Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Najbardziej leży mi RS6 Performance 605 KM , coś ktoś innego może zaproponować ?

RS7 performance. Te same parametry, a 7-mka ładniejsza IMHO.

 

http://autokult.pl/26491,audi-rs6-avant-i-rs7-sportback-teraz-jeszcze-mocniejsze-i-jeszcze-szybsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dla mnie jest nie do przyjecia , podobnie jak seria A/S/RS5

gdyż, ponieważ?

Wygląd , linia , dla mnie porażka :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

dla mnie jest nie do przyjecia , podobnie jak seria A/S/RS5

gdyż, ponieważ?

Wygląd , linia , dla mnie porażka :)

 

 

Wadą aut typu A5/S5 Sportback, A7/S7, BMW 4 GT, BMW 6 GT jest miejsce z tyłu, dla pasażerów. Niestety linia dachu wprowadza ograniczenia i przykładowo BMW 6 GT które ma ponad 5m jest tak naprawdę autem 2 os. + 2 os. z tyłu do 175/180 cm wzrostu.

 

Ale z wyglądu są zacne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wygląd , linia , dla mnie porażka :)

no to mogę polecić zatem już tylko Ładę ;) albo Zaporożca ;)


 

 

BMW 6 GT które ma ponad 5m jest tak naprawdę autem 2 os. + 2 os. z tyłu do 175/180 cm wzrostu.

No to Edwin wejdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

dla mnie jest nie do przyjecia , podobnie jak seria A/S/RS5

gdyż, ponieważ?
Wygląd , linia , dla mnie porażka :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Beben się ucieszy. ... :)

 

A5 jeszcze przeżyję, ale juz A7 ....fuj :)

To śmieszne jak różnią się gusta i dobrze. Dla mnie A5 to najładniejsze a A7 jedyne oryginalnie wyglądające Audi. Wszystkie inne wyglądają bardzo podobnie. Niestety BMW I Merc poszli tą samą drogą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

dla mnie jest nie do przyjecia , podobnie jak seria A/S/RS5

gdyż, ponieważ?
Wygląd , linia , dla mnie porażka :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Beben się ucieszy. ... :)

 

A5 jeszcze przeżyję, ale juz A7 ....fuj :)

To śmieszne jak różnią się gusta i dobrze. Dla mnie A5 to najładniejsze a A7 jedyne oryginalnie wyglądające Audi. Wszystkie inne wyglądają bardzo podobnie. Niestety BMW I Merc poszli tą samą drogą.
Jak wspomniałem, A5 nie jest według mnie brzydkie. Jak weszło do produkcji, nawet bardzo mi się podobało. Niestety z czasem ta sylwetka mi się opatrzyła.

 

Natomiast A7 - zwykle Audi, na którego tyle usiadł sobie słoń....

 

Audi z oryginalnym wyglądem - R8. Chociaż to nie moja bajka. ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kolega własnie 3 dni temu kupił półroczne S8, z tego co pamiętam chyba 580KM, fura piekna, mega szybka i super komfortowa. Ale Ty chyba celujesz w tzw. większy hard core...? ;-)

 

Ostatnio miałem przyjemność być wożonym w RS6 z pakietem Performance 605KM przez pewnego kierowcę z Krakowa na stałe mieszkającego we Włoszech ;) i dosłownie zachorowałem na ten wóz :evil2: . Dzwięki jakie wydaje to bydle , to naprawdę poezja . Najlepsze jest to że w dowolnej chwili zmienia sie to auto z komfortowej limuzyny na sportowego potwora w trybie dynamic. Rewelacja !

 

 

 

to sie nie zastanawiaj wiecej.

na nowe RS6 jeszcze poczekasz troche, a oprocz designu i paru gadzetow w wyposazeniu wiele nowosci nie bedzie...

tzn. Audi pewnie rozreklamuje auto jako totalna rewolucje, co w istocie bedzie tylko marketingowym belkotem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pfff, jakbym miał szmal na zakup i utrzymanie jeździłbym takim RS6 i nawet nie spojrzał bym na inne auta. IMO RS6 MY15/16 to jest kosmos i ciśnienia mi tak nie podnosi żadne inne auto. Jedyne co ma słabe to felgi ale wysupłałbym 20 k PLN na jakieś Vosseny i :yahoo:  :wub: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A Edwin w ogóle to bierze pod uwagę jakieś SUV'y bo nie sprecyzował ?! ... podejrzewam, że chyba jednak nie....   

 

dobrze podejrzewasz :) , SUV'y bardzo fajne auta , ale już mamy w rodzinie FXT , który bardzo dobrze sie sprawuje i drugi nie potrzebny :) . Ja potrzebuje auto dla siebie , w trasę,  zamiast STI , ma być bardzo szybki , komfortowy , i być małą bestią na drodze :twisted: 

Ale również jak trzeba ma być komfortowym wozidłem z bagażnikiem aby wyjechać na weekend z rodziną , nie powodując wymiotów :mrgreen: 

Z STI jestem naprawdę bardzo zadowolony , przebieg 19 tys. zero problemów , naprawdę świetny wóz, ale już zwyczajnie się pomału nudzi :) i korci coś zmienić , choć nie wykluczone że go zostawię i zrobię z niego weekendową zabawkę przebudowując to i tamto  ;) 

Jak budżet pozwoli to pewnie kupię RS6 , ale poczekam na spokojnie na przepisy podatkowe , akcyzowe itd. oraz na prezentację RS3/RS4 bo zapowiada sie ciekawie . Za RS6 strasznie przemawia to , że w nim jechałem i to tak naprawdę grubo...... i to co to auto potrafi to wręcz niewiarygodne , ja pewnie wykorzystam z tego 70% , oraz powalający dzwięk w trybie dynamic , strzelanie , pyrkanie , wywraca flaki w żołądku , oczywiście pozytywnie :) 


 

 

co ma słabe to

wg. niektórych , słabe lub dziwne działające to są podobno te ceramiczne hamulce .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A Edwin w ogóle to bierze pod uwagę jakieś SUV'y bo nie sprecyzował ?! ... podejrzewam, że chyba jednak nie....

 

dobrze podejrzewasz :) , SUV'y bardzo fajne auta , ale już mamy w rodzinie FXT , który bardzo dobrze sie sprawuje i drugi nie potrzebny :) . Ja potrzebuje auto dla siebie , w trasę,  zamiast STI , ma być bardzo szybki , komfortowy , i być małą bestią na drodze :twisted:

Ale również jak trzeba ma być komfortowym wozidłem z bagażnikiem aby wyjechać na weekend z rodziną , nie powodując wymiotów :mrgreen:

 

No tak, FXT u Ciebie załatwia temat SUV ' ów..... kolejny mija się z celem  ;)

 

 

Co do Twoich wymagań to rzeczywiście RS6 wpisuje się idealnie...... jak dla mnie nic mu nie brakuje... auto wręcz idealne.... tylko ceną można się kierować bo tu już jest grubo  :)

 

Z mojej strony kibicuję Ci właśnie za tym wyborem.... ale może jeszcze coś dorzucę do tych wszystkich propozycji  :D

 

 

Brałeś może pod uwagę Mercedesa CLS 500 4Matic Shoothing Brake  V8 Twin Turbo ? Jest ponad 400 hp i 4,7 do setki.  Dość oryginalny wygląd...... Rozważasz coś takiego czy już się sfokusowałeś tylko na Audi ?!  ;)  :D

 

mercedes-benz-cls-63-amg-x218-shooting-b

Edytowane przez Machoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...