Skocz do zawartości

Lewy tył niżej niż prawy


twojstary_44

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zauważyłem że w imprezie 99` 2.0 125km lewy tył pojazdu jest niżej niż prawy, dodam że amory oraz sprężyny wymieniłem w zeszłe lato komplet, auto nie miało żadnej przygody, jeździłem po kilku mechanikach auto było podnoszone i żaden nie wie dlaczego tak jest, nikt nie znalazł żadnych uszkodzeń, pęknięć, skrzywień itp. Geometrię przeszło bez trudności, ktoś coś......? Poza tym przód auta wyraźnie wyżej niż tył nawet po wymianie amorów i sprężyn z tyłu, możliwe że poprzedni właściciel do przodu wsadził elementy zawieszenia z forka który jest wyższy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciśnienie w oponach w porządku, może by tak dać podkładkę pod sprężynę żeby tę lewą stronę wyrównać, i czy nie będzie jakiegoś problemu w przypadku większych kół?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Cześć,

odgrzebię trochę temat. Czy ktoś znalazł na to rozwiązanie ? Bo w moim GF ostatnio zrobiło się tak samo - wszystko niby ok sprawdzone kilka razy i dalej jest różnica w wysokości blisko 2 cm między lewym tyłem a prawym tyłem

Edytowane przez kamien666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się chętnie dowiem skąd jest ta różnica. U mnie w GD lewa strona jest niżej od prawej. Sprawdzałem suwmiarką przestrzeń nad tylnymi kołami od opony do nadkola i wychodzi 0,8 cm różnicy. Niby nie wiele ale wizualnie trochę kole w oczy jak się patrzy na dupę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...