Skocz do zawartości

TOR Słomczyn


suselek17

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...

Hej, mam pytanie do bywalców Słomczyna o te dni otwarte, w regulaminie jest napisane 
"– zapisy – na miejscu w biurze, płatne tylko gotówką
– limit uczestników na jeden dzień 70"
a jak to wyglada w praktyce, zdarza się odbić z powodu zbyt dużej ilości aut? Ja jeszcze nie wiem czy mi się w sobotę uda wyrwać i czy bez wcześniejszej rezerwacji jest sens próbować.

Czy wybiera się ktoś z Was w najbliższą sobotę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję, bo nigdy na dniu otwartym nie byłem ale sporo słyszałem, to nie ma problemu i zawsze było o wiele mniej chętnych niż miejsc. 

Inna sprawa, że dla mnie to ten tor jest kartingowy a nie dla subaraków :). Jechałem 2 rundy asfaltowego pucharu Słomczyna i są 3 miejsca gdzie na chwilę zapina się 3-kę. Taki kręcioł na którym wiele się nie nauczysz. Zaletą jest równy asfalt i w sumie tyle. Polecam bardziej pojeżdzawki na Ułężu czy Bednarach. Takie tory jak Słomczyn, Łódź czy Jastrząb to trochę inny świat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minutes ago, Simon WRC said:

Z tego co się orientuję, bo nigdy na dniu otwartym nie byłem ale sporo słyszałem, to nie ma problemu i zawsze było o wiele mniej chętnych niż miejsc. 

Inna sprawa, że dla mnie to ten tor jest kartingowy a nie dla subaraków :). Jechałem 2 rundy asfaltowego pucharu Słomczyna i są 3 miejsca gdzie na chwilę zapina się 3-kę. Taki kręcioł na którym wiele się nie nauczysz. Zaletą jest równy asfalt i w sumie tyle. Polecam bardziej pojeżdzawki na Ułężu czy Bednarach. Takie tory jak Słomczyn, Łódź czy Jastrząb to trochę inny świat.

 

Dzięki Simon, za te informacje. Jesze jedną zaletą jest to, że dzień otwarty jest już w sobotę, a zdecydowanie odczuwam już głód sprawdzenia jak Subarak zachowuje się na torze. Jak nie wyjdze teraz, to w następną są Kielce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, McDoune napisał:

Dzięki Simon, za te informacje. Jesze jedną zaletą jest to, że dzień otwarty jest już w sobotę, a zdecydowanie odczuwam już głód sprawdzenia jak Subarak zachowuje się na torze. Jak nie wyjdze teraz, to w następną są Kielce.

W niedzielę jest Race Day na Ułężu, o wiele bardziej polecam. Trasa o wiele dłuższa, ciekawsza i szybsza. Będzie wiele fajnych aut, sporo kolegów z forum i pomiar czasu, więc masz odniesienie do innych ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliższą niedzielę, to niestety mam całą zajętą. W ogóle na stronie motopark to ciężko o jakieś informacje, więc o Ułężu nie myślałem. Po Twojej podpowedzi przez fejsiwo trafiłem na Pro Race day, tam są, więc postaram się kiedyś wybrać. I na bemowie też robią, a tam to mawet w kapciach mogę dotrzeć ;). 

 Widziałeś jakie fajne auto jest na zdjęciu najbliższego wydarzenia? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz na torze - była super zabawa i nawet na taką ładną fotkę się załapałem :) 

20292832_1928734060741872_61052963726248

 a ta z poboczem to chyba jakiś fotomontaż ;)
http://www.ak-rzemieslnik.pl/galeria,621,2017,Otwarty_Dzien_Slomczyn_(2207).html
 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, gumas_72 said:

na dniach otwartych - pętla z szutrem jest do jazdy?

w czwartek tak nie ma

w sobotę była otwarta tylko nitka asfaltowa, ale nie wiem czy to reguła. No i dla chcącego... można było i po piachu ;)

011.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...