Skocz do zawartości

Adrenalina We Włosach IX 26.11.2017


Gracowy

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni,

miło mi poinformować, że po rocznej przerwie spowodowanej modernizacją Toru Słomczyn wracamy z Adrenaliną!

Miejsce: Tor Słomczyn

Data: 03.12.2016

Cel: Prezenty dla dzieciaków z domu dziecka.

 

Mordy w tym roku wspieram inną placówkę, dość specjalistyczną, więc potrzeby następujące: walizki/plecaki na kółkach ( cześć dzieci jest niepełnosprawnych), ubrania/spodnie dla dzieci rozmiar od 98-140, pieluchy jednorazowe duże rozmiary 3,4,5, gry różnego rodzaju, kosmetyki dla dzieci i młodzieży. Dzieci od 3miesiecy (dziewczynka) do chłopaków 18letnich. Do zobaczenia 03.12!

 

Dla tych którzy pierwszy raz wybierają się, krótko o co chodzi:

Adrenalina We Włosach to akcja podczas której można spróbować swoich sił na profesjonalnym torze rallycrossowym w zamian za prezent dla dzieciaków z domu dziecka.

Na tor wpuszczamy auta z aktualnymi badaniami technicznymi oraz ubezpieczeniem.

Kierowca MUSI mieć kask!

Na tor nie wpuszczamy dzieci.

 

8:30 otwieramy biuro Adrenaliny - standardowo żółty budynek na Torze Słomczyn

9:20 odprawa

9:30 start pierwszego, któremu brakuje Adrenaliny :)

12:00 przerwa na zmianę konfiguracji toru

12:15 restart

15:00 koniec 

 

W tym roku cała pętla będzie asfaltowa!

Będą dwie konfiguracje.

Pierwszą przygotowuje Mistrz Polski w Rallycrossie Tomek Kuchar.

Drugą chciałbym abyście Wy zaproponowali.

Co Wy na to?

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa musze się wybrać. A co do prezentu? Co bardziej potrzeba czy zabawki czy coś edukacyjnego czy np odzież czy np elementy wyposażenia domu rtv/agd. Wiem że w takich sprawach sa różne potrzeby a jak pomagać to z głową żeby: cieszyło i np uczyło lub pomagało. Odp może być na priv ale mysle że takie info w temacie może nawet zachęci więcej osób do za zabawy dla siebie na torze a do tego pomaga sie innym w szczególności że to dzieciaki które niczym nie zawiniły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa musze się wybrać. A co do prezentu? Co bardziej potrzeba czy zabawki czy coś edukacyjnego czy np odzież czy np elementy wyposażenia domu rtv/agd. Wiem że w takich sprawach sa różne potrzeby a jak pomagać to z głową żeby: cieszyło i np uczyło lub pomagało. Odp może być na priv ale mysle że takie info w temacie może nawet zachęci więcej osób do za zabawy dla siebie na torze a do tego pomaga sie innym w szczególności że to dzieciaki które niczym nie zawiniły.

Jest szansa na doprecyzowanie kwestji prezentow albo podanie namiarow na dom/y dziecka ktore maja ta pomoc otrzymac, to sam sie dopytam co im potrzeba?

Edytowane przez yaareq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest jeden dom dziecka któremu pomagamy od kilku lat, zebrane prezenty Gracowy zawozi ( można mu pomóc ) :)


cytat z poprzedniej Adrenaliny:

''w temacie prezentów, wszystko co potrzebne do szkoły: piórniki, kredki, pisaki, plecaki, zeszyty etc.

Sprzęt, który można zabrać ze sobą na wycieczkę: koce, stare sanki, narty, śpiwory ... 

Mogą też być ubrania, niepotrzebny sprzęt HiFi, gry  

Nie zbieramy pluszaków i słodyczy. ''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja jeszcze nie byłem na "słomce" i chętnie się wybiorę... Czy kask snowboardowy będzie akceptowany ??? (Pytam zupełnie poważnie).

Jak nie to postaram się zorganizować kask motocyklowy.

Edytowane przez kenross
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...