Jump to content

Forester SF turbo 2000r problem z przyspieszaniem

Wredne Osaczysko
 Share

Recommended Posts

Witam mam problem z obrotami , w zakresie 1k - 3k  . Wciskając mocno pedał gazu obroty wzrastają skokowo i szarpie  po przekroczeniu 3k problem znika. A jeśli jadę np na 2 biegu i puszcze pedał gazu to po chwili strasznie szarpie jak leciutko dodam gazu to przestaje. Świecie się check engine ale ni mogę sprawdzić co to za błąd gdyż nie mogę się połączyć przez złącze diagnostyczne (napięcie jest) . Chętnie przyjmę wszystkie sugestie i z góry dziękuje za pomoc.

Wyszedł błąd Czujnik położenia przepustnicy , byłem w serwisie wyczyścili przepustnice ale poprawa jest minimalna wiec pewnie walnięty czujnik , czy może przyczyna leży gdzie indziej ?

Dalej nie rozumiem czemu OBD nie działa mimo iż mechanicy próbowali 3 różnymi sprzętami i żadnym nie udało się podłączyć.

U mnie na zimnym jest czasami podobny problem, jak zepnę te kostki to co się stanie ? Wyskoczy jakis dzin i powie co boli autko ? :)

Tak właśnie zrobi.

Konkret, nie ma co.

A ktoś ogarnięty może powiedzieć coś więcej?

Po podłączeniu pojawią sie kody błyskowe, kontolka Check Engine będzie migać?

Ma ktoś rozpiskę z kodami błyskowymi do SF ?

Bedzie mrygac check długie mrugnięcia to dziesiątki krótkie to jedności. http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/7178-faq-techniczne-przeczytaj-zanim-zadasz-pytanie/#unread

Edited by niebieskiultras