Skocz do zawartości

Oświetlenie ledowe


barszczewiak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chcę pozmieniać żarówki rurkowe na ledowe. Ale sprzedawca powiedział mi że nie każdy samochód je toleruje, o Subaru nie mógł się wypowiedzieć. Co robić. Chodzi mi o podsufitkę i drzwi

Działają. Dobierz odpowiedniej wielkości, by zmieściły się w uchwytach i załóż. Jak nie działa, odwróć "żarówkę" w uchwycie. Nie ma tu filozofii. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Swiatla w podsufitce rowniez mam ledowe i wszystko dziala jak ta lala a czy ktos moze wymienial pozostale swiatla np stopu w21/5w na ledy i nie ma z nimi problemow?

Koszt zarowek "no name" na allegro to pare zlotych no i oprocz mniejszego zuzycia pradu odpada wymiana zarowek co troche, szczegolnie teraz w zimie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

czy ktos moze wymienial pozostale swiatla np stopu w21/5w na ledy

Pamiętaj, że one nie będą miały homologacji i "najczarniejszy scenariusz" jest taki, że będziesz miał problemy z ubezpieczalnią. Chociaż pozycja/stop LED od Philipsa świeci tak samo dobrze/lepiej/troszkę inaczej od zwykłej żarówki - wiem, bo testowałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czy ktos moze wymienial pozostale swiatla np stopu w21/5w na ledy

Pamiętaj, że one nie będą miały homologacji i "najczarniejszy scenariusz" jest taki, że będziesz miał problemy z ubezpieczalnią. Chociaż pozycja/stop LED od Philipsa świeci tak samo dobrze/lepiej/troszkę inaczej od zwykłej żarówki - wiem, bo testowałem :)

Zgadza sie... jakos o tym nie pomyslalem a masz 100% racje. Jak nie bedzie do czego sie doczepic to i zarowke wypunktuja.

Skorzystam z rady bardziej doswiadczonych kolegow i kupie Osram LED :-)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...