Jump to content

jakie polecacie oponki

kubas

Recommended Posts

z tego względu że zrobiło się już z letka wiosennie czas najwyższy zacząć myśleć o założeniu alusków i w związku z tym mam pytanie bo czeka mnie wymiana oponek a z tego względu że ostatnio troche mocno mnie przycisneło finanosowo to nie stać mnie na nowe opony tym bardziej że opony jakie poszukuje zaczynają się od około 350 zł za szt. w związku z czym będe kupował używki bo za 4 używki zapłace maxymalnie tyle co za jedną nówke

dlatego mam pytanko co polecacie założyć na fele

wymiar oponek to 205/55/16

co polecacie założyć

Polecam założyć różoowe okulary, pożyczyć piniondze i kupić te po 350,-.

Matka plejadoska, do bulu pokalana.

z tymi różowymi okularami to będzie łątwiej ale z pożyczeniem 1400 zł może być ciężko, a z oddaniem to już może być duuuuużo gorzej

spodziewałem się uzyskać jakichś ciekawych opinii

ale oprócz pomocy mistera WB w pożyczeniu pieniedzy i pochawły przez Than_Junior'a moich tzn autka 4 liter nic :(:(:(

Bo dobre opony kosztuja a kompromisy to jest cos, czego pasjonaci unikaja. Moje rekomendacje by mogly wyjsc drozej od tych 350 za sztuke.

z tego względu że zrobiło się już z letka wiosennie czas najwyższy zacząć myśleć o założeniu alusków i w związku z tym mam pytanie bo czeka mnie wymiana oponek a z tego względu że ostatnio troche mocno mnie przycisneło finanosowo to nie stać mnie na nowe opony tym bardziej że opony jakie poszukuje zaczynają się od około 350 zł za szt. w związku z czym będe kupował używki bo za 4 używki zapłace maxymalnie tyle co za jedną nówke

Ale teraz dałeś popalić, na całego :x :x :x , szkoda że nie wiedziałem o tym że potrzebujesz opon letnich o tym rozmiarze. Miałem Continentalki Sport, może nie czołówka ale też niezła, całkiem nowe sprzedałem za przysłowiową złotówke.

Jeśli coś będę jeszcze miał to dam ci znać.

spodziewałem się uzyskać jakichś ciekawych opinii

ale oprócz pomocy mistera WB w pożyczeniu pieniedzy i pochawły przez Than_Junior'a moich tzn autka 4 liter nic :(:(:(

Bo dobre opony kosztuja a kompromisy to jest cos, czego pasjonaci unikaja. Moje rekomendacje by mogly wyjsc drozej od tych 350 za sztuke.

ale ja będe kupował używki także nawet na te oponki z wyższej półki nie będą kosztować już tak strasznie

Ale teraz dałeś popalić, na całego :x :x :x , szkoda że nie wiedziałem o tym że potrzebujesz opon letnich o tym rozmiarze. Miałem Continentalki Sport, może nie czołówka ale też niezła, całkiem nowe sprzedałem za przysłowiową złotówke.

Jeśli coś będę jeszcze miał to dam ci znać.

:cry:

szukaj używek z bierznikiem a nie konkretnego modelu, ja kiedys potrzebowalem oponki do zdarcia na kjs i kupilem dwie 205/45/16 good year F1 za 300 zł/2 szt w rewelacyjnym stanie wiec jest szansa za rozsadna kase kupic opony z gornej półki - choc do codziennej jazdy polecam jednak nowe bez ukrytych felerow

pozdr