Skocz do zawartości

Adrenalina We Włosach IX 26.11.2017


Gracowy

Rekomendowane odpowiedzi

a jezdzimy po asfalcie czy po piachu tez? jak sie ma rallycrossowy wątek imprezy do niedawnego wyasfaltowania Toru Słomczyn? wybaczcie laickie pytanie ale nie byłem w Słomczynie ani przed ani po remoncie, a ze moj wyscigowy paździerz jest w remoncie to chetnie bym sie cywilnym autem wybral, tylko ze na piachu to mam obawe ze nie wytrzyma.

Edytowane przez alphaOne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordy w tym roku wspieram inną placówkę, dość specjalistyczną, więc potrzeby następujące: walizki/plecaki na kółkach ( cześć dzieci jest niepełnosprawnych), ubrania/spodnie dla dzieci rozmiar od 98-140, pieluchy jednorazowe duże rozmiary 3,4,5, gry różnego rodzaju, kosmetyki dla dzieci i młodzieży. Dzieci od 3miesiecy (dziewczynka) do chłopaków 18letnich. Do zobaczenia 03.12!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordy w tym roku wspieram inną placówkę, dość specjalistyczną, więc potrzeby następujące: walizki/plecaki na kółkach ( cześć dzieci jest niepełnosprawnych), ubrania/spodnie dla dzieci rozmiar od 98-140, pieluchy jednorazowe duże rozmiary 3,4,5, gry różnego rodzaju, kosmetyki dla dzieci i młodzieży. Dzieci od 3miesiecy (dziewczynka) do chłopaków 18letnich. Do zobaczenia 03.12!

pieluchy 3,4,5 to tak dla dzieci do roku wiec raczej nie duze. chyba ze o inne rozmiary chodzi ? walizki na kolkach cos jak do wizzaira jako bagaz podreczny sie nadadza ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

no a jak długo sie nosi pieluchy? chyba do roku - roku+ mniej wiecej wlasnie

 

eee tam roku... jak naj dluzej i jak najczescie trzeba zmieniac :P

 

... a jako ze pracuje u producenta pieluch, to jezeli uda mi sie pojawic, przyjade z kilkoma pudlami w roznych rozmiarach. Oczywiscie jedynej slusznej marki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

no a jak długo sie nosi pieluchy? chyba do roku - roku+ mniej wiecej wlasnie :)

 

nosi tyle aż sam zacznie siadać na nocnik. mój szatan ma prawie 3 lata i ani myśli siadać. Znaczy siadać siada ale wstaje po 10 sek. bo go to nudzi. I co zrobisz? Zachęty nie działają, obciach w przedszkolu ma gdzieś a nie jestyeśmy sadystami i nie trzymamy go na nocniku po pół godziny jak niektóre matki-psychopatki. Jeszcze się nauczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Napisany Wczoraj, 21:51 Mordy w tym roku wspieram inną placówkę, dość specjalistyczną, więc potrzeby następujące: walizki/plecaki na kółkach ( cześć dzieci jest niepełnosprawnych), ubrania/spodnie dla dzieci rozmiar od 98-140, pieluchy jednorazowe duże rozmiary 3,4,5, gry różnego rodzaju, kosmetyki dla dzieci i młodzieży. Dzieci od 3miesiecy (dziewczynka) do chłopaków 18letnich. Do zobaczenia 03.12!

Takiej imprezy nie można opuścić :) . Fajnie że w tym roku wiadomo co kupować dla dzieciaków. Warto dodać to w pierwszym poście tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witam. Ja jeszcze nie byłem na "słomce" i chętnie się wybiorę... Czy kask snowboardowy będzie akceptowany ??? (Pytam zupełnie poważnie). Jak nie to postaram się zorganizować kask motocyklowy.

Podbiję pytanie. Czy kask snowboardowy może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...