Skocz do zawartości

VIII Subariada Mołdawia 2017


sebekian

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, chojny napisał:

 

 

"... ale koła, kręć kołami!!!" :huh: :biglol:

 

Maurice, pchaj mocniej nogami! Od czego masz nogi, jak nie pchasz?! :biglol:

Edytowane przez zoui
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie powspominać chwile spędzone w fantastycznym towarzystwie i w pięknych okolicznościach przyrody! Nie wiem jak wy, ale ja już wyguglałam parę przepisów na pyszności jakie na tej wyprawie mieliśmy okazje próbować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James ... rewelacyjny pomysł, @przemekka gratulacje.

 

Tymczasem w naszym ogrodzie czereśnie rozkwitły w pełni a tu nastała zima, trawnik zapuszczony na maksa udział roślin w runie określiłbym na 60 % mech, 30 % mlecze, 10 % resztki trawy :wacko: myślę, że te 240 kg mołdawskiej gleby przemycone pod osłonami i w miejscu uwolnionym przez nadkole nie uratuje naszych upraw.

Jeżeli chodzi o auto, to gdyby nie rany zadane świadomie lub nie przez "kierownika" można by powiedzieć, że "nawet nas nie drasnęło". Potwierdzam, że Outback w tym wydaniu daje radę, warunek niezbędne są osłona na silnik i dyfer aby auto mogło sprawnie prześlizgiwać się po kamieniach (co widać na filmie) oraz mus dopracować mocowania firmowych "plajstikowych" :P osłon pod zderzakiem i nadkolami (są zdecydowanie za słabe) albo po prostu zastąpić je bardziej profesjonalnymi - trtytki :biglol:.

 

P.S.

Za wodą Outbacki też dają radę.

 

 

Edytowane przez MarkoV
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trailer świetny!!!
Czy chciałbyś jakieś dodatkowe materiały do filmu? Nagrywałem trochę kamerką ActionCam - sporo urywków z przelotówek po mołdawskich autostradach, wioskach, kilka przepraw przez rzekę z innej perspektywy. W razie czego mogę udostępnić, większość materiałów już przejrzałem przez święta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Przed VIII Subariadą pojawiły się pewne obawy, że jej "hotelowy" charakter może podważyć tradycje wieczornych integracji.

Okazało się, że obawy były płonne - praktycznie każdego wieczoru znalazło się i miejsce i ochota na pielęgnowanie tradycji :)

Nie zabrakło także pomocy technicznych niezbędnych w rzeczonej pielęgnacji.

 

IMG_3807.JPG

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pooglądamy na Zlocie. Biorę kompa, a Wy weźcie jakieś nośniki to przegramy i zdjęcia i filmy.

Przy piwku pogadamy, pośmiejemy się z naszych terenowych wyczynów :)

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...