Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z ciekawości spytam ,bo chyba miałeś już kiedyś RS6? Nie byłeś z niej zadowolony? Czy najnowsza generacja a tamta to dwa różne auta i nie ma ich co porównywać?

 

Miałem RS4 B7 420KM , byłem bardzo zadowolony z niego , gorzej z ASO :twisted: . Miałem też tam ceramikę , ale nie zauważyłem problemów jak wyżej koledzy pytali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega własnie 3 dni temu kupił półroczne S8, z tego co pamiętam chyba 580KM, fura piekna, mega szybka i super komfortowa. Ale Ty chyba celujesz w tzw. większy hard core...? ;-)

Pomyłka, właśnie się dowiedziałem że wersja ma 605KM i 700nm, 3,8s do setki. No naprawdę to fruwa, szczególnie powyżej 200km/h robi wrazenie... A do tego odlaczaja się 4 cylindry i pali naprawdę mało... :-o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A Edwin w ogóle to bierze pod uwagę jakieś SUV'y bo nie sprecyzował ?! ... podejrzewam, że chyba jednak nie....

 

dobrze podejrzewasz :) , SUV'y bardzo fajne auta , ale już mamy w rodzinie FXT , który bardzo dobrze sie sprawuje i drugi nie potrzebny :) . Ja potrzebuje auto dla siebie , w trasę,  zamiast STI , ma być bardzo szybki , komfortowy , i być małą bestią na drodze :twisted:

Ale również jak trzeba ma być komfortowym wozidłem z bagażnikiem aby wyjechać na weekend z rodziną , nie powodując wymiotów :mrgreen:

 

No tak, FXT u Ciebie załatwia temat SUV ' ów..... kolejny mija się z celem  ;)

 

 

Co do Twoich wymagań to rzeczywiście RS6 wpisuje się idealnie...... jak dla mnie nic mu nie brakuje... auto wręcz idealne.... tylko ceną można się kierować bo tu już jest grubo  :)

 

Z mojej strony kibicuję Ci właśnie za tym wyborem.... ale może jeszcze coś dorzucę do tych wszystkich propozycji  :D

 

 

Brałeś może pod uwagę Mercedesa CLS 500 4Matic Shoothing Brake  V8 Twin Turbo ? Jest ponad 400 hp i 4,7 do setki.  Dość oryginalny wygląd...... Rozważasz coś takiego czy już się sfokusowałeś tylko na Audi ?!  ;)  :D

 

mercedes-benz-cls-63-amg-x218-shooting-b

 

To takim Peter Solberg wkręcał pracowników Mercedesa??? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

to tak naprawdę nie ma alternatywy dla tego auta

ja tak szczerze to bym wolał ciut coś mniejszego jak rs6, ideałem by było dla mnie RS4 500KM które podobno ma sie pojawić w przyszłym roku , ale nie wiadomo kiedy i za ile . 


 

 

Na RS7 podobno są teraz bardzo dobre rabaty, na RS6 pewnie też. 

I będą jeszcze większe , bo jest spora szansa że te auta będą tansze w przyszłym ze względy na akcyzę , sporo mniejszą . Teraz RS6 w full wersji perfomance można kupić za 600 000 brutto z pakietem serwisowym  


 

 

to chyba nie jest problemem, szczególnie, ze rs6 to też automat.  

oczywiście ! nie wyobrażam sobie teraz auta innego jak szybki automat :idea:  


380 koni w jagu XF S to za mało ?

może

Lexus LS 600h

 

 

te auta odpadają , to auta dla prezesów w garniturach  :P , nie mój styl  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit. Myślę, że będzie warto poczekać na RS4 B9. Jest sporo więcej miejsca niż w B7, a nawet B8.

RS6 marzenie, ale to już "krówka" rodzina, a na tak przestronnym wozie chyba Ci tak nie zależy. ;)

Edytowane przez ALEX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit. Myślę, że będzie warto poczekać na RS4 B9. Jest sporo więcej miejsca niż w B7, a nawet B8.

RS6 marzenie, ale to już "krówka" rodzina, a na tak przestronnym wozie chyba Ci tak nie zależy. ;)

masz w 100% racji , nie zależy mi na wielkim aucie , ale sam wiesz , już by chciało złożyć zamówienie , a tak pozostaje w sferze marzeń :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Carfit. Myślę, że będzie warto poczekać na RS4 B9. Jest sporo więcej miejsca niż w B7, a nawet B8.

RS6 marzenie, ale to już "krówka" rodzina, a na tak przestronnym wozie chyba Ci tak nie zależy. ;)

masz w 100% racji , nie zależy mi na wielkim aucie , ale sam wiesz , już by chciało złożyć zamówienie , a tak pozostaje w sferze marzeń :)
Na upartego możesz złożyć zamówienie już dzisiaj u mnie. ...no i oczywiście nawet wpłacić zaliczkę. ;) ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Carfit. Myślę, że będzie warto poczekać na RS4 B9. Jest sporo więcej miejsca niż w B7, a nawet B8.

