Jump to content

Swap silnika

Kubon
 Share

Recommended Posts

Witam Pany, pewnie ktoś mnie zaraz zje za taki pomysł ale zakochałem sie w Foresterze II, ale jeżdże sporo i koszty paliwa mnie odstraszają. I teraz pytanie- czy jest jakiś sens swapa na Diesla innej marki ? Dodam że LPG nielubie, a mam na oku kilka leśników w dobrym stanie.

Witam Pany, pewnie ktoś mnie zaraz zje za taki pomysł ale zakochałem sie w Foresterze II, ale jeżdże sporo i koszty paliwa mnie odstraszają. I teraz pytanie- czy jest jakiś sens swapa na Diesla innej marki ? Dodam że LPG nielubie, a mam na oku kilka leśników w dobrym stanie.

Ludzie to mają pomysły...

ale jeżdże sporo i koszty paliwa mnie odstraszają

Dodam że LPG nielubie

to polub - chyba najlepsze najprostsze i najtańsze rozwiązanie w takim przypadku

i na prawde nie ma czego sie bac. Nawet jezeli dałoby sie zeswapowac silnik diesla nie Subaru do Subaru to koszta takiego swapu zwracałyby Ci sie przez kupe lat -bo to droga zabawa jest. Do tego dochodzą koszta rejestracji i  ubezpieczenia takiego samochodu ( jezeli chcesz byc legalny i swapa zalegalizować) Jezeli masz worek pieniedzy to możesz sie bawic ale napisałes ze koszta Cie odstraszaja wiec podejrzewam ze chcesz jezdzic tanio.

Edited by Karas

zamienił stryjek siekierkę na kijek  :biglol:

Zrob foto dla forka ktory ci się podoba, wydrukuj przyklej na kierownice tak bys widzial i jeździj rowerem bedzie tanio i bedzie forek. A tak na powaznie to nie ty masz lubic lpg a silnik auta a poza tym co widzisz zlego w lpg ? Korek wstydu jak to mówią?

Edited by andre82

Myślę że raczej to ze 90% gazownikow to totalne leputaki i nie widzieli nawet boxera w życiu :P

Subarki to bardzo czesto zagazowywane auta wiec raczej prawie każdy gazownik ma wczesniej czy pozniej doczynienia z subarowskim boxerem

• Upvote 1