Skocz do zawartości

Gdzie zabieracie swoje Subaru ?


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, Pan Dziedzic napisał:

Słabo słychać bo wiatr.

Pozdrawiam z Caryńskiej.

 

 

9CBEFBC7-235E-4A1E-A38B-C2A0A574239F.MOV 20 MB · 5 pobrań

11F4EEE9-FC07-4854-930C-0EAD54ECB814.jpeg

A na drugim planie Dolina Caryńskiego, w której na jej przysłupie jest fajna chata Politechniki Warszawskiej. Tylko po co teraz do niej zachodzić? Ależ muszą się tam nudzić!

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na drugim planie Dolina Caryńskiego, w której na jej przysłupie jest fajna chata Politechniki Warszawskiej. Tylko po co teraz do niej zachodzić? Ależ muszą się tam nudzić!
I chyba kiedyś nazywała się Koliba. I faktycznie było to schronisko PW.

Wysłane mojej komórki przez Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, inanitas napisał:
6 godzin temu, Szürkebarát napisał:
A na drugim planie Dolina Caryńskiego, w której na jej przysłupie jest fajna chata Politechniki Warszawskiej. Tylko po co teraz do niej zachodzić? Ależ muszą się tam nudzić!

I chyba kiedyś nazywała się Koliba. I faktycznie było to schronisko PW.

Nadal nazywa się Koliba i nadal jest Politechniki Warszawskiej. Chwała Jego Magnificencji, go żarłoczny park nie wykolegował z tego miejsca, jak to bywało w wielu przypadkach innych chat studenckich zlokalizowanych w parkach narodowych. Dodatkową atrakcją tej chaty było (jest?) na pewno możliwość podjechania pod nią samochodem. Droga wąska, dwie osobówki jakoś tam się mijają ale największym czelendżem jest przejechanie przez pole odkładcze zerwanych kłód. Ja się tamtędy kiedyś przepchnąłem na ośce, sam nie wiem jak bo błoto było jak to na zrywce. Szarym Mnichem to bym pewnie tamtędy śmignął z zamkniętymi oczami i na tempomacie... :yahoo:

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2020 o 18:39, Juras K napisał:

Szczyt Cieńków położony  w Beskidzie Śląskim w Wiśle -720 mnpm,. tylko dwie subary tam dojechały przez cały dzień ( żona szła od połowy podjazdu z buta bo się bała)

20200106_103242.jpg

Wjazd na ten szczyt na legalu czy łamiemy jakieś zakazy? Jak Imprezy wjechały to Forek SG z reduktorem też chyba da radę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, kruque napisał:

Jakuszyce, zima w pełni, tłoku nie ma.

Jak się biegało? Serwis Bílé Stopy pokazuje, że trasy są utrzymywane. Ja już kilka lat biegam na nartach, ale na polską stronę jeszcze nie dotarłem - może w końcu w tym roku się wybiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się biegało? Serwis Bílé Stopy pokazuje, że trasy są utrzymywane. Ja już kilka lat biegam na nartach, ale na polską stronę jeszcze nie dotarłem - może w końcu w tym roku się wybiorę.
Jak zwykle super. Zwłaszcza poza główną trasą z polany na Orle. Nie wszędzie był maszynowy ślad ale śniegu dużo i ciągle pada. Również używam tego serwisu, dzisiaj pokazuje w Jakuszycach dwukrotnie więcej przygotowanych świeżo tras niż wczoraj :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...