Jump to content
crimson111

Rok 2019 --> Co po Levorgu

Recommended Posts

Czy teraz ceny Subaru na rynku wtórnym wzrosną? :D

Ale serio, obserwujemy ofertę z niepokojem.

W dniu 17.08.2018 o 18:17, miketyson napisał:

Dzis byłem w ASO Kocar, to mnie Pani poinformowała, że Levorg 1.6 i Forester 2.0 (alb tez 2.5) nie będą w 2019 dostepne (ze wzgledu na emisje spalin) i nie wie co beda sprzedawac  :)

Nie ma tez zadnej informacji z japonii dot. kierunku rozwoju czy to hybrydy,elektrykow czy też silnikow 1.8, o ktorych sa jakies ploty.

znaczy się - wszystkie Subaru z turbo będą trzymać cenę

Witajcie, widzę, że za niespełna rok będę miał problem, by pozostać przy marce Subaru :(

Nawet rozważałem, czy nie wymienić mojego Levorga na nowego, ale jak i tego nie będzie? To ja się pytam: "jak żyć?"

Ja chciałem zamienić mojego w 2019 ale nowy dopiero 2020 więc masz rację jak żyć

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

dlaczego nie mamy w Polsce Levorga STI? W Japonii najlepsze Subaru. 

dlaczego nie mamy w Polsce Levorga STI? W Japonii najlepsze Subaru. 
Aby Subaru nie przekroczyło normy emisji spalin w Europie

Czy ktoś słyszał już o jakimś sprowadzonym Levorgu 2.0 ? Bo chciałbym się w przyszłości ustawić w kolejce do kupna :D

10 godzin temu, Hexao napisał:

Czy ktoś słyszał już o jakimś sprowadzonym Levorgu 2.0 ? Bo chciałbym się w przyszłości ustawić w kolejce do kupna :D

Prosze (musisz tylko zrobic przekladke, albo jezdzic jak jest):

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=267447408&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=23500&makeModelVariant1.modelId=17&pageNumber=2&scopeId=C&sfmr=false&searchId=ad3c7956-709c-adf6-00e0-4dcdcc727223

Ja tez, poki co pozostaje marzyc, albo sie wyprowadzic z Europy. 

piekny legac, i normalny levorg. Niemcy robia krzywde ograniczajac normy spalin. Przeciez to takie zaklamanie. Czy nie wiecej spalin pojdzie z miliona golfow tsi niz z 1000 tys subaru levorg sti lub legacy xt?  Naprawdę ten tysiac aut a pewnie nawrt mnjej tak bardzo zatruje atmosfere? Przeciez auta z takim litrazem byly niszowe, a beda jeszcze bardziej bo kierowcy niedlugo zloza bron i beda jezdzic autonomicxnymi autami. To wszystko niemiecki spisek tego eurokolchozu spinneliego (fascynata marksizmu) 

• Upvote 1

Hej!

Za 10 dni minie 3 lata odkąd jesteśmy z Levorgiem :) I co kupić teraz? A może sobie zostawić Levorga, bo to fajne auto?

Ja swojego zostawiam, nawet jesli nie ma ES i innych dupereli. No bo co kupic? Nowy Levorg juz bez turbo i z miernymi osiagami. Outback to dla statecznego typa, pozostale modele dla bliskich emerytury. 

No właśnie, taki sam problem.

Jak zostawię, to dam do wyciszenia, jak Ty i zmienię audio i będzie jak nowy :) Mam dopiero niecałe 53 tys.

Ale nie zgadzam się, że Outback dla "statecznego typa" - miałem przed Levorgiem wersję Diesel - a może jestem "statecznym typem" :)

Hej ja mam też od 3 lat bez ES. Zastanawiam się nad zmianą ale kombi 4x4 coś ładnego w podobnej cenie to trudno znaleźć

Dziwna sprawa, bo po wyciszeniu (w pierwszym kwartale po kupnie) Levorg stal sie na tyle komfortowym autem, ze wiedzialem, ze bedzie ciezko sie rozstac. Dokupilem nawet dodatkowe 2 lata gwarancji i dalem zakonserwowac podwozie, bo to pierwsze auto, ktore chce sobie zostawic. A w obecnej sytuacji to chyba jedyne rozsadne rozwiazanie.