Skocz do zawartości

Gdzie zabieracie swoje Subaru ?


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.10.2018 o 09:31, modeusz napisał:

Przez ostatnie miesiące miałem potężną przyjemność jeździć takimi przyjemnymi dróżkami we wszystkie strony :) Zdjęcia nieopodal jeziora Skjeppsjøen, Norwegia :)

IMG_4238.JPG

IMG_4249.JPG

Czy może gdzieś opisałeś swoją norweską przygodę?  Pytam dlatego, bo Kraj ten jest dla mnie "terra incognita",  a chodzi po głowie, żeby wybrać się tam w przyszłym roku.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Może i nie jest to podbijanie świata... Ale dwa tygodnie temu zabrałem swoje Subaru do domu. :) To była najpiękniejsza podróż jaką nim przejechałem.

Może dlatego, że po tym jak sprzedałem go ponad 6 lat temu- wrócił do mnie. A konkretnie odnalazłem go na popularnym portalu ogłoszeniowym i odkupiłem po takiej przerwie. To trochę jak zaginiony członek rodziny :) trochę go dopieszczę i będzie jak złoto. 

20181128_224921.jpg

  • Super! 11
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.10.2018 o 09:31, modeusz napisał:

Przez ostatnie miesiące miałem potężną przyjemność jeździć takimi przyjemnymi dróżkami we wszystkie strony :) Zdjęcia nieopodal jeziora Skjeppsjøen, Norwegia :)

IMG_4238.JPG

IMG_4249.JPG

Proszę daj wiecej fotek tego GF, miazga. Może być na priv. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Sudtyrol - włoskie Dolomity, okolice Moeny, przełęcz San Pellegrino (to od tej wody do picia).
W tle, na szczycie można dopatrzyć się stacji kolejki tzw. tramwaju linowego - wagon zabiera ok 100 osób na raz i zabiera na szczyt Col Margherita. 048e0c16026aad19b0b21c7417b8a1bd.jpgeec10ad9aff3344d41c9429f01a1b8ec.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Super! 4
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jedno z ładniejszych miejsc i wartych zobaczenia w Belgii to Ardeny z najciekawszym miastem Dinant - znane z saksofonów a to za sprawą osoby, która wymyśliła ten instrument, ponieważ tam się urodziła i spędziła młodość (a potem przeniosła się do Paryża). Nad miastem góruje forteca (z której widać całą dolinę z rzeką).  trochę więcej zdjęć zrobionych przy innej okazji
A na samym dole, niecodzienny widok czyli monument na polach bitwy pod Waterloo pokryty śniegiem - z ostatniej soboty. 

 

 

20190202 dinant-1-7.jpg

20190202 dinant-1-5.jpg

20190202 dinant-1-9.jpg

Edytowane przez franek-b
  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pojechaliśmy dzisiaj na działkę zawiesić budki lęgowe. Przy okazji zabrałem znajomego, żeby ustalić pewne rzeczy co do prac na działce. Usłyszałem, że nie dojedziemy - mocno rozmokła droga, ostry zakręt i podjazdy. Cóż mi pozostało, stwierdziłem, żeby potrzymał piwo ;)
Oczywiście, że dojechaliśmy i wróciliśmy :)

Image001.jpg

Image002.jpg

  • Super! 3
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...