Skocz do zawartości

Nowy obiekt na Dolnym Śląsku - Tor w Krzywej koło Legnicy


jazdasubaru.pl

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ravo napisał:

A tak sam nie wiem po co tam jechać

choćby po to , że nie ma innego miejsca na chwilę obecną poza Oleśnicą, 

 

6 minut temu, siewcu napisał:

A że jedno i drugie jest na tej samej płaszczyźnie, to zboczenie z trasy nie będzie problemem...

...co jest ogromnym plusem, jak chcesz w inny sposób sprawdzić limit swojego "reno" nie przeginając? skąd wiesz gdzie jest koniec możłiwości Twojego auta?

a może na Niskich Łąkach miałeś jeszcze spore rezerwy ale o tym nie wiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pawel_20vt napisał:

choćby po to , że nie ma innego miejsca na chwilę obecną poza Oleśnicą, 

mamy blisko

tor łódź, poznań, Silesia ring

 

2 godziny temu, pawel_20vt napisał:

choćby po to , że nie ma innego miejsca na chwilę obecną poza Oleśnicą, 

 

...co jest ogromnym plusem, jak chcesz w inny sposób sprawdzić limit swojego "reno" nie przeginając? skąd wiesz gdzie jest koniec możłiwości Twojego auta?

a może na Niskich Łąkach miałeś jeszcze spore rezerwy ale o tym nie wiesz?

miałem ogromne ale nie będę jechał nawet na 70% na torze kartingowym obłożonym oponami o szerokość 2m, trudno nic na siłę

Na pewno pojadę do krzywej na przełomie lipca/sierpnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, a jak wyglądają TORY w tym kraju? Tor Poznań, Tor Łódź, Tor Kielce, Tor Jastrząb - ile masz tam miejsca na wypadnięcie z trasy na asfalt/beton? Bo ja patrząc na zdjęcia takiego miejsca nie widzę. I uważasz, że w jaki sposób można tam się nauczyć granicy? Czy może nie można? Ty widzisz plus, ja z perspektywy organizacyjnej widzę ogromny minus. Z trasą mija się jedynie to coś w krzywej(co i tak pewnie padnie) i Silesia Ring, choć nie ma co tych obiektów porównywać - ten drugi ma i długą trasę, i możliwość zrobienia pomiaru czasu. A w krzywej jest krótka trasa, której wcale nie trzeba się trzymać, bo można sobie przejechać jak się chce. W żadnym innym miejscu takiej możliwości nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie narzekajmy, trzeba się cieszyć, że powstał kolejny obiekt.

Na zawodach wystarczy ułożyć opony w newralgicznych miejscach, bo jak najbardziej zgadzam się z siewcu, że inaczej nie będzie to mieć sensu, jeśli ktoś będzie ścinał.

 

Kiedyś na rakietowej była WLM, potem na chwilę przeniosły się zawody na krzywą, teraz też będą organizowane? Ktoś coś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja już zdurniałem - to on był (jest?) właścicielem obiektu, teraz to się nazywa pixer rings i mimo wielu wątpliwości jest afsalt na czas oraz są namioty z jakimiś atrakcjami. Może ktoś przejął pałeczkę? :)

Tak czy siak, mało interesuje mnie kto jest właścicielem, natomiast chciałbym, aby zawody były zorganizowane z głową, bez opóźnień, z oponami na trasie, z pomiarem fotokomórką i wynikami online - to chyba nie są wygórowane oczekiwania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wszedł sponsor w postaci Pixer ale on chyba niestety nadal tam działa :P

 

1 godzinę temu, gniechus napisał:

No właśnie ja już zdurniałem - to on był (jest?) właścicielem obiektu, teraz to się nazywa pixer rings i mimo wielu wątpliwości jest afsalt na czas oraz są namioty z jakimiś atrakcjami. Może ktoś przejął pałeczkę? :)

Tak czy siak, mało interesuje mnie kto jest właścicielem, natomiast chciałbym, aby zawody były zorganizowane z głową, bez opóźnień, z oponami na trasie, z pomiarem fotokomórką i wynikami online - to chyba nie są wygórowane oczekiwania :D

patrząc na rakietową i zawody robione przez niego to jest to wręcz niemożliwe hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojeździć można, na betonowej płycie jest wylana ścieżka z asfaltu na tej samej wysokości. Trasa nie jest odgrodzona od betonu, więc jak wylecisz to się nic nie stanie, ale nie musisz też się jej trzymać. Pomiaru czasu brak, chyba że sam sobie to jakoś wykombinujesz. Jak normalnie wygląda organizacja sesji - nie wiem, jak byłem na otwarciu 8 lipca, to były po 2-3 kółka i zjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś na dniach podjedę obczaje temat .

Bo fejsbruk co chwilę zawala promocjami na "pixela".

Wprowadzili driftowe dni,dziś 22:00-2:00 mają byc nocne wyścigi na 1/4 mili ,ale zapis tylko przed neta ,lecz nie ma zadnych info o liscie zgłoszonych aut - tajemnica,na zasadzie przyjedź a sie przekonasz.

Wprowadzili jakies swoje karty członkowskie o róznym poziomie dostepności i możliwości na torze , oto świeży zrzut z ich stronki :

 

pix1.jpg

pix3.jpg

pix4.jpg

pix5.jpg

pix2.jpg

hardcore - 299 zł (a była 399...to juz jakis znak)

black 299 zł

gold - 99 zł

silver - 19 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobili zawody w sobotę rękę Pana Andrzej widać z daleka :)

info 4 dni przed zawodami, dziwny regulamin - niejasny -, cena z kosmosu hehe

Już chciałem jechać Megane ale nie wiadomo czy mnie dopuszczą bo co znaczy modyfikacje pod wyścigi ? większy IC ? ehhh

Stawiam na 2-3 auta ale oczywiście poza znajomymi właściciela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Byłem tam w zeszłym tygodniu, taka Rakietowa 2.0, szkoda że trzeba dymać godzinę A4 ale moim zdaniem od czasu do czasu warto, mi się fajnie jeździło, podobają mi się profile zakrętów, nie podoba mi się że się jedzie tak trochę tam i z powrotem, super sprawa moim zdaniem że płacisz tylko za faktyczny czas na nitce toru, czyli możesz sobie wykupić karnet na 1h i mieć na dwa wypady po trzy sesje po 10min. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...