Skocz do zawartości

Od kiedy 2.0d jest bezpieczny


waka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Niedługo będę wracał do Polski z UK i chcę ze sobą zabrać jakieś autko. Generalnie waham się między outbackiem i forfiterem rocznik 2009-2011. Musi być wyższy ze względu na dojazd do domu i podhale, czyli czasem sporo śniegu.

Zależy mi żeby był w miarę oszczędny dlatego rozważam gnojówkę lub lpg.

W związku z tym pytanie od kiedy i czy w ogóle diesel subaru został poprawiony? Czy jednak lepszy wybór to mocniejsza benzyna i lpg?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forkiem w dyszlu przejechałem ponad 80 tys km jako drugi właściciel, zatem już po sporych przebiegach. Tylko raz wracałem na lawecie jak spier... się zawór EGR. Byłem akurat u teściowej ale pewności nie mam czy to przyczyniło się do awarii :D . Poza standardowymi w subaru z wymianami short blocka (rocznik 2008) oraz dwumasy (TTTM) samochód w zasadzie jeździł bez zarzutu, a przy tym spalanie i osiągi są o niebo lepsze niż w benzynie (nie licząc XT rzecz jasna).  Wady lub tylko niedogodności  to na pewno klekot na zimnym oraz manualna skrzynia, która wymaga sporego machania. - szczególnie w mieście. Kwestia wprawy. Generalnie namawiam na dobry assistance  i dawaj w drogę.

Planuję co prawda sprzedaż ale nie dlatego, że słabo się tym jeździć. Mam kaprys :biglol: "mania" czegoś nowszego.

Edytowane przez No name
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

chcę ze sobą zabrać jakieś autko

Wiem, że nie na temat, ale rozważ Legacy GT JDM - 2,0T 280KM - silnik 2,0T powinien być trwały, a i lpg przyjmie. Do tego wóz unikatowy.

Tylko kiepsko jeździ się z kierownicą po prawej stronie a przełożyć chyba nie bardzo się da ( choć czytałem nawet tu na thf , że tam niby komuś wyszło )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...