Skocz do zawartości

Szyberdach i brak lampki z przodu - niech stanie się jasność.


urwis

Rekomendowane odpowiedzi

Można też kupić na jakimś serwisie aukcyjnym lampkę sufitową z innego Subaru, zamontować w tapicerce (może znajdziesz wolne miejsce) podpiąć pod zasilanie (np. z szyberdachu) i czujnik w drzwiach (np. z kontrolki otwartych drzwi w zegarach). U mnie działa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też kupić na jakimś serwisie aukcyjnym lampkę sufitową z innego Subaru, zamontować w tapicerce (może znajdziesz wolne miejsce) podpiąć pod zasilanie (np. z szyberdachu) i czujnik w drzwiach (np. z kontrolki otwartych drzwi w zegarach). U mnie działa :D

Jest to jakaś myśl, choć brzmi jak sporo zachodu.

 

przecież masz lampki z przodu (obok włącznika szyberdachu). Wciskasz i wszystko jasne :)

W sumie mogę też nosić ze sobą latarkę, a najlepiej czołówkę mieć zawsze na czole :D

Fajnie by było, żeby same się zapalały po otwarciu drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, co chciałeś przekazać, ale pewności nie mam, czy o to chodziło :D

Tak o to

Pisałem w biegu- nad tylną kanapa masz światełko. Z niego osiągniesz zasilanie do tzw map lightow czyli tych dwóch lampek z przodu. Żeby można było je zapalić bez zapalania się reszty to ich zasilanie puszczasz przez zwykłą diode. Trzeba tylko uważać bo jedne sterowane plusem drugie masa.

W dziale legacy Masz na jednej z pierwszych stron manual że schematami (nie mój), btw to był mój pierwszy mod:-)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem:

http://legacygt.com/forums/showpost.php?p=2090704&postcount=178

Nic nie rozumiem :D

Nie wiem, które połączenia są oryginalne, a które muszę sam puścić. No i tej diody nie potrafię rozpoznać na schemacie. Chyba potrzebuję elektryka samochodowego ;)

Edytowane przez urwis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...