RS6 marzenie, ale to już "krówka" rodzina, a na tak przestronnym wozie chyba Ci tak nie zależy. ;)

masz w 100% racji , nie zależy mi na wielkim aucie , ale sam wiesz , już by chciało złożyć zamówienie , a tak pozostaje w sferze marzeń :)
Na upartego możesz złożyć zamówienie już dzisiaj u mnie. ...no i oczywiście nawet wpłacić zaliczkę. ;) ;)

 

nie mam tyle siana ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że tylko nowy wchodzi w grę ? grubaśno :) !!!

 

poczytałem i chyba faktycznie wersje rs nie mają w tej klasie konkurencji. RS4,5,6,7 to wszystko genialne auta, bardzo szybkie i uniwersalne. W trybie komfort potulny baranek, poustawiasz wszystko na dynamic i auto gotowe na tor. 

 

Mi się jeszcze baaaardzo podoba merc c63 amg, genialny dżwięk ale chyba to jest rwd ? 

 

Z drugiej strony audi jest ....... cholernie nudne. I to właśnie najbardziej przeszkadza mi w moim RS5, które jest poza tym genialne. I mi się podoba  :P  :D

 

Ja , przy zakupie kolejnego auta idę w wynalazek. Audi się strasznie szybko nudzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beben , nie ukrywam że liczyłem na Twoją odpowiedź  :) . Ale tak to chyba już jest , i nie tylko z Audi w tym momencie , auta są tak napchane systemami, elektroniką , wykastrowane z emocji i czucia , że zostaje nam namiastka sportu w postaci mocy , sztucznego dzwięku , czy innych sztucznych bajerów, cóż takie czasy nastały  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest nie tak w tym aucie, tzn w rs5 ??? Jest, póki co, bezawaryjne, bardzo szybkie, świetnie wykończone ale ..... czegoś mu brakuje . Lexus wzbudzał we mnie większe emocje. 

RS6 może dawać więcej funu bo jest szybsze , z drugiej strony to wieeeelka krowa jest. 


te 4 drzwi mocno ograniczają. 

 

Aż się prosi o 911 w tym zestawieniu

 

Nie bierz czasem beemki bo ci żyć nie dadzą jak znów pojedziesz w dresie do restauracji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mi się jeszcze baaaardzo podoba merc c63 amg, genialny dżwięk ale chyba to jest rwd ?   

 

Ma być podobno 4Matic , ale dzwięk z "pierdzeniem" przy redukcji w RS6 zabija wszystko co do tej pory słyszałem  


 

 

Aż się prosi o 911 w tym zestawieniu

 

nie ten budżet niestety :( bardziej panamera S turbo , ale cena zabija :(  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierdzenie jest debeściak !!! Z tego powodu jeżdżę praktycznie wyłącznie na skrzyni w trybie dynamic .... i chlam przez to ze 3-4 l/100 wiecej niż na comfort ;) 

 

odrzuciłeś go wstępnie ale ja ym się na twoim miejscu zastanowił nad panamerą. Jechałem tym podczas szukania auta i powiem ci że lekko zakreciło mi w głowie. Piękny dżwięk, opcja uwolnienia wydechu tak jak w rs !!! naprawdę fajny w środku, lada chwila ma być nowy model. No i V8 400 kucy (nowy będzie miał kilkadziesiąt więcej)  jest naprawdę szybkie . Turbo musi miażdżyć ale cena robi sie kosmiczna 


nowa panamera !!!! nawet ładna :)

 

http://otomoto.pl/oferta/porsche-panamera-panamera-4s-nowy-model-ID6yBYGB.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Turbo musi miażdżyć ale cena robi sie kosmiczna 

 

Musze mieć auto z turbo , cena Panamery z dodatkami to milion ..... :(  + w pakiecie kosmicznie drogi serwis . Nie na moje skromne progi :)

Po za tym muszę jakąś żonie przyśpiewkę sprzedać , po co kolejne auto za tyle $$$   :twisted:  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

beben , nie ukrywam że liczyłem na Twoją odpowiedź :) . Ale tak to chyba już jest , i nie tylko z Audi w tym momencie , auta są tak napchane systemami, elektroniką , wykastrowane z emocji i czucia , że zostaje nam namiastka sportu w postaci mocy , sztucznego dzwięku , czy innych sztucznych bajerów, cóż takie czasy nastały :( .

 

Dlatego weź zwykłe auto dla żony jakie jej się podoba Q5 czy inne byle nie gadała :P  a sobie stare dobre GC8 w type R czy RA + kilka modów. 

Kupisz puderniczkę typu RS6 czy M6 czy panamerę i polegniesz na kosztach serwisu nie mówiąc o tym że naprawiając takie auta serwis uczy się na Twoim. 

Auto ważące dwie tony wcale na 1/8 mili dupy nie urywa.

Idź w klasę nie w dresy ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...