Jump to content

X Subariada Kaukaz północny 9-20 października 2017

Recommended Posts

No tak, ja jestem w trochę innej sytuacji, bo do transportu używam zbiorkomu, a samochodu głównie dla przyjemności, więc w miarę możliwości wybieram jak najgorsze drogi :)
(więc z tą codziennością na autostradach to był skrót myślowy - powinno być cotygodniowe katowanie się na czarnym i comiesięczne na autostradzie)

Edited by bvb
  • Replies 441
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

No to prezent na Święta    

Kierunek sprawdziliśmy z zoui, w sumie to dwa tygodnie temu... petarda.    Niesamowite kraje, niesamowici ludzie, krajobrazy zapierają dech... przez 2 tygodnie nie widzieliśmy żadnego innego samoch

Polecam do niedzielnej kawki i ciasteczka     https://photos.app.goo.gl/GtJ3pXDX7SllmJHW2

Posted Images

Tak, mam 215 65 16. Kupiłem 5 sztuk na wszelki wypadek, ale wyszło na to, że niepotrzebnie. Poza tym Miłosz ma kołki butylowe, które z reguły dają radę.

Do jazdy na codzień niespecjalnie się nadają, są głośniejsze niż geolandary AT-S. No ale coś za coś. 

Co do nalewek. To poza tym, że są słabsze od oryginałów, auto może się zachowywać na nich nieprzewidywalnie. @bakum kupił takie na wyprawę do Gruzji w 2014, ale po próbie generalnej na Plejadach odpuścił sobie. Zresztą BF-y też na asfalcie wymagają większej atencji niż Geo AT-Sy. Te drugie są po prostu bardziej szosową oponą. 

Ech, czyli bez trzech kompletów się nie obejdzie. Zobaczymy, jak się nie wyrobię z zakupami, to do Mołdawii pojadę jeszcze na Geopapuciach. Tam się zakopiemy, zostawicie nas wilkom na pożarcie i problem Kaukazu się rozwiąże ;)

• 1 month later...

Jak najbardziej. 

1. Dyrekcja
2. Tiger
3. Justi&przemekka
4. herrkam

5. Paweł Węgliński
6. wipolak
7. Subary
8. bvb 
9. KGSub
10. sebekian

Lista rezerwowa:

1. Bartek Baranowski

2. Beavis

Mam nadzieję, że @Justi wybaczy mi samowolę. :D;) 

Edited by przemekka
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Niestety jesteśmy z Kasią zmuszeni zrezygnować z tej Subariady :(

Pozwolę sobie poprawić listę i wpisać kolejną osobę na moje miejsce.

1. Dyrekcja
2. Tiger
3. Justi&przemekka
4. herrkam

5. Bartek Baranowski
6. wipolak
7. Subary
8. bvb 
9. KGSub
10. sebekian

Lista rezerwowa:

1. Beavis

2. Mario1978

@Bartek Baranowski czekamy na Twoją decyzję!!!

A tymczasem potwierdzam aktualną listę:

1. Dyrekcja
2. Tiger
3. Justi&przemekka
4. herrkam

5. Bartek Baranowski
6. wipolak
7. Subary
8. bvb 
9. KGSub
10. sebekian

Lista rezerwowa:

1. Beavis

2. Mario1978

Edited by Justi

Ja też odpadam :(. Potwierdziły się moje najczarniejsze obawy i nie będę mógł w październiku zostawić firmy samopas. Beavisie, przekazuję Ci to oto zaszczytne miejsce ósme. Piastuj je z należytą godnością i wypij kaukaskich mikstur za nas dwóch... :cry:

Pogrążam się w rozpaczy i idę myśleć, jak o tym powiedzieć Forkowi. Do zobaczenia na którejś z przyszłorocznych Subariad (chyba trzeba będzie z sześć zorganizować).

2 minuty temu, bvb napisał:

Ja też odpadam :(. Potwierdziły się moje najczarniejsze obawy i nie będę mógł w październiku zostawić firmy samopas. Beavisie, przekazuję Ci to oto zaszczytne miejsce ósme. Piastuj je z należytą godnością i wypij kaukaskich mikstur za nas dwóch... :cry:

Pogrążam się w rozpaczy i idę myśleć, jak o tym powiedzieć Forkowi. Do zobaczenia na którejś z przyszłorocznych Subariad (chyba trzeba będzie z sześć zorganizować).

Z jednej strony jest mi przykro, że nie możesz jechać, ale szczerze.... no cieszę się kurka, że my z Olusią możemy :yahoo:

Zwłaszcza, że dwa dni temu się dowiedziałem, że na Plejady nie mogę jechać. :(

@Olusia!!! Jedziemy!!!

Wasze szczęście osusza łzy na mym obliczu, bo to jedyne pocieszenie, że te miejsca nigdy się nie marnują. Inaczej pozostałoby się pochlastać :)

@Justi, czyń proszę swoje słodko-gorzkie honory :)

Oczywiście, ze jade. Przepraszam za zwłokę z odpowiedzią, ale ostatni natłok pracy nie pozwala ni zbytnio na śledzenie forum. Proszę również o pomoc i wskazówki w przygotowaniu do wyjazdu:)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Aktualizuję listę.

1. Dyrekcja
2. Tiger
3. Justi&przemekka
4. herrkam

5. Bartek Baranowski
6. wipolak
7. Subary
8. Beavis 
9. KGSub
10. sebekian

Lista rezerwowa:

1. Mario1978

@Beavis, @Bartek Baranowski zaraz dodam Was do wątku na PW, gdzie otrzymacie dalsze tajne instrukcje. ;)

Mam jeszcze jedno pytanie, bo po dostaniu się na listę główna przeanalizowałem jeszcze raz wątek i mam jedno zasadnicze pytanie: czy forek SG 2.0 sohc AT da radę? Boje się ze 4eat może nie dać rady, a forka SJ szkoda mi na ta imprezę...

Spokojnie da radę. :)

W razie czego zawsze możemy liczyć na ... wyciągarkę Miłosza. ;)

2 godziny temu, Bartek Baranowski napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie, bo po dostaniu się na listę główna przeanalizowałem jeszcze raz wątek i mam jedno zasadnicze pytanie: czy forek SG 2.0 sohc AT da radę? Boje się ze 4eat może nie dać rady, a forka SJ szkoda mi na ta imprezę...

Na I Subariadzie jechałem SG z AT - skrzynia to był jedyny element auta o który zupełnie się nie martwiłem. Baaardzo dobrze się tym jeździło w terenie. Mój forek miał 2.5 litrowego wolnossaka, na pewno miałem momentu więcej dostępnego na dole niż 2.0, ale zasadniczo to konstrukcja skrzyni powinna być identyczna i na pewno bym się tym elementem nie przejmował:)

Edited by marhof