Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem czy jakiś mega tłuszcz? Body kit to tylko poszycie, felgi też można zmienić i dać nawet większe, do wnętrza też ktoś może nie zajrzeć a silnika nie widać :P  ja w zasadzie po hamulcach ceramicznych bym stwierdził z dużą pewnością że do RS6 a nie jakaś modyfikacja   ;)

Na żywo zauważy prawie każdy wypchane nadkola (dużo szersze auto) i ogólnie widać od razu jakieś takie bardziej przypakowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem dziś forum po dłuuugiej przerwie i zaniemówiłem. Edwin, gratuluję bestii, dla mnie to auto to szczyt marzeń, mam nadzieję, że jak będę w Twoich okolicach to przewieziesz mnie na prawym.

Wiesz że moje drzwi są dla Ciebie szeroko otwarte , i te do audi również ;):)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, wiadomo że Skoda lepsza od Subaru jest a RS6 to taka najszybsza zaobrączkowana kura ze wszystkich kur, więc dyskusja jest bezsensowna i cokolwiek by nie napisać, to komukolwiek kto wie cokolwiek o samochodach na samą myśl o RS6 ciśnienie skacze... jak ktoś pisze że auto nie robi wrażenia jest głuchy, ślepy i klaszcze u Rubika. Czy sensowne auto? Bezsensowne strasznie i że straszne do tego, to dlatego takie wyjątkowe. Mówisz że się nie podoba, co z tego jak i tak się obejrzysz jak zagrzmi obok... mamusie oszukasz, tatusia oszukasz ale za tym sprzętem nie dasz rady się nie obejrzeć.  :P

  • Lajk 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ciekawostką jest to że samym programem podciągasz go 680KM i 900Nm bez wymieniania niczego  :) . Ja sie raczej nie skuszę , bo przyznać sie muszę że nie ogarniam narazie tego co jest w serii  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Joker? a wewnątrz Brylant? widać, ze to 3 edycja, ciekawe co było 2?

chyba lepiej nie wiedzieć  :facepalm:

a temu czarnuchowi to gdzie tablice wkręciło? może miał "Mommy" ?

btw on taki seryjny czy jakaś wersja dla księży?


 

 

jak ktoś pisze że auto nie robi wrażenia jest głuchy, ślepy i klaszcze u Rubika
 

Jadę na narty (ferie), więc podjadę się przywitać a jak nie zadziała to rubk mi zostaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jak ktoś pisze że auto nie robi wrażenia jest głuchy, ślepy i klaszcze u Rubika. Czy sensowne auto? Bezsensowne strasznie i że straszne do tego, to dlatego takie wyjątkowe. Mówisz że się nie podoba, co z tego jak i tak się obejrzysz jak zagrzmi obok... mamusie oszukasz, tatusia oszukasz ale za tym sprzętem nie dasz rady się nie obejrzeć. :P

To auto ma taki efekt że stoi w Nowym Sączu a od strony Wieliczki niesie się za nim szlochanie Edytowane przez matros1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

... jak ktoś pisze że auto nie robi wrażenia jest głuchy, ślepy i klaszcze u Rubika. Czy sensowne auto? Bezsensowne strasznie i że straszne do tego, to dlatego takie wyjątkowe. Mówisz że się nie podoba, co z tego jak i tak się obejrzysz jak zagrzmi obok... mamusie oszukasz, tatusia oszukasz ale za tym sprzętem nie dasz rady się nie obejrzeć. :P

To auto ma taki efekt że stoi w Nowym Sączu a od strony Wieliczki niesie się za nim szlochanie
Słychać? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

... jak ktoś pisze że auto nie robi wrażenia jest głuchy, ślepy i klaszcze u Rubika. Czy sensowne auto? Bezsensowne strasznie i że straszne do tego, to dlatego takie wyjątkowe. Mówisz że się nie podoba, co z tego jak i tak się obejrzysz jak zagrzmi obok... mamusie oszukasz, tatusia oszukasz ale za tym sprzętem nie dasz rady się nie obejrzeć. :P

To auto ma taki efekt że stoi w Nowym Sączu a od strony Wieliczki niesie się za nim szlochanie
Miszcz ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dzisiaj na żywo, to auto to dzieło inżynierii. Dźwięk z wydechu przy otwarciu przepustnicy to trudno nawet opisać ; rozwścieczona bestia :) . Środek ,pozycja za kierownicą , nawet nie wiem jak to wszystko napisać ,brak słów. Edwinku dzięki za poświęcony dzisiaj czas i prezentację tej bestii. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wszyscy wyolbrzymiają. Post, w którym napisałem że z niektórych kątów byłbym w stanie pomylić A6 z RS6 był odpowiedzią na post, w którym ktoś napisał, że "każde oko, nawet niewprawne, zauważy różnice". To wcale nie umniejsza RS-szóstce osiągów i zajebistości, ba, nawet uważam go za najlepszy samochód tego typu aktualnie na rynku

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wszyscy wyolbrzymiają. Post, w którym napisałem że z niektórych kątów byłbym w stanie pomylić A6 z RS6 był odpowiedzią na post, w którym ktoś napisał, że "każde oko, nawet niewprawne, zauważy różnice". To wcale nie umniejsza RS-szóstce osiągów i zajebistości, ba, nawet uważam go za najlepszy samochód tego typu aktualnie na rynku

Ja tam nie widze róznicy pomiedzy Fabia III 1.2TSI, a RS6. Turbo jest, zrobione z Volkswagena, schowek na parasol no i sasiadowi oko bieleje, wiec po co przeplacac? :mrgreen:

Tylko nie jestem pewien czy ksiadz proboszcz ma RS6  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...