Skocz do zawartości

Impreza P1


marcinch

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak cos to najbardziej chyba odpowiadalo by mi P1, ewnentualnie Type R (musze dokladnie posprawdzac jakie sa roznice :cool: ) , 22B jak dla mnie jest za bardzo "wyczynowy" :wink:

 

eden,

juz bylo troche o tym na forum :wink: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p= ... ht=#358635

tu masz pare wskazowek :cool: sam tez o tym mysle :roll:

 

ciezko sie rozeznac w sytuacji; po co np wymieniac swiatla? poza tym musialbym znalesc warsztat ktory to wszystko zrobi od a do z bo przeciez nie bede dlubal sam to przez pol roku od jednego mechanika do drugiego.... marzenie przeistoczy sie w koszmar

 

PS mati pisales cos o bajecznej? oni robia takie kompletne przekladki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eden, światła trzeba wymienić, bo w RHD świecą "odwrotnie" i oślepiałyby kierowców jadących z przeciwka. Na Bajecznej robili kilka przkładek, ostatnio Legacy 1996, WRX '05 i Vitz/Yaris, z czego Yaris był najtrudniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli swiatla przednie nie swieca tak samo :shock: wydawalo mi sie ze swieca symetrycznie

 

ciekawe ile takich jest niespodzianek :twisted::lol:

 

PS. Jak Jan Drop jezdzisz po Polsce skoro masz prawostronne subaru?? chyba nie mozna takiego auta nawet zarejestrowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ile takich jest niespodzianek :twisted::lol:

 

zeby niespodzianki, jak to ladnie nazwales, nie byly zbyt duze

to zwieksz budzet z podpisu o 50%... tak na poczatek :idea:

 

spokojna glowa, na taka furke znajda sie zaskorniaki ze skarpet :mrgreen:

 

W takim przypadku bardziej sie martwie czy ktos zrobi mi to wszystko sprawie i fachowo, czy bede mial wiecej przyjemnosci z posiadania takiego auta czy wiecej klopotow :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma najmniejszych problemów, żeby do takiego P1 wsadzić wnętrze np. z nowego STI?

 

 

Symetryczne światła mają amerykańce. W Europie są asymetryczne z tym, że u nas świecą asymetrycznie w lewo a w krajach z kierownicą po drugiej stronie asymetrycznie w prawo.

 

Jak w Europie to chyba kraju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...