Skocz do zawartości

Padnięta skrzynia ?


Smookier

Rekomendowane odpowiedzi

Kupując gt nie zastanawiałem czy czy skrzynia padnie, lecz kiedy padnie :) stało sie to nader szybko lecz chciałbym sie utwierdzić w przekonaniu. Skrzynia spisywała sie swietnie, nie było problemu z wrzucaniem biegu, ani raz nawet nie zgrzytla. Wczoraj przyspieszając na 2jce usłyszałem głośny strzał po czym od razu sie zatrzymałem. Problem: lewarek zaczął cieżko chodzic lecz wszystkie biegi wchodzą i na kazdym moge pojechać, po przejechaniu paru metrow znowu słychać głośny strzał i napęd sie blokuje (nie do zera lecz znacznie) cały czas tylnia os stawia opór jakby byk lekko ręczny zaciśnięty, kierownica zaczęła chodzic super lekko (pół oś rozwalona ?) biegi dalej wchodzą bez zgrzytu wiec nie wiem co o tym myślec. Pytanie: czy to na pewno skrzynia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto w Poniedziałek poleci na kanał... Ale wiecie jak to jest z czekaniem :( nie wytrzymałem... Podniosłem auto wrzuciłem bieg, wszystkie koła oprócz lewego przedniego sie kręcą. Mechanizm różnicowy zmielony ?

Edytowane przez Smookier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno uszkodzony przegub przedniej lewej półosi, ale to może być już skutek uprzednio usmażonej wiskozy w centralnym dyfrze co może być znów skutkiem nieprawidłowych (różnych) obwodów tylnych i przednich kół lub ewentualnie ktoś założył tylny dyfer o niewłaściwym przełożeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...