Skocz do zawartości

Kubica "nowy rozdział"


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli w tym wyścigu co Nas interesuje, Mistrzostwach Świata, lidze przez wielu porównywalnej do F1 pojadą 4 auta + 1 które znacznie odstaje. Razem 5, hmm, w sumie jest duża szansa ,że 2 nie dojadą i... będzie sukces :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Jumpman

 

Myślę,że to będzie w tym wszystkim najtrudniejsze. Awarie, wytrzymałość, sporo nowości-pikuś. Ale jak nie zasnąć ??? No jak ??? Miełem nadzieję, że to będzie Toyota i jakaś walka ale jazda dla samej jazdy będzie nużąca a jedyną atrakcją może być awaria, kolizja lub pułapka żwirowa. Ale lepsze to niż w domu siedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No ale zobaczymy...obym nie zasnął.

 

Oglądałem wczoraj materiały z tych zawodów i to taki w sumie wyścig kolarski. Jadą sobie, coś tam się dzieje, ktoś złapie gumę, komuś skończy się łańcuch a trochę ruchu i dynamiki na kilka kilometrów przed finiszem. 

 

W rajdach jednak są emocje, na każdym odcinku, zakręcie, to porównywanie czasów, szybka wymiana informacji co u kogo się dzieje, rajdowe radio aby nie uronić ani minuty zmagań. 

 

Tu raczej wyścig w tle, gdzieś sobie leci a w tym czasie będzie można... książkę poczytać, z psem wyjść, wrócić, książkę dokończyć. 

 

Nie widzę tego jako bardzo emocjonujące widowisko. 

 

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy na pewno się cieszy z tego, że Robert znalazł pomysł na ten sezon i nie jest to podmiejska liga gokartowa.

 

Jednak wiadomo, WRC byłoby spełnieniem marzeń kibiców, każdy chyba kto słuchał radia, śledził wyniki wie, że wyścigów długodystansowych nie ma co porównywać do rajdów pod tym względem.

Mamy takie czasy jakie mamy, kilka kluczowych kwestii się nie zgrało i trzeba się pogodzić z obrotem spraw i trzymać kciuki za sukcesy Roberta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@chojny, mi na F1 zdarzało się zasnąć, więc to raczej domena wyścigów, gdzie auta są jak małe statki kosmiczne. Serie, w których dopuszczają więcej kontaktu, a wyścig trwa krócej są oczywiście bardziej emocjonujące, ale znów te serie są wolne i nie stanowiłby wyzwania dla Roberta. Oczywiście, że najfajniej byłoby widzieć RK w nowym wurcu, ale realia są trudne i ufam, że Robert wybrał najlepiej jak mógł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@chojny, mi na F1 zdarzało się zasnąć, więc to raczej domena wyścigów, gdzie auta są jak małe statki kosmiczne

 

Zawsze śpię na F1... odpalam wyścig, po 3 kółkach śpię i budzę się przed metą a zoui mi opowiada co się działo.  ;)

 

Generalnie wyścigi uważam za bardzo odprężające  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zawsze śpię na F1... odpalam wyścig, po 3 kółkach śpię i budzę się przed metą a zoui mi opowiada co się działo. 

Wyścig F1 średnio trwa 2h, w WEC masz min. 6h, więc przynajmniej się wyśpisz. Później zoui Ci wszystko opowie, a z racji tego że przez 6h może się trochę wydarzyć, to jest szansa, że po zdaniu relacji stwierdzi, że masz jej dać spokój. Win-Win  :P  ;)   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak miały być rajdy, skoro sam Robert powiedział, że dosłownie nic nie zrobił aby dostać jakiś fajny program. 

Zawsze też nie ukrywał że teskni za torem wyścigowy, Więc ten rodzaj ścigania jest mu bliski, dzieki niemu będzie też po co to oglądać poza LM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zawsze śpię na F1... odpalam wyścig, po 3 kółkach śpię i budzę się przed metą a zoui mi opowiada co się działo. 

Wyścig F1 średnio trwa 2h, w WEC masz min. 6h, więc przynajmniej się wyśpisz. Później zoui Ci wszystko opowie, a z racji tego że przez 6h może się trochę wydarzyć, to jest szansa, że po zdaniu relacji stwierdzi, że masz jej dać spokój. Win-Win  :P  ;)   

 

 

 

Pewnie tak  :biglol:

 

 

 

Ważne aby się Robert nie rozdrabniał i jak już poszedł w WEC to żadnych startów w rajdach.

 

Jeżeli sobie wymyślił, że jest to droga do powrotu do F1 to jest to ostatni dzwonek aby coś tego było. Trzeba położyć wszystko na jedną szalę. 

 

Poradjować sobie będzie mógł jeszcze parę lat a dalej Dakar i te sprawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go zawsze widze i chcialem widziec w F1 bo do tego sie urodzil ,nadszedl pechowy dzien i zaprzepascil wszystko w F1 wiec pozostalo  przeobrazic sie na WRC i poszlo doskonale, w WRC2 potem doszla plityka(Total kontra Lotos) i zostalo jak zostalo teraz mam nadzieje ,ze bedzie coraz lepiej i moze ktos sie obudzi ze sponsprow ale na miano Abramowicza bo tu potrzebna kuuuuuuuuuuuuuuuupa kasy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W tym roku zamierzamy przeprowadzić dużo prac rozwojowych i znacznie się poprawić. Robiąc to nie stracimy jednak z oczu ścigania. Choć nie mamy rywali w naszej bezpośredniej kategorii, dla nas liczy się tylko jedna rzecz - pełny gaz i wynik w generalce!" -  Oliver Webb

 

 

http://wyscigi.autoklub.pl/news/angielski-zmiennik-kubicy,73788

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak takiego Abramowicza albo innego szejka namówić? Może jakiś co-drive na podobnym odcinku ?  :D

 

Do końca życia te filmiki będę oglądał i wspominał :)

 

A jak w przyszłym roku zbuduję dla siebie Fiestę Proto (biorę też pod uwagę inne nadwozia) to na pewno gdzieś umieszczę info o Kubicy, albo jakieś stickersy RK czy coś :)

Edytowane przez Paweł_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo nie było informacji.A tu : Kubica w LeMans, Kubica testuje Abartha, Kubica testuje i20 R5, Kubica mógł jeździć POLO . W głowie się kręci :biglol:

 

Dawać lajki na youtube. No i można pytania zadawać...

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...