Skocz do zawartości

Kubica "nowy rozdział"


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

O 9:45.

Jak ubóstwiam Roberta, to na taką porcję kilkugodzinnej nudy się nie zdecyduję.....tak marnować taki talent.

Niech to będzie forma zabawy/rozgrzewki a nie przygotowanie do takich serii. 

 

 

 

Ja co roku oglądam ok 16 godzin wyścig Le Mans i nie nudzę się. Zależy co kto lubi.

 

Twardy jesteś ;)

A tak poważnie, chwilę popatrzyłem na tą relację......gdzie tu emocje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry ten Roda z teamu Kubicy. Drugi wyjazd na tor i znowu zepsuł auto.

szkoda gadać...

 

No i po zawodach :( Ciekawy jestem co on kombinuje, bo chyba nie tak planuje spędzić resztę kariery...

Edytowane przez mly96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem co miałby dać Robertowi taki start jak dziś . No chyba, że desperacko chce czymś pojeździć a nie bardzo jest czym. Nie przypuszczałem też, że taki potentat jak Pirelli warunkował zaangażowanie w rajdy od osoby Roberta. Szkoda, że tak się Robertowi w WRC niepoukładało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Elmo

 

A widzisz, żeby się RK jakoś mocno przygotowywał ? Jak chciał jeździć w rajdach to trochę tych mniejszych rajdów było. OK, Robert to potwór torowy , były kierowca F1 z wieloma startami i jazdą wieloma samochodami ale na pewno nie nazwał bym tego roku rokiem przygotowań. W ogóle bym tego roku nie nazwał inaczej jak rokiem zmarnowanym.

 

A poza tym uważam, że największą karierę RK mógł zrobić  w rajdach, choć niekoniecznie pieniądze. Jak Ptaszek ogłosi pełny program z Maćkiem to pozamiatane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...