Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Dottoree napisał:

Za ile Carfit wyrwales AMG jeśli to nie tajemnica...?

Finalnie kupiłem auto od forumowicza Herkam, auto 4 miesięczne z przebiegiem 5 tys. Wersja Yellow Night , z maksymalnym wyposażeniem jakie można skonfigurować w cenniku oprócz szyberdachu . Cena katalogowa 268 tys. Teraz taki model w MB możesz kupić za ok 220 tys. jak masz dobry układ. Ja kupiłem za 180k i uważam że to była świetna okazja , bo Herkam ma podobnie do mnie , mega dba o auta , więc auto jak nowe , dodatkowo ceramika na aucie , i dotarte :) . Jestem happy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, carfit napisał:

Finalnie kupiłem auto od forumowicza Herkam, auto 4 miesięczne z przebiegiem 5 tys. Wersja Yellow Night , z maksymalnym wyposażeniem jakie można skonfigurować w cenniku oprócz szyberdachu . Cena katalogowa 268 tys. Teraz taki model w MB możesz kupić za ok 220 tys. jak masz dobry układ. Ja kupiłem za 180k i uważam że to była świetna okazja , bo Herkam ma podobnie do mnie , mega dba o auta , więc auto jak nowe , dodatkowo ceramika na aucie , i dotarte :) . Jestem happy :)

180 to faktycznie swietnie cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, turdziGT napisał:

Mniam to chyba najbardziej rozsądne 911 odstawiając na bok GT3 i Turbo

i jak oceniasz ten motor ?

Dosc powszechne sa glosy ze GTS to najsensowniejszy z "cywilnych" prosiakow. Jak sie nie spieszy to tryb komfort i  crusing, jak trzeba szybciej i z emocja to sport. Sport + raczej na tor czy krete drogi. gdzie mozna bardziej agresywnie pojechac. Skrzynia "troche" agresywna sie robi wtedy :).

Co do oceny to nie majac ogromnego porownania do innych aut z podobnej klasy, to pierwsze skojarzenie jest takie ze cala maszyna jest jak precyzyjny skalpel. Zero niepotrzebnych ruchow, jedzie dokladnie tam gdzie sie ja skieruje. Silnik nie ma grama opoznienia, wkreca sie do czerwonej linii bez zajakniecia na kazdym biegu. Nawet moja zona, ktora zdecydowanie nie jest w temacie aut, po kilku minutach jazdy stwierdzila, ze takim mogla by jezdzic :thumbup:No i ten dzwiek..... ani razu nie odpalilem radia :D . To tak ogolnie na szybko, jak cos to pytaj. 

Edytowane przez bmarcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;) mnie zawsze fascynowala ta  fascynacja Turbo bo bardzo dużo osob siedzących w temacie twierdzi że jest sporo modeli 911 które oferują więcej za dużo mniej.Dla mnie w tej chwili 911T było by wyborem nr1 oczywiście stawiając GT3 na bok.

Wrażenie na pewno fajne muszę się też kiedyś przejechać:)

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, turdziGT napisał:

mnie zawsze fascynowala ta  fascynacja Turbo bo bardzo dużo osob siedzących w temacie twierdzi że jest sporo modeli 911 które oferują więcej za dużo mniej.

911T jest promowany jako symbol i szczyt szczytow w Porsche, wiec pewnie stad ta fascynacja tez sie bierze.

Wniosek po kilku godzinach z GTS - dla srednio sprawnego driver'a taka wersja jest na miare. Daje radoche i nie probuje Cie zabic ;). I wiecej jestem w stanie wycisnac ze slabszego auta... 

24 minuty temu, turdziGT napisał:

Wrażenie na pewno fajne muszę się też kiedyś przejechać:)

Jedyne co moge powiedziec to ze warto ;) :D daje fajna perspektywne na wyobrazenie motoryzacyjne, przynajmniej u mnie tak bylo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, turdziGT napisał:

No na pewno problem tylko taki ze z zasady nie powinno sie wsiadać do aut na ktore cie nie stac bo mozna tego potem żałować ;) 

Święta prawda, Kolega z Forum przewiózł mnie FSTI i żona nie ma już ze mną życia :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, turdziGT napisał:

No na pewno problem tylko taki ze z zasady nie powinno sie wsiadać do aut na ktore cie nie stac bo mozna tego potem żałować ;) 

Moze i tak, ale gdybym kiedys nie wsiadl do Imprezy GT, na ktora zdecydowanie nie bylo mnie stac, to bym sie nie zabral na powaznie do roboty zeby miec na takowa ;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, bmarcin napisał:

Moze i tak, ale gdybym kiedys nie wsiadl do Imprezy GT, na ktora zdecydowanie nie bylo mnie stac, to bym sie nie zabral na powaznie do roboty zeby miec na takowa ;)

Wsadzić wszystkich do Prosiakow i może wezmą się w końcu do roboty:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bmarcin napisał:

Moze i tak, ale gdybym kiedys nie wsiadl do Imprezy GT, na ktora zdecydowanie nie bylo mnie stac, to bym sie nie zabral na powaznie do roboty zeby miec na takowa ;)

Jakies gole zawsze trzeba miec ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem RS4 w pozycji w której nie każde Audi czuje sie komfortowo ;) 

 

Zapowiada da sie dobrze ! 

image.jpg.4dd253c4979c1a6c8837ae5274e1ee9f.jpg

image.jpg.9aff097089c9906d59ca1dee24cd83a0.jpg

 

super zdjecia BTW 

 

http://www.largus.fr/essais/audi-rs4-avant-2018-les-plus-belles-photos-de-notre-essai-757143-minidiapo.html

 

 

 

 

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Paweł_P napisał:

Własne forum sobie zróbcie :lol:

Dokładnie. Na forum Audi powinna byc zacna grupa ekscytujących się "czterema pierścieniami" :)

Edytowane przez Tsunetomo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Tsunetomo napisał:

Dokładnie. Na forum Audi powinna byc zacna grupa ekscytujących się "czterema pierścieniami" :)

A po co na Audi ? Tu powinni zrobic podforum.Jezeli dobrze widze ta kazdy tu ma forum ktory jeździ Ałdi jezdzil wszczęciem subaru wiec taki podforum pasowało by tu idealnie  : D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...