Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś inne kolory niż czarny połysk/czarny mat lub grafit mat odpadają.Glownue chodzi mi o to jak mam maszynowo toczyć front czy całe szprychy czy tylko obwód i kawałek szprychy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszynowe toczenie felgi.Wyglada to tak jak na ostatnim przykładowym zdjęciu.

Mogłem zamówić zimówki z felga ale przewidziana felga jest pod 235 R19 a wiec bedzie to cos w stylu zimowego pakietu do RS6 co w moim odczuciu wyglada wręcz dramatycznie dlatego kupiłem letnia 9" felgę pod 265/35/19 

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę problemu.Obecnie jeździłem na 245 R18 na skandynawskiej mieszance i nie było problemu.Nie widzę jazdy autem które ma 450 KM na cienkiej opinie o wysokim profilu.Przerabialem już wąskie i wysokie zimowki w A4 i prowadzenie auta to był dramat.

Widzę też że napisałem zła oponę będzie 255/40/19 a nie 265/35/19 jak napisałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2017 o 20:24, turdziGT napisał:

 

Te felgi z RS6 jak dla mnie wzór spoko, jakby je dać w szarym macie byłoby ok. Tylko to ET mają straszne. Bardzo podkasane szczególnie  z tyłu. Jaka opona u Ciebie wleci?

Edytowane przez baki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prostocie tkwi piękno ... podobno ;)

 

Osobiście zrobiłbym grafitową felgę wg poniższego wzoru, który notabene jest bardzo fajny (klasyczny ale ciekawy). Sama felga ma już sporo płaszczyzn / przetłoczeń, malowanie jej jeszcze na dwa kolory (czy tam toczenie) to będzie wizualna kakofonia. Po prostu w tym przypadku mniej znaczy więcej.

 

5c921f16b8bd063dc6d9d3499778e26eb.jpg

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak myślałem ale w grafice jakos bardzo duzo tracą tak mi sie wydaje.

 

 

 

image.jpg

5 godzin temu, baki napisał:

Te felgi z RS6 jak dla mnie wzór spoko, jakby je dać w szarym macie byłoby ok. Tylko to ET mają straszne. Bardzo podkasane szczególnie  z tyłu. Jaka opona u Ciebie wleci?

Wzór spoko chodzi o ET i szerokość felgi.

 

Odnosnie opon to Michelin x-ice i3 , Continental Conti Viking Contact 6 lub   Nokian Hakkapeliitta R2 w zależności która bedzie najtańsza jak będę kupował.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie właśnie jak subleo pisze, całe zrobić w jednym kolorze i będzie to najlepiej wyglądało.

10 minut temu, turdziGT napisał:

Tez tak myślałem ale w grafice jakos bardzo duzo tracą tak mi sie wydaje.

 

 

 

image.jpg

Nie widzę żeby traciły, mi się podobają w tym graficie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to ciekawe auto. Sam się zastanawiam. Widziałem gdzieś test, gdzie narzekali, ze od 130km/h robi się glosnawo, szczególnie na tylnych fotelach.  Muszę sprawdzić, bo jeśli tak jest to porażka. To jednak auto, które powinno połykać kilometry komfortowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, turdziGT napisał:

Przyznam szczerze ze ta Panamera Sport turismo jest boska ale masakrycznie droga :( 

image.jpg

image.jpg

 

Rzeczywiście piękna !!!!!! Ale pewnie milion normalna wersja :( czyli turbo S .

I jeszcze jedno , w Polsce koszt zakupu podobny jak w DE , ale koszty serwisowania w Polsce to ok 30-40% drożej jak w Niemczech , Austri  totalny paradoks . Mój kolega z Sacza , jeżdzi 911 T do Wiednia na przegląd , bo w Katowicach płaci 50-70% drożej jak w Austrii..... a przy okazji zje najlepsze żeberka w Europie :);)

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, carfit napisał:

 

Rzeczywiście piękna !!!!!! Ale pewnie milion normalna wersja :( czyli turbo S .

I jeszcze jedno , w Polsce koszt zakupu podobny jak w DE , ale koszty serwisowania w Polsce to ok 30-40% drożej jak w Niemczech , Austri  totalny paradoks . Mój kolega z Sacza , jeżdzi 911 T do Wiednia na przegląd , bo w Katowicach płaci 50-70% drożej jak w Austrii..... a przy okazji zje najlepsze żeberka w Europie :);)

A mi się jakoś nie podoba... taka jakby "rozdeptana" ;) Jakoś tak mam, że jedyne "prawdziwe" Porsche dla mnie to 911. Te wszystkie Panamery i Cayenne to... nie to. Choć przyznam, że udał im się "brand stretching" i sprzedają tego pewnie już dziś więcej niż 911. I jak zawsze, kwestia gustu co komu się podoba :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...