Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio coraz częściej nawijam żonie o 510 KM w GLC 63s - powiedziała że tylko takiego bierze pod uwagę :yahoo: a na moje pytanie (z żartem w duchu) "po co Ci 510 KM" odpowiedziała "żeby było bezpieczniej"  Też macie żony z takim podejściem czy tylko ja tak swoją dobrze wyedukowałem? :lol:


Wymarzony wybór mojej żonki to Range (sport lub vogue) supercharged , tez 510 koników . Zuch dziewczyny :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż zrobiłem prawie 300 km , po bardzo różnych drogach , miasto, dziurawe drogi , górskie drogie , równe i nierówne asfalty , trochę prostych , i powiem jedno , mimo że nie jestem jakimś entuzjastą Mercedesa , ani ich stylizacji , to wrażenia są świetne !!!! i jestem pod wrażeniem , szczególnie jeśli chodzi o zawieszenie , układ kierowniczy , dziecinna wręcz łatwość prowadzenia ( ale bardzo pewnie ) .  Swietna kierownica z Alcantary , idealna wielkość , grubość. Zawieszenie mimo braku opcji adaptacyjnego , genialnie zestrojone , ani za twardo ani za miękko , super wybiera nie równości . Głos silnika nie powala na kolana , ale super "pierdzi" przy zmianach biegu w góre, szkoda że w dół już tego nie ma   . Silnik cóż , idzie ok , ale jak sie człowiek przyzwyczaił do 600+ to oczywiście wrażenia wow nie było . Skrzynia bardzo ok i wtrybie manual i w AT. Trochę mnie drażnią patenty mercedesa z jego ergonomią , wymaga to przyzwyczajenia , ale w tym względzie moim zdaniem daleko im do AUDI/BMW . Jakość materiałów ok , choć same plastiki mogły być lepsze , miałem wersję z alkantarą na desce i to jest świetne . Super jest dostać auto , bez zbędnego balastu w postaci pracownika salonu :biglol: bo można naprawdę trochę bardziej potestować w warunkach bojowych.
Jednym słowem, auto w 100% warte swojej ceny , teraz w wyprzedaży za 210k można kupić wersję za katalogowo 254 tys. z pełnym pakietem performance , AMG , i innymi dodatkami .
Więc decyzja chyba zapadła .................. sprzedam pilnie CLIO GT
Dzięki Carfit :-) upewnilem się tylko w trafnosci mojego wyboru. Jakbym czytał swoje wrażenia, a miałem CLA na wyłączność tylko przez kilka h. Jedziles może modelem od Zasady, w srebrnym macie? Brakowało mi tam tylko foteli performance, które mamy u siebie w konfiguracji i pełnej skóry - ja to jednak bardzo lubię i jest wiele bardziej praktyczne niż alkantara (auto to daily wiec na torze będzie sporadycznie).

My idziemy w CLA bo to jednak będzie jedyne auto i jest trochę bardziej cywilizowane od A45 i bardziej pod rodzinkę 2+1.

Auto zamówione, odbiór koniec tego roku ew początek 2018. :-) :-) :-)

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, beben napisał:

 


Wymarzony wybór mojej żonki to Range (sport lub vogue) supercharged , tez 510 koników . Zuch dziewczyny :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Moja marzy o "G-klase" 500 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, beben napisał:

Wymarzony wybór mojej żonki to Range (sport lub vogue) supercharged , tez 510 koników . Zuch dziewczyny :)
 

Range bajka ! @beben Twoja Kasia musi poważnie porozmawiać z moją Kasią ;) , bo moja nie chce się tykać zmiany auta :angry:. Zakochana w tym FXT , i nie da się na nic namówić :(

3 godziny temu, grin napisał:

Jedziles może modelem od Zasady, w srebrnym macie?

tak , dokładnie tym

 

IMG_2091.jpg

 

 

Ja niestety nienawidzę skóry :( wiem że praktyczniejsza , ale co pół roku wystarczy na alcantarę zrobić impregnację np. Nano Ceramic Protect Fabric i nie masz problemu z plamami , wiem bo mam dziecko i wiem co potrafi zrobić w aucie ;) w Audi dalej czysciutka alcanatara a już prawie rok . 

