Skocz do zawartości

IX Subariada 19-26.04 Mołdawia


sebekian

Rekomendowane odpowiedzi

Nas będzie albo dwoje, albo dwóch-trzech chłopa z łapanki, bo żonourlop się ciągle waży :/ Dzieci na pewno brak.
Czy z ewentualną trzecią osobą mogę się jeszcze chwilę nie deklarować? Bachnie się na glebie pod stołem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas będzie 2 dorosłych, 1 dziecko - 3 lata, 1 - dziecko 5 lat (i opcjonalnie jedna osoba 17 lat) - czyli na pewno 4 osoby, ale niedługo będe w stanie potwierdzić 5

 

W 5 osób będziecie mieli przerąbane (tzn. miejsca mało, zwłaszcza, że maluch i 5 latek w siedzonkach pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

W związku z pewnymi zmianami uprzejmie proszę o dodanie mnie ( 2 os ) do niniejszej listy.

Ponadto chciałbym zarezerwować 2 dodatkowe miejsca ( po 2 osoby ) dla :

- National Geographic ( będzie patronem medialnym Subariady począwszy właśnie od VIII' )

- .... na razie jeszcze niespodzianka :)

 

Czyli w sumie 3 samochody.

 

Zanim ew. wyślemy info per mailing o pozostałych wolnych miejscach zaczekam kilka dni ( czyli klasyczne "fory" dla p.t. Forumowiczów  :) ).

 

Finalnie, jako że termin jest już pewny, proszę o zmianę numeracji Subariady na IX

 

Pozdrowienia

Edytowane przez Dyrekcja
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja listy 
Lista
1. Dyrekcja
2. Paweł Węgliński
3. KGSub i Marianna
4. bvb
5. National Geographic
6. National Geographic
7. drzemik
8. Marcin XT

9. 

10.

 

lista zaktualizowana. Paweł Węgliński przesunąłem Cię na 2 pozycję, tradycyjnie Dyrekcja jedzie z 1. Mam nadzieję że to nie problem bo jak by co to oczywiście można zmienić. 

Ale Wam zazdroszczę że będziecie w takim towarzystwie medialnym.  :) Moderatora poproszę o zmianę numeracji Subariady na IX, tabelka zaktualizowana ale nie widzę w niej zbyt dużo wpisów  :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja listy 
Lista
1. Dyrekcja
2. Paweł Węgliński
3. KGSub i Marianna
4. bvb
5. National Geographic
6. National Geographic
7. drzemik
8. Marcin XT

9. ppmarian

10.


Szymon dodałem Cię, sprawdź 

Edytowane przez sebekian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tu Drzemik ! Własnie się obudziłem ! Ktoś mi pokaże palcem, gdzie ta tabelka. Pzast ! Witaj! A już myślałem, że porzyczysz mi komplet terenowych na wyjazd ! Skład jest w "gorącym" ustalaniu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, kapciuchy! Na codzień (w lato) jeżdżę na całkiem jeszcze świeżych Geolandarach AT-S i nie mam doświadczenia z "prawdziwszymi" oponami (ani offroadem poza granicami Macierzy). Poradźcie, czy jest jakikolwiek sens kupować na wyjazd np. BF Goodriche AT? Mam lepsze pomysły na wydanie takiej kwoty, ale jeśli miałoby to usprawnić przejazd i uchronić nas przed ciągłym łataniem, to lecę do sklepu i bierę pięciopak. A może od razu sześciopak? Czy różnica w terenie nie będzie tak wielka, bo dojazd zapewne będzie przyjemniejszy na Geopapuciach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pisał Miłosz może być błotko, a na błotku w Rumunii Geolandary poległy. Z drugiej strony nawet goodriche AT pewnie nie będą wiele lepsze na błocie, choć na pewno bardziej wytrzymałe na przebicie (drzemik coś wie na ten temat ;) ).

 

Może jakieś nalewki MT? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...