Skocz do zawartości

Kubica "nowy rozdział"


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

Zeby nie śledzić trzech wątkow mysle ze większość jest zgodna zeby założyć nowy temat.

A wiec zakładam.

Pomysłodawca tytułu jest Pablonas ktory w sumie dobrze pasuje do obecnej sytuacji.

Jezeli moda sie chce mozna przeklęci ostatnie wpisy dotyczące ostatniego występu z Kubica w rajdach i F1.

Tak wiec panowie i panie interesujący sie poczynaniami RK we wszystkich dziedzinach motorsportu zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę praktycznie zerowe doświadczenie RK w tym aucie i świeży zespół to wynik mega. Szkoda, ze nie udało się wyprzedzić tego tajlandczyka wcześniej, to moglibyśmy bardziej ocenić tempo wyścigowe.

Myślę, że powoli możemy się przymierzać do startów Roberta w jakiejś serii endurance. Tylko jeszcze jakby jakoś obejść ten przepis, że musi startować 2-3 kierowców... :D

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jezeli moda sie chce mozna przeklęci ostatnie wpisy dotyczące ostatniego występu z Kubica w rajdach i F1.

Nie jest to najlepszy pomysł gdyż w obu wątkach szły dyskusje jednocześnie i gdyby to teraz wrzucić do jednego wątku to wypowiedzi byłyby kompletnie nieczytelne. Zostawiamy tak jak jest :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie bardzo jego powrót na tor. Myślę że będzie miał kłopot w takiej serii WEC z tym, żeby dzielić auto z innymi kierowcami. Ale to że wraca na tor jest super wiadomością.

 

Dzisiejszy wynik z tak niedoświadczonym zespołem uważam za pełną petardę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...