Jump to content
sebekian

IX Subariada 19-26.04 Mołdawia

Recommended Posts

Nas będzie albo dwoje, albo dwóch-trzech chłopa z łapanki, bo żonourlop się ciągle waży :/ Dzieci na pewno brak.
Czy z ewentualną trzecią osobą mogę się jeszcze chwilę nie deklarować? Bachnie się na glebie pod stołem.

Zrobiłem wątek PW dla Waszej grupy oraz tabelkę do której wpisuje się potrzebne dane. Podeślijcie mi na PW wasze adresy mailowe tak żebym mógł je ustawić jako dostęp do tabelki. 

U nas będzie 2 dorosłych, 1 dziecko - 3 lata, 1 - dziecko 5 lat (i opcjonalnie jedna osoba 17 lat) - czyli na pewno 4 osoby, ale niedługo będe w stanie potwierdzić 5

U nas będzie 2 dorosłych, 1 dziecko - 3 lata, 1 - dziecko 5 lat (i opcjonalnie jedna osoba 17 lat) - czyli na pewno 4 osoby, ale niedługo będe w stanie potwierdzić 5

W 5 osób będziecie mieli przerąbane (tzn. miejsca mało, zwłaszcza, że maluch i 5 latek w siedzonkach pewnie.

Wiem, bo to już trenowaliśmy - parę wypraw w takim składzie zrobiliśmy do tej pory, w tym 2 wyjazdy 3-4 tygodniowe, więc know-how już jest. Ale, jak pisałem, może skończy się na 4 osobach.

W związku z pewnymi zmianami uprzejmie proszę o dodanie mnie ( 2 os ) do niniejszej listy.

Ponadto chciałbym zarezerwować 2 dodatkowe miejsca ( po 2 osoby ) dla :

- National Geographic ( będzie patronem medialnym Subariady począwszy właśnie od VIII' )

- .... na razie jeszcze niespodzianka :)

Czyli w sumie 3 samochody.

Zanim ew. wyślemy info per mailing o pozostałych wolnych miejscach zaczekam kilka dni ( czyli klasyczne "fory" dla p.t. Forumowiczów  :) ).

Finalnie, jako że termin jest już pewny, proszę o zmianę numeracji Subariady na IX

Pozdrowienia

Edited by Dyrekcja
  • Upvote 1

Wielce radosna to nowina :)

Fantastyczna wiadomość!! Mamy w domu tony Nationali ale przeczytać w którymś z kolejnych o Subariadzie, tego sie nie spodziewaliśmy ;)

Aktualizacja listy 
Lista
1. Dyrekcja
2. Paweł Węgliński
3. KGSub i Marianna
4. bvb
5. National Geographic
6. National Geographic
7. drzemik
8. Marcin XT

9. 

10.

lista zaktualizowana. Paweł Węgliński przesunąłem Cię na 2 pozycję, tradycyjnie Dyrekcja jedzie z 1. Mam nadzieję że to nie problem bo jak by co to oczywiście można zmienić. 

Ale Wam zazdroszczę że będziecie w takim towarzystwie medialnym.  :) Moderatora poproszę o zmianę numeracji Subariady na IX, tabelka zaktualizowana ale nie widzę w niej zbyt dużo wpisów  :P 

Tu się nie przejmuj, numerki nie oznaczają kolejności w jeździe, Dyrekcja zawsze zajmuje tyły. Tak więc śmiało możesz jechać za Miłoszem. Pierwsze jadą auta bez turbo i klekoty a potem turbo, mamy to już dopracowane.  :)

Ale Wam zazdroszczę że będziecie w takim towarzystwie medialnym.  :) 

Nie ma czego. Będą musieli trzymać fason, a my na luzie będziemy sobie te winnice "zwiedzać".  ;)

prosze dopisac nas do listy. termin Mołdawi 20-27.04.2016 zdecydowanie lepiej uklada sie w moim "słuzbowym kalendarzu".

...i tym samym wykreślić z listy na pierwszy termin Mołdawi.

Mam nadzieję,że po wizycie pierwszej grupy zostanie jeszcze dla was w Mołdawii jakieś wino. :D;)

Dorobią na szybko coś świeżego i powstanie mołdawska tradycja beaujolais

Aktualizacja listy 
Lista
1. Dyrekcja
2. Paweł Węgliński
3. KGSub i Marianna
4. bvb
5. National Geographic
6. National Geographic
7. drzemik
8. Marcin XT

9. ppmarian

10.

Szymon dodałem Cię, sprawdź 

Edited by sebekian

Aktualizacja listy

Lista

1. Dyrekcja

2. Paweł Węgliński

3. KGSub i Marianna

4. bvb

5. National Geographic

6. National Geographic

7. drzemik

8. Marcin XT

9. ppmarian

10.

Szymon dodałem Cię, sprawdź

Jest ok

Witam wszystkich

Poproszę o wpisanie mojej załogi  - 2 osoby - do listy uczestników

Dziękuję i pozdrawiam

Proszę uzupełnić tabelkę, którą przygotował Sebekian. Fakt, że jest jeszcze 5 miesięcy nie znaczy, że nie musimy już konkretyzować rezerwacji!

I lista zapełniona

Aktualizacja listy 
Lista
1. Dyrekcja
2. Paweł Węgliński
3. KGSub i Marianna
4. bvb
5. National Geographic
6. National Geographic
7. drzemik
8. Marcin XT

9. ppmarian

10. pzast

Tu Drzemik ! Własnie się obudziłem ! Ktoś mi pokaże palcem, gdzie ta tabelka. Pzast ! Witaj! A już myślałem, że porzyczysz mi komplet terenowych na wyjazd ! Skład jest w "gorącym" ustalaniu .

Ach, kapciuchy! Na codzień (w lato) jeżdżę na całkiem jeszcze świeżych Geolandarach AT-S i nie mam doświadczenia z "prawdziwszymi" oponami (ani offroadem poza granicami Macierzy). Poradźcie, czy jest jakikolwiek sens kupować na wyjazd np. BF Goodriche AT? Mam lepsze pomysły na wydanie takiej kwoty, ale jeśli miałoby to usprawnić przejazd i uchronić nas przed ciągłym łataniem, to lecę do sklepu i bierę pięciopak. A może od razu sześciopak? Czy różnica w terenie nie będzie tak wielka, bo dojazd zapewne będzie przyjemniejszy na Geopapuciach?

Z tego co pisał Miłosz może być błotko, a na błotku w Rumunii Geolandary poległy. Z drugiej strony nawet goodriche AT pewnie nie będą wiele lepsze na błocie, choć na pewno bardziej wytrzymałe na przebicie (drzemik coś wie na ten temat ;) ).

Może jakieś nalewki MT? ;)