Jump to content

Forumowe kalendarze 2017 + Świąteczna Paka dla Zwierzaka!

Recommended Posts

• Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Czas na najważniejszą dla mnie część... pomoc zwierzakom! W tym roku na chwilę obecną zostało przekazane na zakup karmy.... ponad 2800 zł!!! Baaaardzo Wam dziękuję za okazane pomoc i datki na rzecz sc

Cała akcja jest non-profit i dobrowolna, społeczna że tak ja nazwijmy.  Moim zdaniem nie ma nad czym się zastanawiać. Może to nie fair wypowiadać się za wszystkich ale IMO nikt nie wysłał swoich zdjęć

Wybrane zdjęcia:   Styczeń:       Luty:       Marzec:       Kwiecień:       Maj:       Czerwiec:       Lipiec:       Sierpień:       W

Posted Images

Panie i Panowie - jeżeli jest ktoś kto jeszcze paczki nie dostał niech pisze do mnie pw. W tym całym świątecznym szale,pisaniu pracy na studiach i kilkoma innymi obowiazkami mogłem pominąć jakąś paczkę. Więc szybko pw i sprawdzam czy wysłane czy muszę ogniem lecieć na poczte

• 3 weeks later...

Czas na najważniejszą dla mnie część... pomoc zwierzakom! W tym roku na chwilę obecną zostało przekazane na zakup karmy.... ponad 2800 zł!!! Baaaardzo Wam dziękuję za okazane pomoc i datki na rzecz schroniska! Jutro wrzucę świeże zdjęcia z puszkami dla kotów oraz szczegóły tego co i ile zostało kupione, wraz z paragonami.

d391c5f71540e448959baf2cacbcee8e.jpg

bd27f0047a47c00dcb9fb578500cc4dd.jpg

Jeszcze raz dziękuję!

PS. Karmę jadę zawieźć jutro z rana. Chciałem to zrobić nieco bardziej oficjalnie ale w schronisku są spore braki karmy więc nie ma co tracić czasu,trzeba działać

• Upvote 6

Brawo Jachu ! Jak tak dalej będzie szło, czeka cię zakup co najmniej półciężarówki gdy będziesz zmieniał Lybrę.

Edited by Subary

Czas na najważniejszą dla mnie część... pomoc zwierzakom! W tym roku na chwilę obecną zostało przekazane na zakup karmy.... ponad 2800 zł!!! Baaaardzo Wam dziękuję za okazane pomoc i datki na rzecz schroniska! Jutro wrzucę świeże zdjęcia z puszkami dla kotów oraz szczegóły tego co i ile zostało kupione, wraz z paragonami. d391c5f71540e448959baf2cacbcee8e.jpgbd27f0047a47c00dcb9fb578500cc4dd.jpg

Jeszcze raz dziękuję!

PS. Karmę jadę zawieźć jutro z rana. Chciałem to zrobić nieco bardziej oficjalnie ale w schronisku są spore braki karmy więc nie ma co tracić czasu,trzeba działać

Wysłane z mojego HTC One M9_Prime Camera Edition przy użyciu Tapatalka

Super Edited by abecer

Karma zawieziona! Panie w schronisku były zachwycone! Bardzo dziękuję!

9750e77d20a526f5ac4b862bfcc4e522.jpg

1c7b075c16aefde6b67a62e1f82ccfe1.jpg

b3b07b928b2346c28dfcb8754af56b41.jpg

71aebdf5bc101ae61875c67f80ceff9e.jpg

Do tego paragonu powyżej należy doliczyć jeszcze ponad 300 zl, bo w momencie odbioru dokupiłem jeszcze wór Royal canin i 3 paczki dla królików ziół

• Upvote 3

Jako własciciel (podwładny) dwóch znaleźnych kotełów (tj.Bulwus i Koćka) powiem,ze dobro zwierzaków jest mi bardzo bliskie i jak widze,ze forumowicze tak zacnie ruszyli z pomoca zwierzakom to serce sie raduje !!

Jachu mega gratulacje akcji !! :yahoo: :yahoo:

A to moje znaleźne terrorysty ;)

post-7758-0-32324300-1485614514_thumb.jpg

post-7758-0-80455300-1485614524_thumb.jpg

post-7758-0-92348500-1485614537_thumb.jpg

Fajnie, że mogłem dołożyć małą cegiełkę do tej inicjatywy.

p.s.

sklep z karmą w jeden dzień zrobił chyba miesięczny utarg ;)