Jump to content

Kubica "nowy rozdział"

Recommended Posts

7 minut temu, chojny napisał:

Kiedy masz początek sezonu i wiesz, że nie możesz liczyć na walkę z innymi, zupełnie nie masz podejścia to raczej nie nastraja to zbyt optymistycznie. 

To prawda podcina skrzydła :( 

• Replies 543
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Teraz już mogę Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Czekajcie wkrótce na gruby news Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Po co Kubica prze na F1 ??? Chce coś udowodnić tylko pytanie co ? Będzie walczył o MŚ? Wątpliwe. Przejedzie kilkadziesiąt wyścigów, zbierze ileś tam punktów ?  Co z tego. Przejdzie do historii ?-no ch

Posted Images

33 minuty temu, chojny napisał:

Kiedy masz początek sezonu i wiesz, że nie możesz liczyć na walkę z innymi, zupełnie nie masz podejścia to raczej nie nastraja to zbyt optymistycznie. 

Przecież nikt, na czele z Kubicą, nie liczył na to, że ByKolles będzie w stanie z kimkolwiek rywalizować. To jest auto kategorii LMP1-L, a fabryki są LMP1-H - to są dwie różne ligi. To tak jakby wystawić stare Mini WRC przygotowywane przez Motorsport Italia przeciwko najnowszym WRC 2017. Jedno i drugie to WRC, ale dwie różne bajki.

Bardzo dobrze, że nie mają z kim rywalizować, przynajmniej nikt nie będzie porównywał osiągnięć RK do innych, dzięki czemu będzie mozna się skupić na spokojnym zbieraniu doświadczenia. Byle się tylko z tym autem ogarnęli, bo na razie to cienizna.

• Upvote 1

Problem w tym, że rzadko kto to rozumie. Kto patrzy, wie, rozumie że to inne kategorie, klasy, grupy, budżety kiedy dziennikarze motoryzacyjni nie są w stanie tego rozróżnić to jak ma to zrobić tzw. "opinia publiczna".?  Fajnie że czasem widzą różnicę między wyścigami a rajdami. 

1 godzinę temu, chojny napisał:

Problem w tym, że rzadko kto to rozumie. Kto patrzy, wie, rozumie że to inne kategorie, klasy, grupy, budżety kiedy dziennikarze motoryzacyjni nie są w stanie tego rozróżnić to jak ma to zrobić tzw. "opinia publiczna".?  Fajnie że czasem widzą różnicę między wyścigami a rajdami. 

Z tym ostatnim to ciężko u nas bo często spotykam rajdy wyścigowe :)

No i po startach z Kollesem. 

RK zerwał kontrakt z zespołem. Takie info się pojawiło przed chwilą.

Dla mnie dobra decyzja, tylko, żeby Robert miał coś teraz w zanadrzu :)

FB Roberta:

Cytat

Po Prologu postanowiłem przerwać mój program wyścigowy z zespołem ByKolles w LMP1. W związku z tym nie wezmę udziału w nadchodzącym otwarciu sezonu na Silverstone ani w innych wyścigach WEC. To była trudna decyzja, aby zrezygnować i w ten sposób stracić okazję dołączenia do tak wymagających i mocnych mistrzostw, ale mam nadzieję, że to nie jest ostateczne pożegnanie.

3 minuty temu, Kukson napisał:

FB Roberta:

ciekawie zwłaszcza brzmi "że to nie jest ostateczne pożegnanie" 

kurczę lata lecą.....

Wszystko chyba byłoby lepsze niż ten ByKolles, co to ani LMP1 ani LMP2.

Miejmy nadzieję, że coś w zanadrzu jednak jest, inaczej chyba by się RK tak od razu nie wycofał tylko sobie na tym Silverstone trochę pojeździł, albo chociaż w garażu posiedział :-)

Czekajcie wkrótce na gruby news :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

• Upvote 9

Carfit wcześniej wspominał o czerwcu, a wtedy mamy 24h Le Mans i Sardynie. Za dobrą monetę biorę to, że Robson ostatnio ponoć wyluzowany chodzi. :D

Edited by dexter4127

Carfit, lejesz miód na nasze serca, ale faktycznie RK w tej sytuacji jest podejrzanie zbyt wyluzowany jak na kogoś kto nie ma asa w rękawie.

Czekamy. Co czynić.

Nie ma co pompować bańki...