filmy, rysik i zbliżony format - to nie. S23 Ultra mogę z czystym sumieniem polecić. Nie miałem (jak dotąd) lepszego telefonu. 

S23 Ultra - czesto robie zdjecia na treningach i w porownaniu z innymi telefonami, to róznica jest znaczna.

A moze inaczej - jaki budżet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2023 o 08:31, Blixten napisał(a):

Mam jakiś czas ajfona 13 mini. generalnie jestem zadowolony, filmy są jako takie, ale zdjęcia już niestety słabe. Zbliżenia to już w ogóle tragedia. 

Dużo słabiej od poprzednika S9 


 

Moze 14 Pro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Henryk82 napisał(a):

Nie po to się kupuje wersje mini by zastępować Pro , nie każdy lubi chodzić z patelnią ;)


 

Nie przesadzaj 

Mini nie jest az tak dużo mniejsze od pro. 
0.7 cala to nie jest przepaść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, BartD napisał(a):


 

Nie przesadzaj 

Mini nie jest az tak dużo mniejsze od pro. 
0.7 cala to nie jest przepaść. 

 

To ponad 1,5 cm w przekątnej. To jest przepaść. 

Poza tym pro jest pewnie grubsze i cięższe od mini. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Henryk82 napisał(a):

Pod tym względem wersje compact soniacza były rewelacyjne,  bo takie same podzespoły poza baterią były wkładane do tych mniejszych jak do dużych.

Między innymi dlatego używam do dzisiaj Xperii xz1 compact i jeśli chodzi o rozmiar i specyfikację to poza iPhonem nie ma na co zamienić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, miki84 napisał(a):

Między innymi dlatego używam do dzisiaj Xperii xz1 compact i jeśli chodzi o rozmiar i specyfikację to poza iPhonem nie ma na co zamienić :(

 

Miałem Z1c i to był genialny telefon - po romansie z Motorolkami, jakiś czas temu znowu wróciłem do Sony :)

 

X10 może nie zachwyca wnętrznościami, ale na X5 już nie można narzekać - a rozmiary mają całkiem przyjemne (szerokość tylko 3mm więcej niż XZ1c):

https://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone3&idPhone1=8610&idPhone2=12534&idPhone3=12264

 

Niestety Sony trochę odjechało z cenami, ale przynajmniej na pociechę wciąż daje gniazdo kart pamięci, jacka 3.5mm i brak dziury w ekranie :rolleyes:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, czekker napisał(a):

Niestety Sony trochę odjechało z cenami, ale przynajmniej na pociechę wciąż daje gniazdo kart pamięci, jacka 3.5mm i brak dziury w ekranie :rolleyes:

Jak by dali jeszcze port IrDA  to by był  to obecnie telefon marzeń wart każdej  złotówki.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chyba mnie dopadnie wymiana telefonu. Mamy w domu taki zwyczaj, że mój super dobrze działający telefon daje żonie, a ja sobie szukam nowego. Wilk syty i owca cała. Tylko teraz... Co mogłoby zastąpić Huawei p30 pro? To jest naprawdę bardzo dobry telefon. Wiadomo, że w parametrach odbiega od współczesnych, ale jest stabilny (na moje potrzeby) i ma jeszcze robione aktualizacje bezpieczeństwa. 

Aż chce się zacytować "Panie premierze, jak żyć?" :biglol:

A tak serio to na co się nakierować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kiwi 4ester napisał(a):

Chyba mnie dopadnie wymiana telefonu. Mamy w domu taki zwyczaj, że mój super dobrze działający telefon daje żonie, a ja sobie szukam nowego. Wilk syty i owca cała. Tylko teraz... Co mogłoby zastąpić Huawei p30 pro? To jest naprawdę bardzo dobry telefon. Wiadomo, że w parametrach odbiega od współczesnych, ale jest stabilny (na moje potrzeby) i ma jeszcze robione aktualizacje bezpieczeństwa. 

Aż chce się zacytować "Panie premierze, jak żyć?" :biglol:

A tak serio to na co się nakierować?

Z uporem maniaka - S23 Ultra. Zaraz wejdzie S24, wiec ceny nie powinny juz (mocno) zabijac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Daroot napisał(a):

Też używam p30 pro. Ale na szajsunga nikt mnie nie namówi, córki używają, wymieniamy co rok na nowy i cały czas jakieś jaja, non stop coś. No może Apple jeśli już

Jabłko odpada. Szanuje za ekosystem, ale na tym się kończy:upside-down-face_1f643-small:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Daroot napisał(a):

Ale na szajsunga nikt mnie nie namówi, córki używają, wymieniamy co rok na nowy i cały czas jakieś jaja,

Jakie modele ? Bo takie problemy miałem z każdym producentem wrzucającym soft Androida do budżetowych telefonów. Rok czasu i telefon zwalniał. Na flagowcu takich problemów brak. Zarówno s8 (3lata używany)czy s20fe (3rok zacząłem używać)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy nie poczekam jeszcze z rok czy dwa, a zamiast sobie sprawiać nie wiadomo co to żonie wezmę używkę p30 pro. W styczniu albo lutym będzie 3 lata jak korzystam z p30 pro, gdzie kupiłem go jako używkę prawie dwu letnią.  Sobie oszczędze dzięki temu czas na myślenie i trochę pieniędzy względem nowych telefonów, bo naprawdę mając 8GB RAM i wbudowanej pamięci 256 GB ten telefon nie odstaje od współczesnych. Chyba zaczynam dziadzieć :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Kiwi 4ester napisał(a):

Nie wiem, czy nie poczekam jeszcze z rok czy dwa, a zamiast sobie sprawiać nie wiadomo co to żonie wezmę używkę p30 pro. W styczniu albo lutym będzie 3 lata jak korzystam z p30 pro, gdzie kupiłem go jako używkę prawie dwu letnią.  Sobie oszczędze dzięki temu czas na myślenie i trochę pieniędzy względem nowych telefonów, bo naprawdę mając 8GB RAM i wbudowanej pamięci 256 GB ten telefon nie odstaje od współczesnych. Chyba zaczynam dziadzieć :biglol:

 

Pixela sobie kup. Na xkom są już nawet ósemki. 

Nic lepiej nie działa z Androidem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...