Jump to content

Forumowe kalendarze 2017 + Świąteczna Paka dla Zwierzaka!


Recommended Posts

Witajcie! W temacie dotyczącym kalendarza z poprzedniego roku zrobił się spory ruch i dużo zapytań czy w tym roku też działamy.... OCZYWIŚCIE, że TAK!

 

Są dwa powody - 3 lata z rzędu tworzyłem te kalendarze, więc chciałbym zachować ciągłość... ale jest też ten drugi - ważniejszy - akcja charytatywna! Przypomnę lub tym co nie wiedzą oznajmię, że w przeciągu wszystkich edycji forumowego kalendarza robiona była zrzutka na pomoc dla toruńskiego schroniska dla zwierząt (oraz raz dla kolegi z forum - na renowację protezy). Łącznie udało się zebrać około 2500 zł!!! Z czego tylko w zeszłym roku było to 1000 zł przeznaczone na specjalistyczną karmę dla chorych psiaków! Po cichu liczę, że w tym roku ten rekord zostanie pobity :)

 

A do konkretów przechodząc. Cena 1 sztuki kalendarza to 55 zł - w tej cenie wliczony jest projekt, druk, wysyłka oraz % na schronisko. Oczywiście, jak co roku, każdy chętny będzie mógł przelać większą sumę pieniędzy, z czego 100% z nadwyżki idzie z automatu do naszej pomocowej puli. W kalendarzu będą znajdowały się zdjęcia nadesłane przez użytkowników forum, które zostaną w części wybrane z góry przeze mnie i w części przez Wasze głosowanie. 

 

Wszelkie zamówienia rozpoczniemy po stworzeniu pierwszego projektu, który mam nadzieję że do połowy listopada będzie już gotowy. Chciałbym ruszyć z wysyłką do połowy grudnia, tak aby każdy otrzymał swoją paczkę najpóźniej między świętami, a nowym rokiem.

 

Co do technicznej części - format A3, po dwa zdjęcia na stronie, kalendarz pionowy, ze spiralą po krótkim boku. 

 

Zdjęcia z poprzednich edycji:

post-4288-0-09287900-1476462247_thumb.jpg

 

post-4288-0-35015000-1476462248_thumb.jpg

 

 

 

UWAGA - MAIL DO WYSYŁANIA ZDJĘĆ - kalendarzsubaru@wp.pl

 

Zdjęcia można wysyłać... w sumie to od teraz :D Proszę aby wszystkie zdjęcia były Waszego autorstwa, bądź żebyście mieli zezwolenie autora na wykorzystanie zdjęć. Jeżeli są to zdjęcia z SJS, możecie mi je wysłać, ja skontaktuje się z nimi :)

No to GoGo, bo czasu mało :D

ZDJĘCIA ZBIERAMY DO 3 listopada! Ponad 2 tygodnie, więc sporo czasu! Liczę, że uda się ze wszystkim wyrobić :)

Edited by Jachu93
  • Upvote 1
Link to post
Share on other sites
  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Czas na najważniejszą dla mnie część... pomoc zwierzakom! W tym roku na chwilę obecną zostało przekazane na zakup karmy.... ponad 2800 zł!!! Baaaardzo Wam dziękuję za okazane pomoc i datki na rzecz sc

Cała akcja jest non-profit i dobrowolna, społeczna że tak ja nazwijmy.  Moim zdaniem nie ma nad czym się zastanawiać. Może to nie fair wypowiadać się za wszystkich ale IMO nikt nie wysłał swoich zdjęć

Wybrane zdjęcia:   Styczeń:       Luty:       Marzec:       Kwiecień:       Maj:       Czerwiec:       Lipiec:       Sierpień:       W

Posted Images

Fotki mają być bez retuszu, do obróbki przez autorów kalendarza, czy można nadać im jakiś "styl"

 

Ani ja, ani autor projektu nic nie będziemy przy zdjęciach grzebać. Jedynie to co możemy gdzieś coś przyciąć, ale cała reszta to wola autora/wysyłającego zdjęcia :)

  • Upvote 1
Link to post
Share on other sites

Foty poszły. :)

Jachu, a kiedy można przelać $$$? :)

 

Póki co zbieramy zdjęcia. Na chwile obecną nie ma z czego robić kalendarza, więc trzeba się uzbroić w cierpliwość :D

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...