P.S. Gratuluje zakupu !!!! :) ja już też wybrałem i jestem w toku zakupu :)

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, wiechu100 napisał:

To strzeliles sobie w stope bo teraz zakocha sie od nowa :biglol::P;)

Ha ha no ja myśle :) po Twoim detalingu nie może być inaczej :) !!!!

P.S. Nawet nie wiesz jak sie ciesze że masz teraz firmę w N.Sączu , bo ja kocham mieć auto w perfekcyjnym stanie i wiem że z Twoich rąk takie auta będą !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, carfit napisał:

Ha ha no ja myśle :) po Twoim detalingu nie może być inaczej :) !!!!

P.S. Nawet nie wiesz jak sie ciesze że masz teraz firmę w N.Sączu , bo ja kocham mieć auto w perfekcyjnym stanie i wiem że z Twoich rąk takie auta będą !

Bardzo milo mi to slyszec :) Ja kocham ladne autka i zadowolenie klientow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, carfit napisał:
  5 godzin temu, grin napisał:

Jedziles może modelem od Zasady, w srebrnym macie?

tak , dokładnie tym

Taki obrazek z dzisiaj (przy okazji pozdrawiam):

 

RZ 66224.JPG

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bmarcin napisał:

Jak z miejscem z tylu w tym Mercedesie? Da sie 2+2 upchnac i gdzies dalej pojechac czy niekoniecznie

W A45 jest dość ciasno - dzieciory w fotelikach (2+5 lat) jakiś czas się przemęczą, chociaż przy okazji skopią fotele z przodu - bagażnik niewielki - dla posiadaczy wózków dziecięcych będzie problem - albo wózek, albo bambetle ;)

Z plusów - dźwięk silnika i wydechu usypia moje dzieciory całkiem nieźle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sluf napisał:

Z plusów - dźwięk silnika

Powiedz mi czy w A45 ze sportowym wydechem , jest strzelanie z wydechu przy redukcjach ? czy tylko przy przepinaniu w górę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak już będziesz miał to ogarnięte, to daj znać

I ja też chętnie się podepne :-) widziałem masę filmów, przy schodzeniu z obrotów strzela z wydechu, tak to tylko w górę.

 

Ja kupuje auto dla młodego z wózkiem jeszcze kufer w cla ma ponoć 470 l jak dla mnie wystarczy żeby upchnac wozek i parę gratów. Jakbym miał kupować auto tylko dla siebie i żony to byloby a45, jest dużo ostrzejsze w odbiorze. Na 1 jezdzie jeździłem autem na codzień uzywanym przez Kościuszko. Po jezdzie cla okazało się strzałem w 10, jest trochę bardziej stonowany i taki na codzień łagodniejszy w odbiorze.

 

@ Carfit, dokladnie ten sam. To jak już będzie po zakupach to może się zespotujemy w NS, lubię Wasze tamtejsze drogi :-)

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.11.2017 o 20:49, grin napisał:

@ Carfit, dokladnie ten sam. To jak już będzie po zakupach to może się zespotujemy w NS, lubię Wasze tamtejsze drogi :-)

Z miłą chęcią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Herostrates napisał:

Trochę o fatalnym serwisie Audi

 

He he , standard :) . Podobne problemy miałem kiedyś z RS4 jak mi na gwarancji nie chcieli amorów uznać bo sie tłukły , przebieg ok 15 tys. , pojechałem do Audi na słowację i od kopa bez pytania zmienili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po tym weekendzie wiem jedno. Po STI (czy czymkolwiek innym) tylko to co na foto. Prowadzenie, zwartosc konstrukcji, odczucia za kierownica czy dzwieki nieziemskie. Niezaleznie czy to na autostradzie czy gorskiej drodze. 

Problem tylko jak dzieci upchnac :D

IMG_2179_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...