Jump to content

Spoiler

kiedro
 Share

Recommended Posts

nie czasem z sti? Dostać to pewnie można używany, a nowy ori pewnie kupe kasy jeśli w ogóle są, z tego co wiem lotki do sti gf są bardzo rzadkie do spotkania na allegro itd. To pewnie z tym spojlerem będzie to samo. 

Edited by Hiszpanu

@svavo, a mógł byś podać mi nr katalogowy tego spoilera? Na stronie są trzy i nie jestem do końca pewien który to. Wydaje mi się, że  00853/LS, ale pewności nie mam. 

Edited by kiedro

@svavo, a mógł byś podać mi nr katalogowy tego spoilera? Na stronie są trzy i nie jestem do końca pewien który to. Wydaje mi się, że  00853/LS, ale pewności nie mam. 

Wydaje mi się, że to właśnie ten numer. Mogę wieczorem sprawdzić jaki ja mam, ale u mnie jest do modelu 2003 (podejrzewam, że 00509/L).

Zgodnie z cennikiem: http://www.orciari.hu/arlista_angol.html

Wydaje mi się, że to właśnie ten numer. Mogę wieczorem sprawdzić jaki ja mam, ale u mnie jest do modelu 2003 (podejrzewam, że 00509/L).

Zgodnie z cennikiem: http://www.orciari.hu/arlista_angol.html

Nie musisz już sprawdzać. Ten do GC to będzie  00853/LS. 

Ciekawe czy je nadal produkują czy tylko używki zostały? :) 

• 11 months later...
  • 1 month later...

Jeżelioryginal Orciari to ma takie same mocowania jak naleśnik. Dodatkowo można przykręcić środkową cześć tylko, że wiąże się to z wierceniem dodatkowych otworów. Ja mam to przyklejone taśma montażową i też jest git :-)

W dniu 11/01/2018 o 07:32, Turbo napisał:

@Banankb a w jakim kolorze i jakie to ma mocowania do klapy? (jak naleśnik?)

Mocowany jest na 4 szpilki po dwie na stronę. Wszystko pasuje w oryginalne otwory. Na zdjęciu na szpilkach są kartony żeby gwintu nie zniszczyć. Kolor jak na foto 

IMG_7372.JPG

IMG_7357.JPG

IMG_7358.JPG

Edited by Banankb