Jump to content
chojny

The Grand Tour

Recommended Posts

Hmm.. przypomniała mi się historia sprzed kilku lat. Byłem z kumplem notabene drifciarzem gdzieś w komisie pod Krakowem, bo się jego babka uparła na beemke i jakąś tam trójke na 4 łapska zgarneliśmy do wożenia bahorów do przedszkola i koleś wspominał coś o lokalnym gostku który stracił łapy na bajku: leciał pod barierkę i ręce odruchowo podniósł - trochę błąd :/ No i opowiadał że teraz kolo lata po okolicy i prowadzi nogami. Nie bardzo mi się chciało wierzyć, ale wygląda że nie ściemniał Szacuneczek dla gościa - ma zajawkę i motywację

Bartosz Ostałowski

Chłopak robi robotę. Jak ktoś zobaczył skyline lecącego bokiem, a później jak wychodzi z niego chłopak bez rąk to mógł mieć zdziwioną minę. Co ciekawe Bartosz nie tylko dobrze upala gruza ale i nieźle maluje.

Fajowy ostatni odcinek.

IMHO bohater sezonu to James May, a juz w ostatnim odcinku przeszedl samego siebie.

Ostatni odcinek bardzo mi się podobał. Wszystko trzymało się kupy no i był Polak :-)

Niedawno dokończyłem sezon i nie wiem, czegoś mi brakuje. Były przebłyski niewymuszonego humoru i to były super momenty. Tam gdzie jest reżyserka, bardzo wyraźna momentami - jest słabo. Mam nadzieję że w drugim sezonie, trochę pozmieniają.

W dniu 12.02.2017 o 17:16, Turbo napisał:

Niedawno dokończyłem sezon i nie wiem, czegoś mi brakuje. Były przebłyski niewymuszonego humoru i to były super momenty. Tam gdzie jest reżyserka, bardzo wyraźna momentami - jest słabo. Mam nadzieję że w drugim sezonie, trochę pozmieniają.

„Reżyserka” jest wszędzie i nie ma w tym nic złego - to nie jest improwizowany program. Warto przeczytać książkę „And On That Bombshell...” pana Richarda Portera, który zajmował się właśnie scenariuszem w Top Gear i teraz w Grand Tour. Wypowiada się m.in. o tym, że ta niby przypadkowość i „niereżyserka” to tylko dobrze napisany scenariusz. W tych programach prawie nic nie dzieje się przypadkiem 

• Upvote 1

Wczoraj czytałem sobie a w tle, w TVku James i Hammond po pijaku przez 1,5 godziny składali klocki lego :thumbup:

Polecam materiały na YouTube ;)

56 minut temu, chojny napisał:

Wczoraj czytałem sobie a w tle, w TVku James i Hammond po pijaku przez 1,5 godziny składali klocki lego :thumbup:

Właśnie oglądam to genialne.... bwah coś. Dzięki :biglol:

The Grand Tour nadciąga, Top Gear też, nie mogę natomiast nigdzie znaleźć nowej książki Clarksona. Zawsze w okolicach świąt się pojawiała jego nowość. Wiecie coś na temat?

Obejrzałem pierwszy odcinek drugiego sezonu - uśmiechnąłem sie dosłownie raz. Nie poczułem, aby ten odcinek był jakoś specjalnie wartościowy... szczerze mówiąc nawet troche strata czasu :(

36 minut temu, Than_Junior napisał:

Obejrzałem pierwszy odcinek drugiego sezonu - uśmiechnąłem sie dosłownie raz. Nie poczułem, aby ten odcinek był jakoś specjalnie wartościowy... szczerze mówiąc nawet troche strata czasu

Naprawdę? Ja byłem zachwycony, kawał dobrze odrobionej lekcji z pierwszego sezonu: wywalili wszystko to co było daremne, dodali trochę spontaniczności i wyszło naprawdę fajne show, może jeszcze nie na miarę starych Top Gearów, ale wg mnie nie jest daleko od tego.

2 godziny temu, Than_Junior napisał:

Obejrzałem pierwszy odcinek drugiego sezonu - uśmiechnąłem sie dosłownie raz. Nie poczułem, aby ten odcinek był jakoś specjalnie wartościowy... szczerze mówiąc nawet troche strata czasu :(

Dokładnie dla mnie slabizna.

2 godziny temu, HoQ napisał:

Naprawdę? Ja byłem zachwycony, kawał dobrze odrobionej lekcji z pierwszego sezonu: wywalili wszystko to co było daremne, dodali trochę spontaniczności i wyszło naprawdę fajne show, może jeszcze nie na miarę starych Top Gearów, ale wg mnie nie jest daleko od tego.

Moim zdaniem było bardzo dobrze, lepiej niż w pierwszej serii :)

eee nie marudzcie, jest ok, troche sztywne dialogi czasami taka lekka sztucznosc co jest dziwne w ich przypadku bo znaja sie jak lyse konie, ale co tam.

Nie mowicie ze nie ma tam humoru, Clarkson nie mieszczacy sie w kasku w Lambo i wloch jadacy "za niego" i to Hammond you idiot jest imho mistrzowskie :)

Chłopaki podrzućcie jakiegoś linka, gdzie to znaleźć.

Po negatywnych opiniach, spodziewam się dobrego odcinka ;)

Godzinę temu, Adi napisał:

Chłopaki podrzućcie jakiegoś linka, gdzie to znaleźć.

Po negatywnych opiniach, spodziewam się dobrego odcinka ;)

jest na cda.pl 

31 minut temu, iron napisał:

jest na cda.pl 

Dzięki, znalazłem wcześniej...obejrzane. Było mocno ok. Oby tak dalej.

Jest zdecydowanie lepiej, brakuje mi tylko takich bardziej przyziemnych samochodów i tematów, jakie były w starym Top Gearze - na prawdę fajnie było popatrzeć jak testowali Forestera czy inne Peugeoty, po swojemu. 

Jak ktoś ma konto na Amazonie, to można uruchomić 30 dniowy trial usługi Prime i obejrzeć kilka odcinków legalnie.

Jak dla mnie miło widzieć ekipę tg znów w akcji. Mega in plus że goście znów będą sie ścigać ze sobą bo to co było w 1 sezonie to była marna próba podróby monty pythona <_< Fajny rallycrossowy tor jeżdżony jaggiem super pomysł! Myśle że amazon też ma swoją wizje na tgt i trzeba będzie to akceptować że będzie bardziej pod Amerykanów :(

W mojej ocenie jest dużo lepiej niż w S01:
- brak "amerykanina"

- brak "celebrity brain crash"

- fajny pomysł z Jagiem i torem szutrowym ;)

Edited by Paweł_P

Zaniepokojony opiniami zacząłem oglądać i ledwo dotarłem do końca skrótu serii, zanim przerwałem, żeby tu napisać :)  Co najmniej 2 Subaraki, EB110, Lancia 037 i Stinger. Come on! To się nie może nie udać :D
A teraz wracam do oglądania...

Edycja: Moim zdaniem bardzo fajnie wyszło.

Edited by Crazy_Ivan

Obejrzałem i mi się podobało (poza „pogadanką”).
Czy ktoś, gdzieś doczytał czy Chomik serio rozbił tego Rimaca?