Skocz do zawartości

Subaru Tribeca 2007 EU 3.0 lampy tył


renegat

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam pytanie czy wam świecą lampy tylne (czerwone) te na klapie w bece? Widziałem na necie beke i jej świeciły nie zwracałem wcześniej na to uwagi ale wydawało mi się że mi świecą, lecz sprawdziłem u mnie i te w klapie nie świecą nie ma nawet żarówki ani miejsca na żarówkę.

Edytowane przez renegat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ktore masz na mysli bo napisales w liczbie mnogiej. u mnie z jednej strony jest wsteczny z drugiej przerobka na przeciwmgielne, mam przelacznik w srodku. natomiast poszukuje aktualnie zarowki swiecacej na czerwono w to miejsce bo poprzednia spaliła się a w dodatku to byla zwykla zarowka przemalowana na czerwono. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam, podbijam temat bo mam małą zagwozdkę :( światła stop, z prawej świeci z lewej nie... i tu pojawia się problem z wymianą żarówki, a nie chcę nic na siłę...pierwszy raz widzę taki "montaż" ... pytanie, jak to odkręcić-wyciągnąć ?1289435847_IMG_20190719_1840451.thumb.jpg.6f359b0bb5dc1d555a7bd30837918789.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.11.2016 o 19:57, vtec napisał:

natomiast poszukuje aktualnie zarowki swiecacej na czerwono w to miejsce bo poprzednia spaliła się a w dodatku to byla zwykla zarowka przemalowana na czerwono

Podaj symbol żarówki jak masz to coś podrzucę. Szukałeś w popularnym serwisie aukcyjnym? Ja tam znalazłem praktycznie wszystkie żarówki jakie mam zamontowane łącznie z ledowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, widziałem filmik ale myślałem że obejdzie się bez demontażu lampy :( w poniedziałek dopiero tam zaglądnę...praca.

piszesz przeróbka, hmmm mam wersję Europa, wygląda na fabrykę żadnej ryski, zgniecenia czy jakiegoś brudu  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2019 o 11:52, lutek34 napisał:

myślisz że kolega Vtec przez 3 lata nie znalazł odpowiedniej żarówki;)

Czasami już z rozpędu piszę jak przeglądam różne posty. :D

Przyznaj sam, że wiele osób ma jakiś problem wrzuca na forum po czym następuje cisza... warto chyba kończyć wątek żeby inni mogli korzystać wiedzę z różnych sytuacji.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...