Skocz do zawartości

drobny problem z silnikiem 2,5 outback


dziadeg

Rekomendowane odpowiedzi

A biegu to kolega nie zapomina wyrzucić? A serio to jeżeli problem tylko przy przeciazeniach to popatrz czy gdzieś kable luźno nie latają a potem to ukl paliwowy bym obejrzał, luzy zaw sprawdził, generalnie to wszystko może byc

 

Tapataknięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam auto z 2009 r 2,5 ,czasami silnik gaśnie przy gwałtownym hamowaniu-raptownym zatrzymaniu,

dzieje się tak i na zimnym i na ciepłym silniku,od czego zacząć poszukiwania przyczyny może ktoś

podpowie?

pacjent posiada gaz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

czasami silnik gaśnie przy gwałtownym hamowaniu-raptownym zatrzymaniu,
Jak się zachowują obroty, spadają od razu do "0", czy falują. W tym drugim przypadku należało by sprawdzić szilniczek krokowy i czujniki nim współpracujące (temperatura, sonda lambda, położenie przepustnicy, lub przepływomierz). 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Z biegami jest ok. nie dodałem,że to automat,bez gazu,obroty spadają do zera.

Aaaa to istotna okoliczność obciazajaca chociaż tutaj nie pomogę bo mój automat to zasila H2O zmieszane z vizirem czy jakimś innym siedliskiem inteligentnych molekul, a zawsze sobie powtarzam- jestem starszy pan i w końcu przystoi mieć wygodne limo w automacie, to nie! Znowu sie przypetalo jakieś zboczone subaru co to ryczy i zieje siarka z wydechu a 18 letnie dziewice porywa spod gimnazjów czy innych liceów. Ehhh co za życie!

A bledu żadnego nie ma kolega? CEL milczy?

Bo na chłopski rozum to może też skrzynka nie zdarza że redukcją/ wysprzeglaniem i hamowanie poprostu dlawi motorownie? Niech ktoś mądrzejszy potwierdzi lub zaprzeczy bo ja tak czysto teoretycznie a z zawodu to ją tylko zawody miłosne miewałem takze nie machanik jestem

 

Tapataknięte

Edytowane przez recki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...